Jasne, ved amerika je pred
krachom, armadu maju pri
EU, treba vyvolat vojnu, aby
sa zbrane minuli a nove sa
mohli vyrabat, usa - hniezdo
zla!
Jasne, ved amerika je pred
krachom, armadu maju pri
EU, treba vyvolat vojnu, aby
sa zbrane minuli a nove sa
mohli vyrabat, usa - hniezdo
zla!
Usa krachuje, Syriu sa
PUTINOVI podarilo dat
do relativneho pokoja,
Afganistan sa im nedari,
v Iraku dostavaju na frak,
iranu sa boja, pusiriotka
dohladovala, no tak treba
nieco vyrobit, nejaku "C"
/kauzu/. Vyrabaju ju v 3.
sektoroch svetovi jevreji.
No a mozeme ocakavat,
ze niekde vo svete bude
dalsia vojna! Jevreji usa
bank otestovali pevnost
€, ked nepadlo, povolili
si dlhovu brzdu.
Opozicna galerka si v parlamente,
pod taktovkou lipsuca a detektora,
zahrala, na motivy baje lipsuca:
"Ako hlupy dano s 59 odvolanie
skusal", v rezii jej autora a igora
detektora. Zo zaciatku to mala
byt drama, no tato sa im nahle
skonvertovala do ubohej frasky.
Ziadne prekvapko nebolo a nam
teraz ostava len cakat na volne
pokracovanie. Mozno sa zmeni
zapletka a namiesto makety a
vnesenych flias sa jeden buchajuci
ochotnik z kysuc, rozhodne tento
"kus" oboblazit o vlecku hnoja, ci
T-54.
Opozicna galerka si v parlamente,
pod taktovkou lipsuca a detektora,
zahrala, na motivy baje lipsuca:
"Ako hlupy dano s 59 odvolanie
skusal", v rezii jej autora a igora
detektora. Zo zaciatku to mala
byt drama, no tato sa im nahle
skonvertovala do ubohej frasky.
Ziadne prekvapko nebolo a nam
teraz ostava len cakat na volne
pokracovanie. Mozno sa zmeni
zapletka a namiesto makety a
vnesenych flias sa jeden buchajuci
ochotnik z kysuc, rozhodne tento
"kus" oboblazit o vlecku hnoja, ci
T-54.
Ved preto ten tajtrlik
skace a dava navrhy
a predpoveda kauzy!
SMER SD 45,7 %,
druhe kdh az 9,5 %,
nova pod 5 %, tu mate
odpoved obyvatelov SR!
Ta hlupa opozicna cvarga
robi cirkus kvoli tomuto:
SMER SD 45,7 %,
druhe kdh az 9,5 %,
nova pod 5 %, tu mate
odpoved obyvatelov SR!
No a je to, koniec
predvadzaniu sa
vytahovaca lipsuca
a rozdrapenej hely
s matovicovej.
Este som cakal, ze ti
ochotnici z olano a d.
lipsic, prehrabu kose
a "objavia" aj nejake €
a kondomy!
Este som bakal, ze ti
ochotnici z olano a d.
lipsic, prehabu kose a
"objavia" nejake eura
a kondomy!
Hm, a kto je ten "medarsky"
premier, ty expert na vsetko?
Diskusna relacia TA 3 V politike je
diskusia politika s moderatorom a
zalezi na redakcii, ako ju zrealizuje.
Ale kdeze, oni sa neboja,
to len petra z ctk sa nam
sem nabija do pozornosti.
A nieco aj o tebe. Len
maximalne nerozumny
jedinec moze napisat:
"...ovy"! Takze ta tvoja
snaha ociernit vyznieva
v tom kontexte velmi
hlupo.
ROTFL...... a vola
ich do nej niekto?
Lajno si mysli, ze
je torta!
Mojko, Dana poznam osobne,
viem o com pisem a preto sa
nebudem s tebou, nerozumnym,
pustat do debaty, mohol by si
ma stiahnut na svoju uroven a
tam by si ma prevalcoval svojimi
skusenosťami, takze, mojko,
pmp a bb!
Babraci v pravde, opravte
si text v poslednej vete:
"stáť" na štát" a to na:
"muslimský syrsko- irácký štát
v znamení islámského práva šaríja.
Odporúčame