miLAN, tu ide o to, že už existencia samotného vesmíru a života na Zemi v tejto podobe je súhrou takmer nekonečného množstva faktorov, ktoré sú vo vzájomnej zhode a to je tá dokonalosť o ktorej píšem, stačí malá odchýlka napríklad v rýchlosti rozpínania vesmíru a zrúti sa do seba ... mne to pripadá, že tieto sily, ktoré "držia pokope" akoby mali nejakú samoregulačnú schopnosť v záujme vlastného zachovania ... nechápem načo do tejto témy vnášaš nedokonalosť ľudskej rasy a prírodné zákony ovplyvňované človekom

