Dosli tabletky?
Dosli tabletky?
Zacinam mat pocit ze tie Taurusy budu asi rovnako ako duch Kyjeva, :D ze ich ani nemci moc nemaju mozno par ks
Ale slub ze date dole ten kercsky most :D to bude koniec vojny
Hej hradil ,dotaciu som nevyuzil, neboli Dotacie nie su stopnute, znamy teraz dostal 4 tisic, za FTV 6 KW , montovane pre 6timi dnami matovic je zlociec usvedceny /danovy/ akurat mal stastie ze to mal premlcane, ficovi dokazali velke ho*no, ale nehadam sa . a volit tu ineho nie je koho
Nie nedostal kedze na danovy bonus nemam narok, kedze sidlo mojej poslednej spolocnosti ktoru vlastnim je mimo SK.Zena detto , vyssie pridavky? myslis tych 60 euro? skolku platim mesacne cez 80 euro, takze si to vlada moze nechat. plyn nemam, Elektrika? za minuly rok som vyrobil cca9MWh, spotrebu som mal cca 7,67 MWh kombinacia VB a plytvanie ako ohrev bazea atd
Vsade aj v chladnicke, uz som ju vymenil za novu a stale nic ziadna zmena :D progresivci to je mor dnesnej spolocnosti, si myslite ze ste nadludia, neustale urazate dalsich ludi, nebodaj ked niesu z tej "vasej bubliny psychopatov" a nemaju vas nazor, to je koniec sveta. A o moje poruchy sa neboj, podla papierov psychotestov ktore mi prisli v pondelok zo spanieskej ambasady. som OK, je to neuveritelne ale je to tak :D
covid + energokriza, stali cca 7 miliard podla matovica hegera aj odora, ja som nikde nestekal a nic som nedostal, tak drz tlamu, zase ked budes dookola klamat na pravdu sa to nezmeni, pozri si kolko bol dlh koncom roka 2019 a kolko v roku 2023,
ked budes dookola klamat, pravda sa z toho nestane https://www.trend.sk/ekonomika/vlady-vedene-… https://ereport.sk/matovic-prehajdakal-milia…
prilozim vam tam na tu "zbierku" tusim tisicku , sice si myslim ze na tom niekto zaryzuje a vam ostanu dlhe nosy, Ked date dole ten most, tak si vezmem popcorn a budem cakat, pretoze ta odpoved bude EPICKA :D
Naco sa snazis s progresivcovi nieco vysvetlit ked nato nema mozgovu kapacitu nieco pochopit, ani na jednoduchu tvoju otazku nema odpoved alebo argument, proste jak nie je po jeho nebude nijako. Prsote neni pomoci, zacina to naberat rozmery ze pokial progresivcovi nerozbijes papulu, nemate o com dalej rozpravat
jasne nakoniec vsetko boli rusi, prezleceni v nemeckych uniformach wermachtu.
Staci byt nestranny, neutocit a neskakat za kazdu cenu politikom z koalicie do reci, a mozno sa aj ukazu :D
Presne tak, ale to je taka ta nasa " progresivna a demokraticka genocida" oni mozu
Rozpustit celu tu bandu my sme les a priviazat o stromy a nech lakaju teda medvede. ked su si taky isty ze nie su nebezpecne
Poslanci Európskeho parlamentu súhlasili s predĺžením pozastavenia dovozných ciel a kvót na ukrajinské poľnohospodárske produkty o ďalší rok, teda do 5. júna 2025 je toto normalne aby sa takto unia sama likvidovala? nech mi nikto nehovori ze tato zberba co tam teraz vladne ze to nie je dohodnute, robia to uz na drzaka bez akejkolvek snahy to aspon skryt, ze idu potopit celu EU. ukrajinec bez akykolvek pravidiel a noriem v polnohospodarstve zahlti nase trhy kontaminovanym jedlom, a ta progresivna banda im za to este tlieska a odpusti im clo :D to nevymyslis, toto, progresivni nacisti aj celu EU komisia
Lesba co vypada jak chlap sa stazuje na dres, :D
Keby to bol Bata Jano, skonci v kontajneri vedla kolobezky. :D Zacinam byt na tuto progresivnu fajtu alergicky.a to nem dobre -pre nich. aj tohoto mudrca zachranila metska policia ,aby som mu to dovysvetloval, Keby bol na vine moj maly tak sa mu ospravedlnim nemam problem, ale zrazil ho skoro na chodniku a pritom mal vedla 2 cyklisticke pruhy a isiel po chodniku. bolo to v trnave pri zimaku. Metskacom povedal ze sa mu ta cervena farba na cyklochodniku nepaci preto isiel po chodniku. Taketo veci mi hlava proste nebere
fakt si taky hlupy? bolo to vsade, inluencerka naskhlee je ambassador renaultu a mala vo svojom podcaste korcoka, a aj ho officiane podporila. takisto aj dalsia aj MOMA tiez propaguje renault a hned aj korcoka ,staci?
Nie si v "apolitickej" progresivnej bubline, si proti nam, a nebudu ksefty :D Kedy sa tato doba tak krasne doje***la? Minule mi "progresivny chlapisko" na kolobezke s vyhrnutymi nohavicami nad clenky a s kabelkou, skoro zrazil syna na chodniku, po prvej rane kym sa zbieral zo zeme zistil ze ta doba este nie je uplne progresivna, a potom mal par pokusov kym vydoloval kolobezku z kontajnera
Raz napisu ze bateria Patriotu stoji Miliardu dolarov, potom ze Nemci kupuju 4 baterie za 1,2 miliardy, Pes aby sa v tom vyznal :D https://www.aktuality.sk/clanok/i0ia9Mk/nemc… https://armadnizpravodaj.cz/udalosti/system-…
Odporúčame