Aj by som ti nieco napisal,
ale by som opat dostal na
mesiac NEPO. Sibir nauci!
Aj by som ti nieco napisal,
ale by som opat dostal na
mesiac NEPO. Sibir nauci!
No a co sa mu divis, ved je to "obcan", asi obycajny.
No, kto ti povedal, ze sa ho nemozes
opytat, Ved lekarska veda postupila
tak daleko, ze uz mozes s mrtvym
hovorit az hodinu po jeho skone!
Aj by som ti nieco napisal,
ale by som opat dostal na
mesiac NEPO. Sibir nauci!
Aj by som ti nieco napisal,
ale by som opat dostal na
mesiac NEPO. Sibir nauci!
Citujem: "... na rozvoj a podporu
fertilizačného programu, čiže na
pomoc rodinám , ktoré majú
problém s otehotnením...", co na
to podvodnici z kdh a rkc, ked to
podla nich nie je "bozie" dielo?
Vykonat abortus arteficialis je
vyhrada vo vedomi a je svedomite
si narobit styri deti na vychode,
nechat si prideli dva a viac bytov
od kdhaka v BA a este klamat a
poberat nenalezite vyhody!?
Pocuvaj, o tvojom vzdelani mam svoj nazor.
Najhorsi clovek je nevzdelany nabozensky
fanatik. Napisat "vytazstvo a bytunok" moze
len absolutny rkc+. Mam aj otazku: Ako si
na tom s asistovanou reprodukciou najma
s IVF ET, si za, alebo, podobne ako rkc a
papus, si proti?
Jasne, ked on skoci do vody,
tak to spravis aj ty, ved to aj
ini robia!
Kritizovat mozu len diletanti.
FSB nepovazovala za vhodne
unahlene informovat cez TV
stanice miliony ludi a tak ich
nepriamo prilakat na miesto cinu
a vystavit ich dalsiemu utoku.
Nebolo potrebne informovat ani
chazov musulmanskych co sa
vsetko vie. Informacie ziskane
pri takejto akcii do hodiny,
nezmarene aktivitani novinarov
a divakov. Ludia na celom svete
su rovnako zvedavi a prakazaju
pri vysetrovani.
Nemas pravdu, takym "kazdym" si ty.
Slovo srapnel ma jasny vyznam a je
uvedeny v KSSJ 4; Veda 2003:
šrapnel -a L -i mn. -y m. delová strela,
kt. sa roztrhne pred dopadom: výbuch
š-a;
Takze ze tam vybuchla kartacova bomba
tvorena obalom (cartuche - krabicka), ktora
sa po vybuchu rozpadne a uvoľni v nej
ulozene ucinne telieska (olovene gulicky,
ale i klince, skrutky, matice alebo kusky
reťazi), ktore nicia zivu silu.
To asi nie, mozno mal nejaky skrabanec a ked zistil, ze bude odskodne a poistovne budu platit, tak omarodil, no a so zuzou si teraz dobre polezia. Inac zuzu v usa pochovali! Newyorsky denník NYP napisal:
"zahynula aj slovenská herečka Zuzana Fialová, víťazka slovenskej obdoby amerického programu Dancing with the Stars".
Kto je fialova a kostelny?
Ten kostelny zbadal v nohe
crepinu az ked sa dozvedel
o odskodnom, lebo dovtedy
behal, ako nic!?
Nepiste uz o srapneli.
Ja si myslim, ze tam
vybuchla kartacova bomba
tvorena obalom (cartuche -
krabicka), ktora sa po
vybuchu rozpadne a uvoľni
v nej ulozene ucinne telieska
(olovene gulicky, ale i klince,
skrutky, matice alebo kusky
reťazi), ktore nicia zivu silu.
Najhorsie na tom je to,
ze tomu, okrem tych,
co si menoval, veri aj
on sam!
No, aj by som k tomuto nieco napisal,
ale by mi admin zmrazil cinnost a kedze
som uz bol zmrazeny a musel som sa
o svoje prava pohadat, nenapisem
nic, ale co si o durkovskom a figliarovi
a vobec o bocianoch myslim je najmenej
na rocne zmrazenie! Sibir ta nauci!
Zastavte ten paskvil! Kto potrebuje toto zviditelnovanie
a informacie o masovom vrahovi a o neprisposobivej havedi?
Odporúčame