Ozaj, coho sa boja?
Nuz, je to skor 2:1 v prospech krestanstva. Presnejsie 63% krestanov versus 34% moslimov.
Nemecky clanok som necital, lebo nanestastie nemcinu neovladam. Ak sa vsak pytas, ci je to "problem hladu", tak myslim, ze tomu tak moze byt pri tych, ktori prichadzaju z Afriky. Prechod do Europy tymto ludom vsak umoznuje to, ze sme rozbili vladu v Libyi.
Pokiala ale ide o ludi zo Syrie a Iraku (toto su dve hlavne skupiny, ktore by prichadzali do uvahy pre Slovensko) su to utecenci, ktori utekaju v dosledku vojen iniciovanych Amerikou.
V poriadku Lajka, kazdy sa moze utat. Len by som este poznamenal, ze Etiopia je z asi 63% krestanska.
To si kde nabrala, ze Somalsko ma 80 milionov obyvatelov? V skutocnosti ich ma asi 10,5 miliona.
https://www.google.sk/search?q=Somalia&a mp;i…
Teraz pises: "IS sa „preslávil“ brutalitou"
Presne tak! A pred nim utekaju utecenci do Europy. Nie pred Asadom, ako si pisala dnes o 16:44. Pred Islamskym statom utekaju! Preco si myslis, ze by tu chceli sirit islam?
Mila lajka, tvoj prispevok je plny bud klamstiev, alebo vymyslov – vyber si.
Pises o utecencoch: „sú to všetko radikálni sunniti, utekali pred Assadom“
Skutocnost: Assadove vojska zacali postupovat az v oktobri 2015, potom ako Rusi zacali bombardovat islamistov. Vtedy uz boli v Europe statisice utecencov.
Pises o utecencoch: „ostatní sa sústredili v Turecku a na "willkommen" sa pohli“
Skutocnost: Ten prejav Merkelovej, na ktory narazas, bol zaciatkom septembra 2015 a vtedy uz boli v Europe statisice utecencov, ktori nemali kam ist.
Pises: „z 5 milionov stalo v každej moslimskej krajine 80 milionová krajina za 30 rokov.“
Skutocnost: Nemecko ma 80 milionov obyvatelov, Syria 23 milionov obyvatelov a Irak 37 milionov obyvatelov. Hustota obyvatelstva v Europe je vyssia ako v moslimskych krajinach odkial pochadza vacsina utecencov: na 1 stvorcovy kilometer pripada v Nemecku 227 obyvatelov, v Syrii 121 obyvaatelov a v Iraku 83 obyvatelov.
Ked uz tak "serves".
"Takmer všetci „domnelí“ Sýrčania prišli k nám práve z Turecka, kde dovtedy žili už dlhú dobu v bezpečí."
To je loz, Bednar. Drviva vacsina z nich usla zo Syrie potom, co tam USA zacali podryvat stabilnu vladu, v dosledku coho zacal tzv. Islamsky stat rast a vrazdit. Naznacovat, ze tito ludia tu budu chciet sirit to, co ich pripravilo o vlast, je totalny nezmysel.
frame - gaťkár (človek ktory ma z imigrantov plne gate), to mi musis ty povedat ci by si zacal hned v prvej krajine parazitovat. Takuto odpoved si nemam kde vyhladat - to by si mohol aj ty vediet.
Takze dokazes cestne odpovedat na moju otazku (ktoru si uz raz ignoroval): "Ty na ich mieste by si zasadol v prvej krajine do lagru a zacal parazitovat?"
O obcianskych vojnach sposobenych "demokratizacnymi" zasahmi USA si este nepocul?
Ty na ich mieste by si zasadol v prvej krajine do lagru a zacal parazitovat? Ja by som isiel dalej a snazil sa nieco dosiahnut...
Velmi dobre, dudvah – ten kto obhajuje politiku, ktora Slovensku skodi, je podla teba dobry Slovak. Ten kto tuto politiku kritizuje je „, skaderuka, stadenoha“ a ma ist „do čertovej matere“.
V case toho casto citovaneho prejavu Merkelovej (vlani v auguste) uz boli v Europe statisice utecencov, ktori nemali kam ist. Nemecko ich potom prichylilo...
No ved prave Nemecku sme odmietli pomoct. A najviac sa na Nemecko kydalo na nasich diskusnych forach.
Odporúčame