ja sa prispôsobím, ale Detvanci sú od prírody dosť nechápaví, asi by bolo vhodné, keby tento kniežací výnos prišlo drahé chrabré knieža osobne interpretovať k nám, najlepšie do nejakej detvianskej viechy pred záverečnou ...
ja sa prispôsobím, ale Detvanci sú od prírody dosť nechápaví, asi by bolo vhodné, keby tento kniežací výnos prišlo drahé chrabré knieža osobne interpretovať k nám, najlepšie do nejakej detvianskej viechy pred záverečnou ...
možno večer, teraz už musím bežať, iba som chcela Sherri urobiť radosť, včera sme sa bavili o pesničkách :)
pekný deň všetkým :) nech je už počasie akékoľvek, nech sa vám darí
a pre Sherri ešte toto ♥
http://www.youtube.com/watch?v=g8nOobbvEf8&featu re=related
Helenka, to chlapci tak podkušujú, lebo sa im páčiš, v škole Ti dvíhali sukňu a ťahali Ťa za vrkoče s teraz takto žartíkujú :)))
tak teraz neviem, ale napadajú mi samé sprostosti :))) idem radšej spať
dobrú noc všetkým ♥
ale na balkóne hádam nie ... :))) to by sa dalo chápať ako istá forma zdravotníckeho exhibicionizmu
ak ju chceš identifikovať, tak neprehliadni tú sadru na nohe :)
sú to praktické ženy, ja keď mám dole širšie nohavice, tak mi pedále ani poriadne nevidno, preto najradšej nosím trištvrťáky :)))
niečo je aj na CD ale tie najkrajšie sú na klasických páskach, čo sa bude dať zripujem a pošlem Ti to
hociktorú, ktorú budeš chvieť, ja mám najradšej z tú ... Z detvianskýho vysokýho kostola, jedna biela holubička letela alebo tú ... Vtedy sa mi šuhajko zapáčil, keď on na potôčku vodičku pil ... ale viem ich strašne veľa, mohla by som hulákať do rána bieleho :))) a aj jednu smutnú ... Holubienka bez páru žiť nemôže, načo som ja na tom svete, jaj Bože ...
asi si idem ako hovorí Aranka trošku zabékať, tak si zapchajte uši :)))
Sherri, veď ja sa nehnevám na nikoho, Milanka vykrútim po detviansky tak. že sa mu aj nohy zapletú ... Brenku určite pozdrav, nech sa drží, dievča statočné
A admina sa touto cestou chcem verejne opýtať - aký je dôvod blokovať príspevky Sherri, keď neporušuje pravidlá a píše vo všetkej slušnosti? myslím, že by to zaujímalo viacerých ...
miLAN, trochu prekrúcaš, ja som sa iba ohradila voči niečomu, čo sa vôbec netýkalo témy o Bohu a nervózna som vôbec nebola, nemám vo zvyku sa hnevať, ani niekomu vnucovať svoje názory ... :-)
kňaz je zamestnanec cirkvi, pedofil alebo zvrhlík, ktorý si vybral (asi náročky) toto povolanie, lebo vedel, že tam bude mať prístup k deťom, cirkev tieto prípady naschvál tutlá, lebo ako každá organizácia potrebuje istý kredit pred svojimi členmi, trest by mal byť ešte prísnejší než u civilných osôb a ten prepytuje kňaz by ho mal prijať s pokorou
spýtajte sa veriaceho čo pre neho znamená viera, či je to členstvo v nejakej cirkvi, či je to návšteva chrámu, či je to memorovanie modlitieb ... ak vám povie áno, tak to máte veľmi jednoduché s argumentami, na jeho argument protiargument
ale čo ak vám povie, že jeho viera nepotrebuje chrámy, dokonca ani omše a ani cirkevné kázanie či obrady? čo ak je to niečo vyslovene intímne, niečo, čo sa odohráva v jeho vnútri a iba skutkami to dáva navonok? že je to niečo k čomu sa dospieva postupne a je to neustále hľadanie hodnôt, nie upätie sa ku konkrétnemu Božstvu ale tomu, čo predstavuje? Viera má rôzne podoby, toto môže byť jedna z nich
Odporúčame