Zaujimave, ze trollovia furt basnia o zadku, alebo o anale...
Zaujimave, ze trollovia furt basnia o zadku, alebo o anale...
Ty nemas ani paru o tom co pises. Madarsko ma zhruba 10 milionov obyvatelov. Ak su tvoje cisla spravne, tak dostanu za tych 7 rokov 40 miliard €. Ak by Madarska kvota mala byt 4000 "Arabov" a Madari by neprijali ani jedneho, tak by zaplatili 1 miliardu €. Cize dostanu 40 krat viac ako zaplatia v pokutach. Nabuduce si to najskor prerataj a potom pis - toto je seriozne diskusne forum a nemozes len tak trepat dve na tri.
Takze ako chces - aj EU a EU sme aj my. Takisto NATO. Cize mali by sme "si to vyzrat" a brat utecencov. Som rad, ze so mnou suhlasis.
Ale no tak, gaťkár (clovek, ktory ma z utecencov plne gate) uslzeny! Mladym ludom treba poznat svet. Stalinizmus sa skoncil...
BTW je zaujimave, ze o tej nedostatocnej "kompatibilite" najviac hovoria ti, co nikdy ziadneho moslima osobne nepoznali.
Takze ked nejaky gauner zapali niekomu dom a ten potom nema kde ist, neprijmeme ho, lebo sa ma o neho starat ten, co mu zapalil dom? Huste...
Si ty len genius - nezabudaj, ze z EU dostavame podstatne viac financii ako do nej davame. Navyse, ak teraz budu pokuty, budeme na tom horsie, ako keby tu boli utecenci, ktori sa skor ci neskor zamestnaju a budu platit dane.
Ale, Anty, nefantaziruj. Ked na vlastnu prejdu do Nemecka, stanu sa nemeckym problemom. Nikto od nas nebude ziadat, aby sme ich strielali na hraniciach. To uz vyslo z mody v roku 1989...
„súčasný systém kvót sa vôbec neosvedčil,“
Neosvedcil sa, lebo bol sucasne dobrovolny. Ako to dopadlo s dobrovolnostou v nasom pripade? Napriek tomu, ze sme velmi stedry a pohostinny narod (najma vo vlastnych fantaziach), boli sme ochotni zobrat sto (ci stopatdesiat) utecencov. Navrhovany system pokut / povinnych prispevkov tuto bezzubost sucasneho systemu odstrani.
A spravodlivejsi system, ako kvoty si neviem predstavit. Toto pravda neznamená, že bruselskí byrokrati vypracujú hodnoty týchto kvót a každý ich automaticky prijme. Tieto hodnoty by mali byť prebraté na nejakej vrcholovej schôdzi. Treba však postupovať rýchlo.
"Si pohladaj na internete."
Skratka JPP.
"AJ JEDEN JE VELA!!!"
Suhlasim. Ale ked bol jeden, tak nepis CHLAPCOV.
A co povies na toto:
http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/142 0…
Odporne? Zase suhlasim. Ale myslis, ze kvoli tomuto by mali Slovakom zabranit usadit sa v Cechach?
"Kolko geth mas vo francuzsku a bruseli, kde neplatia ani zakony danej krajiny?"
Ani jedno - zakony danej krajiny platia vsade a policia si to vie vinutit. A kolkoze tych chlapcov znasilnili?
Nasmerovat plynovod cez Slovensko (hoci by to bolo drahsie) aby sme si zarobili by pomoc bola. Zasluzime si ju?
A mohol by si prestat s pani Merkelovou? V case jej prejavu (september, 2015) boli uz v Europe statisice utecencov.
Cez Gabcikovo uz preslo zhruba tolko utecencov, ako mala byt nasa kvota. Kolkych teroristickych a inych zlocinov sa dopustili?
Peniaze, ktore by sme zarobili za tranzit plynu cez nase uzemie, by pochadzali od spotrebitelov v zapadnej Europe. Tie peniaze by nam nepochybne pomohli, ale preco si myslime, ze mame narok na takuto pomoc, ked my sme odmietli pomoct s utecencami?
No a v kazdej jednej africkej krajine, ktora ziskala nezavislost, klesla zivotna uroven a zacali sa obcianske vojny, tak ako pred prichodom europskych mocnosti tam zurili medzikmenove vojny. A taktiez stare epidemie sa zacali zase sirit.
Tak veru ... ti, co utekaju pred terorom islamskeho statu, zacnu v Europe islamizovat. :), :)), :))), :DDD!
Politolog, pises: " Ovce, ktoré živili nádej, že prišiel, aby ich vyzdvihol z priepasti a vzal na plecia, nechal bez povšimnutia …"
Nechapem, co tym chces povedat - mal ich vari so sebou vsetkych zobrat do Vaticanu? A ako - ozaj na tych pleciach?
Slonovinu mali predat a zo zisku financovat dalsich straznikov do narodnych parkov.
Odporúčame