Nooo, slabe slova si pouzil,
on vrestal uz o pandemii!
Podobne ako lenon, aj tato modra zlezba,
si chce vypredajom zvyskov majetku, co sa
nadobudol za socializmu, nahnanim ludi do
dss, kupit tychto zbohatlickych volicov. No
a rusenim, prenajatim, ci inym zbavenim sa
funkcnych institucii zmarit ake, take istoty
a tym znizit zivotnu uroven obyvatelov SVK.
Urychlene treba tento pozliepany lunapark
eliminovat a akterov zdierania ludi zatvorit!
Pokojne, nejaky si vzruseny, ty
mas zlepene, modre svedomie,
vsak!? A o akom "cudzom" tu
taras, ved po 1989 ste nam ten
majetok ukradli pre seba, takze
len ho vratite komu patri, nam!
Pocuvaj, ty si riadne bezcharakterny
jedinec, ostatne, ako kazdy element
zlepenca. Teba tu nikto nechce, co
vyplyva zo zaporneho hodnotenia, no
ty sa aj tak tu len lepis a lepis, spina!
Videl, alebo pocul si o tom,
zeby dravec pustil korist?
Ta znalostna ekonomika to je rozpredat
vacsinu strategickych podnikov, ako su
vodarne, rozvody elektrickej energie atd.
Rozpredat vacsinu najvacsich vyrobnych
kapacit (pivovary, sklarne, textilky, huty,
strojarne, automobilky, cukrovary atd.) do
ruk prevazne zahranicnych „investorov“,
ktori zpravidla po uplynuti danovych prazdnin
vyrobu zastavili, ako neziaducu konkurenciu
ich zahranicnych firiem. Cast narodneho
majetku vehementne pomahali rozkradnut,
alebo ho sami rozkradli.
Ziadny obsah to nema!
Musis byt riadne opity,
ked sa domnievas, ze
tvoje dristy maju obsah.
Rozhodnutie US je skodlive, patri medzi tie,
ktore zlepeny lunapark nutne potrebuje
z ustavy spravit ucelovy pamflet. Neskutocnym
mnozstvom zamerne chybnych a nepriehladnych
zakonov, vyhlasiek a ich noviel docielit
legislativny chaos. Dosiahnut situaciu,
ze obcanie prestanu verit, ze dosiahnu
dovolanie svojich prav. Dosiahnut tym
nevymozitelnost prava. Sudy, ak nie su
skorumpovane, tak konaju v desattisicoch
sporov a smeruju do ich stratena! V tejto
statnej dzungli trvale rozsirovat zamestnancov
administrativy z okruhu svojich rodin a politickych
stran. Hrat hru skatule skatule hybte sa pricom
tito protekcni diletanti menia posty bez toho,
aby aspon minimalne pochopili problematiku rezortu,
ktory maju riadit. Jedinym cielom modrych politikov
je sa co najdlhsie udrzat na postoch a nakradnut si!
Dobreee, uz viem, co opat
nebudem pozerat. Neviem,
co robi v porote ten romsky
hulvat!
Hmm, a nebude to nieco
take, ako v Turecku, kde
nasi diletanti z mv sr a p
pz si sami zmarili akciu?
Toto je osamela vuvuzela, ale nie celkom,
ma predsa poradcu pre vsetko jej janka
prstitela balasza. No a SVK nezadlho zisti,
ze tento zlepeny lunapark nutne potrebuje
z ustavy spravit ucelovy pamflet. Neskutocnym
mnozstvom zamerne chybnych a nepriehladnych
zakonov, vyhlasiek a ich noviel docielit
legislativny chaos. Dosiahnut situaciu,
ze obcanie prestanu verit, ze dosiahnu
dovolanie svojich prav. Dosiahnut tym
nevymozitelnost prava. Sudy, ak nie su
skorumpovane, tak konaju v desattisicoch
sporov a smeruju do ich stratena! V tejto
statnej dzungli trvale rozsirovat zamestnancov
administrativy z okruhu svojich rodin a politickych
stran. Hrat hru skatule skatule hybte sa pricom
tito protekcni diletanti menia posty bez toho,
aby aspon minimalne pochopili problematiku rezortu,
ktory maju riadit. Jedinym cielom modrych politikov
je sa co najdlhsie udrzat na postoch a nakradnut si!
Dobre rano stara mama.
Uz sa budeme mat dobre!
Toto sme chceli, Slovaci!
Odporúčame