Nie.
Pis a hovor len za seba,
tupost je necitat, co kto
napise a nerozumiet mu.
Nezamestnanost do SR
implantovali "demokrati"!
Kancelarie vladnej AKP v Izmire zachvatil
poziar po tom, co na ne "niekto" hodil par
zapalnych flias. Niekto? Agenti cia to boli!
...ale neustale ich pertraktuju!
Za socializmu existoval
trestny cin prizivnictva a
precin absenterstva a v
base museli zarabat na
seba aj rodinu - deti. Kto
nepracuje, nech neje!
Hm, to je taky dvojzmyselny nadpis:
"Dávky si budú musieť nezamestnaní
odpracovať", len nie je zrejme, ci to
budu davky z AK 47, alebo ULK 59?
Baranek sa verejme v TV priznal
k tomu, ze bol korumpovany, ale
neoznamil to ocvk, ako to kaze
zakona preto by ho mali stihat za
neoznamenie trestneho cinu! No
a jeho trapne vyhlasenia o tom, ze
je veriaci a potom mentorovanie
poslanca smeru za jeho nazor dal
jasny signal, ze baranek vobec nie
je nezavisly.
Ty a tvoje nazory maju taku
hodnotu, ako tvoj pravopis!
Len najvacsi tlk moze napisat
"ficovy", "ovy" s "y"!
Hm, vyzeras taky, pomyleny,
no co uz, praviciar, este si sa
nespamatal z tej povolebnej
traumy
Vyborne, dalsi, co viem, ze
sa mu nikdy nepodpisem a
nebudem ho volit.
Pardon, uz to tu je napisane, ale:
"Repetitio est mater studiorum!"
Pekne si to povedal, mojko, tak
ja koncim, nebudem sa s tebou
viac zahadzovat a budem mlcat,
nemam chut dalej s tebou, pod
oboma nickami, diskutovat!
ROTFL, mojko, plati to,
co som napisal:
Fitfiritova dnes 19:33
Mojko za 1, 2, 3, 4, ROTFL, mojko,
a tu mas moje vysvetlenie: Fitfiritova
1598160 včera 21:43, staci, mojko?
Mojko, kumunikujes s
dvoma nickami sam so
sebou, to je uz riadna
Dg.
Per risum multum poteris
cognoscere stultum.
Odporúčame