Prosim ta hlupacik degresivny, najdi si konecne preco dal kali 100 milionov dotaciu tej firme, a aku to ma suvislost s vasim generalom modra knizka napoleon nad. uz si stymi hlupostami trapny
Prosim ta hlupacik degresivny, najdi si konecne preco dal kali 100 milionov dotaciu tej firme, a aku to ma suvislost s vasim generalom modra knizka napoleon nad. uz si stymi hlupostami trapny
co to zase meles , jakych vlastnych, vies vobec co bola vlastenecka vojna a co tomu predchadzalo? si pozri co bola operacia Barbarossa ,ty si kazdy den najdes nejaku vymyslenu hlupost a tu verkliklujes pod kazdym prispevkom, co ti jozo nedal zatr*kat alebo co? povec janovi,
Tak teraz co ,ukrosi sa brania alebo utocia, lebo doteraz ste tu degresivci vyplakavali ako sa ti najdemokratickejsi ukrajinci brania. :D
EF-ISAF- na takeho cloveka sa zabudnut, neda, hlavne jeho chovanie k vlastnym vojakom. fasista z SNS? a preco nie rovno Extremisticky nacista z PS
General flaska, najnovsie " hovnival" nikdy si nemal respekt ani od svojich vojakov, bol si predajna slapka , a tou si aj ostal
Len pridaj ked odviedli v tych mobilizacnych centrach cez 2 miliony vojakov este minuly rok, a nemaju cim bojovat :D
Lipavsky a spol, su momentlane najvecsi analolezci v eu a usa, ale za chvilu dostanu facku, od realneho zivota, ked trump vyhra volby, a cesi ich poslu tam kam patria a kde su nasi " demokrati" ked pozries nejaku diskusiu v cz ,tak vytrete hlavy komplet,skoro ako matovicovci. Vedia to vsetci, vedia to v EU aj USA, ze putin nema zaujem o nejaku republiku v EU , len sa im to hodi strasit a klamat ovce. Lebo ked sa premier postavi na tlacovku, a povie ze polnohospodari su ruski agenti a ze cesi sa maju dobre len o tom este nevedia :D tak normalny byt nemoze
Ked rusi odchadzali z afganistanu, stale taliban jazdil na konoch, ale ked odtial odchadzali uSSaci tak taliban jazdi momentalne na najnovsich humwee, a maju vybavenie o ktorom sa im ani nesnivalo za 85 miliard dolarov ktore im amici nechali.napr 33 vrtulnikov Black hawk atd
Vykon motora je vykon motora, nie je to ziadny hybrid, ale plnokrvna V8 s Dvomi turbami. moja uhlikova stopa trapi jedine tak gretu, mna nie :D ja si to uzivam kazde zabrnenie vyfukov. :D
Dalibor Dedek, majitel jablotronu cez ten ucet perie peniaze :D ale naivne ovecky posielajuuu len davajte :D
jazdim benzin, 450kw a spotreba dlhodoba ,13,4 l benzinu,Malo?vela? otazka pohladu, Ked susedova zena jazdi citroenom elysse 1,2 3valce 60kw zo spotrebou 7 l , kdepak soudruzi udelali chybu
Esteze sa bude stavat v jaslovskych novy reaktor o vykone 1200Mwe, zo zivotnostou 60 rokov :D
by si sa cudoval ale dnesne niektore benzinove motory tiez strasne smrdia, horsie ako diesele, teda ten moj urcite,
Co som zmeskaaaal, :D som bol v tej bradavici na dunaji , zas som musel kurnik prispiet do rozpoctu,zelenym, co im nedavaju vyplaty alebo co :D zebru furt penaze :D
Jednotky Východnej skupiny ozbrojených síl Ruskej federácie odrazili protiútok útočných skupín AFU pri Urožajnoje v DĽR;
Jednotky Južnej skupiny ozbrojených síl Ruskej federácie odrazili sedem protiútokov ukrajinských ozbrojených síl;
Skupina vojsk Dnipro porazila štyri ukrajinské brigády v priebehu 24 hodín
Ruské ozbrojené sily zasiahli výrobňu dronov AFU;– Ruská protivzdušná obrana zničila 299 dronov AFU, 9 HIMARSov a MLRS “Alder” a 6 navádzaných bômb Hammer;
Skupina síl “Západ” zaujala výhodnejšie pozície a odrazila jeden protiútok pri Novovodyanoje;
Jednotky južnej skupiny ruských ozbrojených síl zlepšili svoje postavenie pozdĺž frontovej línie;
Skupina ruských ozbrojených síl “Západ” zničila odpaľovacie zariadenie HIMARS MLRS AFU;
Jednotky skupiny Stred zlepšili svoje taktické postavenie a odrazili sedem protiútokov útočných skupín AFU;
AFU stratila v zóne pôsobnosti skupiny síl Juh až 470 vojakov;
AFU stratila až 350 vojakov v zóne zodpovednosti skupiny síl Stred;
Ruské ozbrojené sily zničili tri muničné sklady AFU v zóne zodpovednosti skupiny Južná;
Východné zoskupenie ruských ozbrojených síl zaujalo výhodnejšie pozície; AFU stratila až 110 príslušníkov v zóne pôsobnosti východnej skupiny ozbrojených síl;
a ty si ako myslis ze tito "akoze rychlokvaseny " piloti budu schopny ist do ostrych subojov s F16 proti SU35 SU27 atd?nedaj sa vysmiat, budu padat ako muchy, ani nebudu vedet kde sa maju katapultovat
„Vysvetlím, vytrhnuté z kontextu, opytoval som sa pána poslanca Sabola kde ho zase nafotili hajlovat, že sa to rozprávalo v ta3 a tváril sa, ze nevie o čom hovorím tak som mu ukazoval ako nám ukazoval redaktor ta3 a navyše Stohlova hneď, že ma mali natočiť a zneužiť to proti mne. pisal Huliak
Uz 15 rokov? 12 sa malilo? :D skoda ze fakt nevyhral matovic, bol by tu raj na zemi v skrachovanej repoublike
skor by som povedal ze vyvlastnili :D
Odporúčame