Delta je 6x infekčnejšia.
Hygienici a lekári hovoria že zatvoriť školy je už nevyhnutnosť (správy TA3).
Keďže ale kaderník má silnejšie slovo a on chce učiť aj cez mŕtvoly, budú deťom ďalej umierať rodičia a starí rodičia.
27% pozitívnych testov sme tu nemali ani keď to na jar bolo najhoršie. A blbečkovia vo vláde stále že obmedzenie pohybu nebude. A len tárajú dookola aby ľudia boli zodpovední. Lenže to platí možno niekde v škandinávii a nie tu. Na Slovákov platí len obušok a basa. Ja som zodpovedný bol a nič mi to nepomohlo lebo nejaký dezoláti poslali do školy nakazené deti a cez ne sa infikoval môj syn nakazil mňa. Prečo nechcete zatvoriť školy ? Koľko ľudí ešte musí umrieť kým pochopíte že bez lockdownu situáciu už nezvládneme ? To chcete naozaj populáciu premoriť deltou nech to stojí čo to stojí ?
Som plne zaočkvaný a dostal som covid od syna, ktorý to dovliekol zo školy po tom čo kaderník zrušil rúška na ZŠ. Vraj vakcina je sloboda, vakcina je riešenie, vakcina je výhra, úsmev a neviem čo ešte. Prázdne heslá. Keby ľuďom normálne povedali namiesto tých dristov že vakcina ich MÔŽE zachrániť pred hospitalizáciou alebo smrťou, bolo by to férovejšie a možno by sa aj viac ľudí dalo očkovať. Lebo vakcíny nedokáže nič viac. Sám na sebe vidím že vôbec nechráni pred nákazou ani pred symptómami a teda ani pred ďalším šírením. Takže sa musím správať rovnako ako nezaockovaný. Tak aká výhra a sloboda ?
Negramotní sa môžu vyhovoriť, že Mikasovym vyhlaškam nerozumejú.
Som plne zaočkvaný a dostal som covid od syna, ktorý to dovliekol zo školy po tom čo kaderník zrušil rúška na ZŠ. Vraj vakcina je sloboda, vakcina je riešenie, vakcina je výhra, úsmev a neviem čo ešte. Prázdne heslá. Keby ľuďom normálne povedali namiesto tých dristov že vakcina ich MÔŽE zachrániť pred hospitalizáciou alebo smrťou, bolo by to férovejšie a možno by sa aj viac ľudí dalo očkovať. Lebo vakcíny nedokáže nič viac. Sám na sebe vidím že vôbec nechráni pred nákazou ani pred symptómami a teda ani pred ďalším šírením. Takže sa musím správať rovnako ako nezaockovaný. Tak aká výhra a sloboda ?
Zaočkovaná je už vyše polovica planéty a počet denných úmrtí začal celosvetovo opäť stúpať. Kde sa stala chýba ?
To farbičkovanie okresov nemá žiadny zmysel. Napriek tomu že som plne zaočkovany (2x) a žijem v akože bezpečnom okrese Senec, dostal som covid od syna ktorý to domov dovliekol zo školy. Takže sa to šíri úplne všade a dovolím si tvrdiť že podobným tempom. A napriek tomu že som očkovaný mi je zle, nevládzem, všetko má bolí, dusí ma kašeľ a musím byť 10 dní v karanténe. Takže benefity očkovania ani veľmi nepociťujem. Rovnako by som dopadol aj ako neočkovaný v čiernom okrese.
Takže Lipšica s Tódovou prepustia a budú stíhať ?
Čína to zvládla vďaka vlastným vakcinam.
Vakcíny nefungujú. Som dva krát zaočkovaný a dostal som covid. Od syna, žiaka ZŠ ktorý ho priniesol zo školy. A v TV počúvam kaderníka, že školy nie sú zdrojom infekcie. Pôvodne som si myslel že máme len nejakú virózu, ale využili sme "samotesty," čo rozdávali na školách, a najskôr syn, a o deň na to aj mne ukázali covid. Načo som sa potom oskoval ? Teraz sa cítim podobne ako po prvej dávke vakcíny. Tiež mi bolo zle, bolela ma hlava aj kĺby a jediný rozdiel je, že namiesto vysokej teploty dusí ma kašeľ.
my ideme 5 rokov stavať...
Maďari za 3,5 roku dokončili 57-kilometrový úsek, my sme 5 rokov stavať jednu križovatku. A to ju už na papieri staviame minimálne 4 roky?
Náš ŠUKL sa skrátka všetkými silami snaží "súvislosť smrti s očkovaním vylúčiť". Až keď sa im to vylúčiť nepodarí, napíšu, že keďže sa súvis vylúčiť nepodarilo, je tento " možný". Inak povedané, je to nad slnko jasnejšie.
Ako sa u nás dokáže ŠÚKL hrať so slovičkami keď ide o ochranu mena vakcíny Comirnaty.
Nie že by normálne napísali, že úmrtie pravdepodobne spôsobila vakcina, oni napíšu že súvis medzi očkovaním a úmrtím je možný.
V parlamentom bufete asi stojí komplet obed 2,80 eur.
Pre nedávnom ste nám tu dávali za príklad Ukrajinu. Že ako sú na tom dobre aj keď nenosia žiadne rúška. Ubehol mesiac, a všetci vidíme ako sú na tom "dobre".
Ak nechápeš, tak vidíš na úmrtnosti že liečiť covid úspešne len tak hocikto nedokáže. Dávaš hlúpe príklady, pravdepodobnosť že si človek s covidom zlomí nohu a podobne je minimálna, veď by mal doma ležať a liečiť sa. A ak aj, dajú mu sadru, alebo šrouby a na tretí deň je opät doma. Neviem odkiaľ beriete to presvedčenie že si do tých nemocníc chodia len tak z dlhej chvíle ľudia poležať a personál ich tam s nadšením víta, aj keď potrebujú len vitamíny a Paralen.
Odporúčame