A uzitocny hlupacik Fiala, nakupil granaty s bielym fosforom, to nevadi, to su demokraticke granaty :D pokrytci :D
A uzitocny hlupacik Fiala, nakupil granaty s bielym fosforom, to nevadi, to su demokraticke granaty :D pokrytci :D
ked sa isla skladat vlada, chodili ste pred tym "vasim" petulkom cela opozicia po kolenach a lizali mu r*t a slubovali modre z neba aj sefa celej galaxie :D a ked nie je po vasom ste pkne otocili vy pokrytci, aspon ludia vidia co ste za tupych sedlakov pokryteckych :D
Ak skrtneme INNES a podobnych ANAL-ytikov, usetrime si kopec nervov :D
Ja mu kvitujem tu snahu na tisic e minimalku aspon si mlade rodiny budu moct dovolit vlastne byvanie ,bez toho aby sa tie rodiny rozpadali. V piatok som odovzdaval do prenajmu byt mladej rodinke, s jednym 7 rocnym dietatom. Chceli si kupit na hypo byt , aby na to dociahli chalanisko isiel jazdit na dodavke medzinarodku, 18 tisic km mesacne, si to zratajte kolko je to denne, aby zarobil 1500 v hrubom, ona na polovicny uvezok, aby stihala syna zo skoly atd,Nakoniec sa na to vykaslal, lebo sa rodina zacala rozpadat co sa ani nevideli. tak robi kuchara v pizerii za tisicku
Taky heger, ten sa vedel verejne cez tv vyhrazat v priamom prenose ,jednemu z najvecsich zamestnavatelov na horehroni ze ked neprestane kritizovat jeho velicenstvo dilera vodky, tak si nanho stat zaklakne :D
a ukrosi idu dokonca do plusu, zachranuju a ozivuju a z cintorinov pri tej uspesnej protiofenzive
Sorry nechcel som, ale ako dobry a spravny progresivny potkan kaze, POTLESK, palec hore a + :D
Coho sa tak boja,? ked su cisty ako lalia co o sebe vravia, ved zakon fara, je z dielne nositela demokracie, nie?
pocuvaj ty inteleugan, kvoli takym aky si ty a podobna verbez v eu parlamente je teraz europa cela v sra*kach. budeme za chvilu rozvojove spolocenstvo ked tie liberalne svine odtial nevyzenu po volbach
Dostaneme ho do eu parlamentu nech im ta trochu podkuruje :D sviniam fasistickym
Akeho prokuratora? uz sa to raz naucte ze on ziadny prokurator nie,je . Teraz mu v relacii na telo sudca Šamko ukazal kde je jeho miesto :D Ale citim ze bude mat asi lipsicovo stado zase medialne kolecko po mainstreame aby sa vyplakali do sytosti . _D Btw tu progresivne slniecka vystrajali na uliciach, ze si fico znizuje tresty za ekonom. kriminalitu a co ten sud teraz v CZ? Fesi dostal 8 rokov za skodu 2,3 miliardy czk. cca 94 milionov eur a pokutu 25 mil czk. Za 4 roky je vonku a vysmiaty jak leco a zahojeny
Nevravte? tu sa pistalo aj pri tych ekonomickych podvodoch tie tresty a cuduj sa svete v cechach odsudili typka za skodu 2,3 miliardy korun cca 94 milionov EUR NA 8 ROKOV , za 4 je vonku a vysmaty jak leco
Rusi vzdy zatial palivo dodali aj aj suroviny podla platnych kontraktov, tak nebluzni. a ma sa stavat novy reaktor v jaslovskych, o vykone 1200 Mwe, pred par dnami to schvalili.
Zelenskyj potrebuje doplniť armádu o 500-tisíc mužov. co to co to,? ved vsade mainstream kvici ze ich poslo len 30 tisic a rusov cez pol miliona, ale kde su tie2 miliony vojakov a odvedencov v prvych kolach? zeby lezali v tych dierach po celej linii?
Nase velvyslanenctva po celom svete je lepsie obchadzat, ja ked som potreboval v indonesii urobit novy pas, resp potvrdenu kopiu trvalo im to iba 13 dni :D
to mala byt hento vystava? :D pockam este tak mesiac, ci vystavia aj tu M777 novu co kupili prve dni operacie za 100 tisic a pojdem sa tam pozriet :D
ked zacnes spajat tie dediny a nevyznamne oblasti od severu na juh, zrazu zistis ze ukrosi ostali bez mora:D
Nakoniec to bude celkom pekna vystava :D :D https://www.youtube.com/watch?v=epPPB2Sl-Mo
cervene -1 nova doba ci co :D :D bojim bojim :D
Dňa 28. decembra 2014 NATO formálne ukončilo bojové operácie ISAF v Afganistane a oficiálne odovzdalo plnú zodpovednosť za bezpečnosť afganskej vláde. Operacia NATO SFOR,
NATO Mission Iraq/CJTF – OIR
vznik:31. október 2018 atd atd viac sa mi nechce hladat
Odporúčame