No, tito "analytici" z trnavskej
kdh rychlovykrmne su strasni
tragedovia!
No, tito "analytici" z trnavskej
kdh rychlovykrmne su strasni
tragedovia!
Konecne a este oznamenie
na hlinu treba rozsirit o krive
obvinenie!
Jeho vec, pokial by to nebol zivot
ohrozujuci stav, tak nech si s tym
ide kde chce, dal by som mu na
podpis vyhlasenie, ze sa mi neda
cievkovat a je to.
Nezavisle zavisli, vid. a. hlina,
igor detektor, micovsky, kufa,
atd. To su profesionalni taraji,
ktori sa nedohodnu ani sami
so sebou!
Kazdy vseobecny lekar
je pripraveny tak, aby uz
po skonceni skoly bol v
plnej miere schopny
zasit reznu, alebo trznu
povrchovu ranu a aby aj
pacienta precievkoval na
to on nepotrebuje vela
atestacii.
Ej, ty ani nevies, ake
poznatky ja o behu v
nemocnici mam. No a
naozaj som operovany
nebol, ale denne, len
v stredu nie, absolvujem
najmenej tri operacie.
No a peniaze cakam raz
v mesiaci a v obalke.
90 % starsich lekarov na
dedinach su vytraseni a
prefajceni alkoholici, ktori
nie su schopni, okrem
napisania Rp. podla pokynu
pacienta, nic ine zordinovat.
A uz som pisal, kazdy lekar
ma chirurgicku pripravu, je
skonceny vseobecny lekar!
Nemoze sa vyhovorit, ze on
nevie sit. Ked nie, nech vrati
diplom.
No, ty by si sa skor
uchytil na PL- Cajla.
No, to si treskol len tak,
aby si si kopol do lekara.
Chirurg s 2 atestaciami
a musi sit ranku, ktoru v
skutocnosti zvladne aj
laik - horolezec v stene
sa ti zda nerentabilne!?
No, nihil novi sub sole, ved
kazdy je doktor vseobecneho
lekarstva s dvomi stazami na
chirurgiach vo FN a to v 4. 5.
rocniku a skuskou z chirurgie.
Hm, vyzera, ze mas silnu refrakcnu
chybu zraku, lebo statny dlh usa uz
prekrocil 17 bilionov dolarov. No a co
to za hluposti podsuvas ASSADOVI,
to ze sa ludia tam mali dobre? Ja by
som ti napisal co si, ale kodex!
Usa krachuje, Syriu sa
PUTINOVI podarilo dat
do relativneho pokoja,
Afganistan sa im nedari,
v Iraku dostavaju na frak,
iranu sa boja, pusiriotka
dohladovala, no tak treba
nieco vyrobit, nejaku "C"
/kauzu/. Vyrabaju ju v 3.
sektoroch svetovi jevreji
a krachujuca monarchia.
Ten vytvor nesie stopu
musulmanky z cr petry
p.!
Ale, noze mi trosku
objasni a skonkretizuj
cim to ta poistovna
porusuje zakon!? No a
odporucam ti, pozri si
§ 1 toho zakona, co si
hore uviedol.
Ved on aj ty ste
mohli ist robit k
nim, co vam ku
tomu chybalo?
R.I.P.
Hm, Pilatus je dvojpilotny stroj, ale ste
mohli napisat, ze: "a pravdepodobne 1
pilot.".
Je to jasny mladeznik
kdh. Rychlo, bez vazby
nieco vypustit a mlcat,
farizej od mlada.
Preco ste tymto sprostym clankom
vyvolali tolko averzie ludi, ktori nie su
hodni sa k veci vyjadrovat. Ked si oni
platili odvody do SP, tak im patri aj z
nej prispevok. No a ich vysluhove su
u vacsiny max. okolo 500-600.- €.
Odporúčame