Skus sformulovat cim
a ktory clanok U SR
bol poruseny a kym?
Skus sformulovat cim
a ktory clanok U SR
bol poruseny a kym?
Peter, ludia vam, aj s lasicom, ktory
tara otrepane bonmoty, tlieskaju len
z povinnosti a sucitu voci sedinam.
Mojko "predepokladany",
ty si tu taka nevydarena
floskula.
Citaj co je napisane, nedomyslaj za mna,
co som nenapisal! Nebudem sa pustat do
debaty s tebou, nerozumnym, mohol by si
ma stiahnut na svoju uroven a tam by si
ma prevalcoval svojimi skusenosťami, takze,
mojko, pmp a bb!
Od cca 1950 boli JRD a my sme
boli potravinovo sebebestacni.
Dobre rano, stara mama!
Za socializmu sme boli
potravinovo sebestacni!
No carnugura a spol. nas
donutili kupovat polske a
europske odpady! Takze
snazte sa a neplacte, ze
sucho, ze mokro, ze nie
su dotacie, robte, tvorte
pracovne moznosti, berte
ludi do zamestnania!
Taliban pred hodinou oznámil, že
uniesol alojza buchara hlinu. Mulla
umar žiada 20 milionov € ...inak ho
pustí.
Mas pravdu, su ti omodrenci
rysavi potkani - fedor a spol.
nervozni, meter sa im dostal
na uroven okolo 5 %!
Ja som vzdy tvrdil a tvrdim,
ze baci bela turul je hnusny
zakerak. Do oci sa tvari, ze
je mostovy, ale sovinizmus
ma zazraty v krvi, darmo je
iredentiznus sa ani nazvom
strany nezmeni!
Opat ta cvarga rozsypana
ide vyciciavat - € z nasich
dani. Oni vedia, ze vec je
v rukych octk, ktorym bolo
zakonom urcene konat vo
veci vysetrovanie. Co chce
taky fedor vysetrovat, ved
verejne maril vysetrovanie
tym, ze vyzradzal utajene
osoby a skutocnosti, konal
v sulade s manualom goril
sdku ds a zlepenca a aj na
podnet galkofona.
Nemal by si citat veci,
ktorym nerozumnes a
potom pises tie tupiny,
co naznacuju, ze asi
pises z Cajly.
Je povabne ak o korupcnych gorilach
kvicia najvacsie gorily - dzurindikovci,
jano kdh. z caklova, akoby PeHadeer,
lipsuc, hyd beeela a o korupcii sa tu
rozhadzuje sas galkofonovic - starter
nezakonnych odposluchov, no a olano,
ked sa najvacsej korupcii dopustil igor
detektor po volbach 2010. Ked zverejni,
kto mu mal dat tie miliony, zacnem im
aj verit, ze to myslia vazne, doteraz len
tak naprazdno taraju.
Je povabne ak o gorilach
kvicia najvacsie gorily -
lipsuc, dzurindikovci, jano
f. z caklova, akoby PeHder,
hyd beeela a o korupcii sa
tu rozhadzuje galkofon, starter
odposluchov bez zakona,
olano, ked sa najvacsej korupcii
zucastnil igor detektor vo volbach v
2010.Ked zverejni, kto mu
dal tie miliony, zacnem im aj
verit, doposial len taraju.
Co uz moze vytvorit
rozumne ten hnup.
Tri kraje + hl.m. BA.
Vol sas, nikto ti ju neberie, ale
preco sa potom nespravas tak:
vol a nechaj volit? Nechaj aby
aj ostatni volili koho chcu, preco
im, zlepenci, do toho kafrete!?
Pocuvaj, brblavy, a ty co konkretne si,
namiesto vypustenych bodov, navrhol,
aky pocet ziakov by mal byt v triedach?
Nechceli by ste, aby bolo: jeden ucitel,
resp. na SVK, jedna ucitelka - jeden ziak??
Odporúčame