Ked plyn nepojde cez nase uzemie, prideme o peniaze, ktore by sme za tento tranzit dostali. Tie peniaze by samozrejme pochadzali od konecnych spotrebitelov v Zapadnej Europe. Preco by vsak oni mali preukazat solidaritu nam, ked my sme im preukazali nulovu solidaritu co sa tyka uteceneckej krizy? "Aký požič, taký vráť!"

