Čo tie mŕtvoly ihneď po smrti kradnú a odvážajú na Mars ?
Čo tie mŕtvoly ihneď po smrti kradnú a odvážajú na Mars ?
Pfizer nefunguje, preto magoria ľudí ďalšími dávkami. A Astrazenecu ktorá zaberá radšej zadarmo vyvážame do Ázie a Afriky. Hlavne že Pfizer inkasuje ďalšie miliardy za tretie dávky za zvýšené ceny.
Stále nenachádzam tie tisícky umierajúcich mladých ľudí na následky vakcínacie:
... ktorých nakazili deti a vnúčatá žijúce s nimi v spoločnej domácnosti.
Ku Smeráckym vyciciavačom štátu sa pridávajú firmičky našich ľudí od Zhulíka či z portfólia Bielej Kobyli.
Nová doba, tak Miss už nemôže byť pekná. Musí byť malá a škaredá. Tento svet speje k záhube. O pár rokov bude diskriminačnou podmienkou pre funkciu primára v nemocnici ukončená lekárska fakulta. Veď ako k tomu prídu všetci tí novodobí virologovia, epidemiológovia a pneumológovia s rokmi vysokej školy života ? Musia sa cítiť diskriminovaní rovnako ako tie škaredé kandidátky na miss.
Uhrikovi a Mazurekovi by mali poslať faktúry všetci príbuzní obetí covidu, ktoré uverili tým ich dristom že na covid sa neumiera.
Podľa mňa to boli tí s tými falošnými covid pasmi. Vraj si to ľudia rozposielaju po 5 eur, nejaký falošný QR kód ktorý sa tvári ako covid pas. Alebo tí čo to akože kontrolovali sa uspokojili s ukážkou niečoho čo sa podobá na QR kód. Jeden môj známy antivaxer sa nedávno chválil že si uložil v telefóne QR kód z nejakej faktúry a všade to ukazuje ako covid pas. A každému to stačí. Nikto to neskenuje a neoveruje.
Za rok sa úroveň Slovače ani tejto diskusie vôbec nezmenila. Stále si tí istí dezoláti ignorujúc všetky vedecké fakty vypisujú že žiadny covid neexistuje, čísla sú falošné, mŕtvi stále žijú a v nemocniciach ležia herci. Akurát doplnili že namiesto na covid umierajú mladí ľudia na očkovanie a nosenie rúšok.
Len kde tie obete hľadať ? V krematóriách a na cintorínom nejakým zázrakom chýbajú.
Všetci nadávajú na vládu, ale covid má každý vo svojich rukách. A keďže sa ľudia správajú neohľaduplne ako hovädá, viď včerajší futbal, covid sa tu bude šíriť a ľudia umierať naďalej. Najjednoduchšie je všetku vinu hodiť na vládu. Áno, vláda koná neefektívne, chaoticky a alibisticky, ale pokiaľ ľudia nedodržiavajú absolútne nič, a nemajú ani vlastný pud sebazáchovy, len presvedčenie o svojej nesmrteľnosti, tomuto národu už nič nepomôže.
Zákaz cestovania nehrozí. Takže nakazení mohli zo severu v kľude odísť aj tento týždeň bez testov na týždňovky do BA.
Ešte by bolo treba zmierniť zákony o držbe zbraní, a povoliť po vzore USA každému nosiť zbraň. O pár rokov by si vyprázdnené územie v strede Európy s vďakou rozdelili naši susedia.
Slovač sa opäť vyfarbila. Inteligencia a IQ tohto národa je v spodnej tretine živočíšnej ríše.
Ľudia ich nevedia rozoznať sami podľa príznakov.
"Ľudia si neposilnili svoju prirodzenú imunitu,“ dodáva."
Ako je to možné ? Veď spotreba vitamínu D, orieškov, zinku a brokolice u nás láme rekordy.
Ľudia zabili 41 medveďov, ale poniektorí tu vypisujú statusy ako keby medvede zabili 41 ľudí.
Medvede boli videné presúvať sa na západné Slovensko pred národnú radu a Úrad vlády za účelom protestov proti genocíde.
Čo konkrétne chceš ? Mená tých čo to tvrdili ? Pozri si príspevky diskutérov z konca augusta.
To farbičkovanie okresov nedáva žiadny praktický zmysel. Darmo sú v čiernych okresoch zatvorené reštaurácie, keď zabavychtiví nakazení degeši sa tam môžu voľne premorovať na súkromných chatách a chalupách, prípadne zabehnúť 20 km do susedného okresu. A potom v pondelok ráno zasa na tyždňovku do roboty do Bratislavy. Už aj s covidom.
Odporúčame