a iba to doplním: Hrdina se nebojí, aj keď sa nikto nepozerá!!!
a iba to doplním: Hrdina se nebojí, aj keď sa nikto nepozerá!!!
len sa nepototo ... nikto netvrdí, že výrobná cena masla bola desať korún za štvrť kila, základné potraviny boli dotované štátom a tým dostupné všetkým, o ich kvalite sa netreba ani baviť, dnes je oveľa väčší sortiment a výber, ale kvalita žalostná ... neber to odo mňa ako ódu na socializmus, ale pamätám si na chuť niektorých potravín, ktorých názvy sa odvtedy nezmenili, akurát, že teraz sa niekedy nedajú ani zjesť
mne to pripomenulo výrok: Ja nehovorím ani tak, ani onak, ale na moje slová príde ..." a od Wericha sa mi páči tento: "Humor je boj s ľudskou blbosťou. V tomto boji nemôžeme síce vyhrať, ale nesmieme v ňom nikdy poľaviť."
Pekný deň všetkým :)
drahý Hugo, nerobím si ilúzie ani o "vlastných" a pravdou je, že kopanec od nich je bolestivejší ... preto som rada, že si premiérka už stihla užiť otvorené topánky, lebo zrejme bude potrebovať uzatvorené lodičky s poriadne ostrou špičkou ... z čisto ženskej solidarity by som jej nejaké aj požičala, ak má veľkosť č.37
keby pán Húska vedel, z čoho všetkého majú traumy občania ... ako významný člen HZDS má na tom svoj vlastný podiel viny, ale moralizovanie nad sebou samým sa dnes nenosí, dnes letí hra "kopni si do Radičovej" ...
nebojím, aj tak mi drevorubac vyššie napísal, že ešte na to nemám vek, aby som takýmto veciam rozumela ... :)))
pekne sme to navzájom domotali a poprepletali, ten erotoman by mal z nás radosť ...
asi myslel vek, kedy sa zo ženy stane taká labužníčka, že jej bude jedno, aký a kto je vlastne kuchár, len nech jej poriadne navarí :))) ale ja takémuto stavu hovorím inak ;-)
myslela som to všeobecne, anonymne na nete môžme byť všetci kým chceme, aj tým, čím nie sme, môžeme si o sebe vytvárať akýkoľvek obraz
myslím, že miLAN to napísal skôr preto, lebo nechápe, načo je vôbec dobré písať takéto príbehy, ktoré síce môžu byť aj vymyslené, ale rozprávač si aj tak TY ... a tam si v úlohe zvádzanej ženy, čo mu evokuje, že ten článok si napísala práve na zdôraznenie tejto skutočnosti, lebo nevidí dôvod písať o nejakom nadržancovi
myslím, že my ženy to vnímame trochu inak, každá máme nejaké takéto skúsenosti a dobre vieme, že byť zvádzaná môže byť aj príjemné ale aj maximálne nepríjemné, ale platí to, čo som Ti napísala včera, zdôveruješ sa so svojimi skúsenosťami a opisuješ svoje myšlienky a pocity v takejto situácii, odhaľuješ kus seba, marti a to je dosť odvaha, ale držím palce, vidím, že reakcie, aj tie negatívne, zvládaš v pohode :-)
ja si netrúfam hovoriť za väčšinu žien, ale osobne netúžim stretnúť chlapa, ktorý zaradom všetko, čo pred ním neujde na strom prekotí na chrbát ... a že to dokáže pekne a inteligentne ospievať ako nádherné súznenie dvoch, troch či dokonca viacerých tiel ... no fajn, hlavne, že nie je reč o nejakých citoch, však?
to bolo od Teba trochu netaktné, miLAN, je pravda, že príspevkami a tým čo napíšeme a ako sa vyjadrujeme, budujeme o sebe chtiac-nechtiac istý obraz ... ale sme tu dospelí ľudia s rôznym vnímaním týchto obrazov a nakoniec, a teraz to myslím všeobecne, ak tu niekto svoj obraz "falšuje" a buduje si falošné sebavedomie (ako zrejme naznačuješ), po odhlásení z netu si ho tak či tak skonfrontuje s realitou a to je oveľa horšie ...
niekedy ladné krivky, niekedy ostré hrany a asymetria, niekedy jasné kontúry, inokedy rozpíjavé tiene ... je to tak ako píšeš a o tom je vlastne svet
dobrú noc :) rada som sa s Tebou porozprávala :-)
umelca z toho iba naozaj ťažko vynechať :))) a dielo? ani pri najlepšej vôli a naozajstnom talente sa dielo nemusí vydariť podľa predstáv, umelec potom chytí depku a tú machlenicu vynesie niekam na povalu alebo ju ponúkne za akciovú cenu ... ale potom nájde svoj štýl, to pravé orechové ... do prčíc, len neviem, prečo takmer všetky diela získavajú na hodnote väčšinou až po jeho smrti :(((
to je pekné prirovnanie :) ... akurát, že maľujú už hotové dielo zakaždým odznova a môžu ho priviesť k dokonalosti, ale aj pokaziť ...
na obyčajného tie dve urobili dojem, ktovie či si ony spomenú na neho? ;-)
:))) med, prsty, jazyk ... tá tvoja klávesnica nemá náhodou 90-60-90?
zohreje, veď keď sa sprchuje niekto v podkolienkach a ešte si pustí teplú ...
:))) len sa neprilep na Del, lebo jednou budeš písať a druhou mazať ..
a mňa zas napadlo, že taká kamufláž by bola celkom dobrý nápad, SIS premenovať na Samrole Ischelsketorticky Sachertorta, agenti by nenápadne chodili v zástere s práškovým cukrom na nose a medové motúzy by využili tiež ... lepkavé prsty sú samozrejmosť
Odporúčame