Prečo je Brexit nebezpečný?
Ty citaj poriadne. K tym 2/3 si asi dospel pri zaratani spolufinancovania – ale tie peniaze predsa neposielame EU, ale financuju cast prac na projektoch, na ktore by sme bez eurofondov nemali. Ak si vsak myslis, ze Eurofondy by nam mali plne vsetko hradit, bez nasho prispevku, tak sa musim spytat v ktorej osade si bol na skoleni.
Neviem, preco do toho miesas „danove odpustky“ - to su predsa ulavy na daniach pre firmy, ktore u nas investovali a s eurofondmi to nema nic spolocne.
Pises: „temer všetky projekty minimálne dvojnásobne predražené“. Toto je demagogia. Robil si nejaky prieskum? A ak mas dokazy, je Tvojou povinnostou to nahlasit.
Co sa tyka tych 80%, mal by si si to vybavit s premierom Ficom.
http://www.aktuality.sk/clanok/235791/bez- pe…