Nechaapem, preco v tom bruselskom pekle ostavate... Ze by Vas dobre platili?
Nechaapem, preco v tom bruselskom pekle ostavate... Ze by Vas dobre platili?
Predstav si, ze ma za moje clanky a prispevky nikto neplati. Teba vari ano?
Podfukar vidi vsade len podfuky, vsak Carlos.
No a dufam, ze tvoj prispevok si precita co najviac ludi, aby videli "kvalitu" tvojich argumentov.
Nasa kvota, ktora odstartovala Roberta Fica, mala byt na necelych 800 migrantov. V Gabcikove sa ich odvtedy premlelo uz viac a su aj na inych miestach Slovenska. Nevies nahodou, kolko nasich panien a panicov uz znasilnili?
Myslim, ze Fico si da velky pozor na to, aby tak skoro k predcasnym volbam nedoslo.
Odhliadnuc od toho, ako by asi dopadli?
Kotleba by asi ziskal - vdaka tomu, ze ho prezident nepozval na rozhovor. Vnima sa to ako diskriminacia.
SNS by stratila, pretoze isla do vlady s Madarmi.
Most-Hid by asi stratil, pretoze isiel do vlady so Smerom.
Siet by sa po Prochazkovych kluckach nedostala do parlamentu.
S kym by teda Sulik chcel vladnut?
Vies ako sa nazyva takyt postup? Trucovanie. Dufam, ze sa Rusko k nemu neznizi. Skodilo by tym aj samo sabe.
Tak, tak - vyspelejsie kapitalisticke krajiny aj bez eurofondov dobiehame a predbiehame. Vidim, ze ta bolsevizmus este neopustil.
Odporúčame