a nema pravdu, kolko ho mohol vyjst ten let 1500 e?
a nema pravdu, kolko ho mohol vyjst ten let 1500 e?
A najde sa nejaky trtko a.k.a enviroMental aktivista ze ho vyrusuje hluk od vlaku, a, mate po rychlovlakoch :D lebo my sme jedna z mala krajin na svete co sa ide posr*t z kazdeho tupeho aktivistu, co sa nevie normalne uzivit, tak jeho celozivotny ciel je zneprijemnovat ludom zivot
Si si isty? hlavny predmet dotacie je Názov projektu : Pomoc osobám z Ukrajiny pri ich vstupe a integrácii na území SR – MNO , to ze tam 130 stran omacky a pokynov to nijako nezmeni
To ti kto povedal? to je taka slovenska natura z cestoviek, ze tam bivakuju 3 hodiny pred odletom, staci 30-45 min pred odletom dorazit na letisko.Odporucam vyskusat let overseas do Atlanty, ked tam pristanes na medzispoj vnutrostatny a mas 40 min na dalsi let, a ty si das adrenalinovy beh cez prekazky cez pol letiska :D To spojenie ma zmysel napr ATRkom rano a vecer, Z KE do centra to mas kolko 10km? zjednotit cenu taxikov napr 15-20e jedna cesta. z Ba letisko do centra kolko? tiez pocitam tak 10 km, tieto nase 2 mesta su idealne na letecke spojenie, len to treba robit z rozumom a bez dotovania statu to asi zo zaciatku nepojde
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj odsúdil v sobotu neskoro večer ruské útoky na plynárenskú infraštruktúru krajiny, informuje agentúra DPA. ked trafili rusom na ich uzemi rafineriu, cvrkali ste si do trenek od radosti, a ked vam to cul putin trochu oplatil uz vyplakava, fetacik. :D
3 x mali snahu rokovat o mieri,Alzak zakazdym robil ramena ze on o ziadnom mieri rokovat nebude, Tak nech si to teraz vyzeru do dna. Keby mali tolko rozumu ti ukrosi, tak ho daju dole sami, ale to ten fetak dobre vie a preto ho strazi SAS. zapad si ho drzi na kratko
Nie , bolo treba volit matovica, a tu bandu neschopakov, ktory nie su schopny urobit ani tu najlahsiu VS. Ten by najprv porozdaval atomofky, popoziciaval si dalsie desiatky miliard, a keby mal nieco urobit pre stat a znizovat dlh, dlh tak by odstupil s tym ze mu to nemali davat ze on sa financiam nerozumie, ze ich love spravuje jeho stetka.To jeho spravanie bolo az tak okate,ze kto to nevidel mal by ist k ocnemu, ze robil vsetko preto aby ho odvolali z postu ministra financii, len aby nemal ziadnu zodpovednost za tie rozvratene financie. a este si sadne do parlamentu podvodom a z inteligentom prockom vykrikuju ze ako chcu znizovat dlh :D..Prvy krat som volil fica, nebola ina moznost, ale nasral ma uz len kvoli tomu, ze hned na druhy den ako prevzal vladu mal matovic aj z hegerom a nadom a spol sediet vo vazbe.a nieze oni nie su pomstychtivy, ludia to ocakavali ze ich upracu.
Ty ked opisujes Simpecku aspon to povedz :D ja ze akeho hlupaka opisujes :D
Nezabudame , ze my ideme stavat dalsi blok v jaslovskych zo zivotnostou 60 r
První velká obkličovací operace Putinovy války v plném proudu. Generál Mordvičev se rozhodnými útoky snaží uzavřít do kotle 5 ukrajinských brigád. Kyjevské velení už z oblasti kotle evakuovalo všechny západní tanky i techniku. Příslušníci elitních jednotek Zelenského soldatesky z místa obklíčení vyděšeně prchli na rychlých autech a nechali Rusům na pospas obyčejné ukrajinské pěšáky, aby kryli jejich útěk.Jednou z pěti brigád, kterým včera hrozilo obklíčení v důsledku nové ruské ofenzívy je i elitní 68. Jäger Brigáda, která se ještě začátkem roku vychloubala, jak snadno na frontě loví Rusy ve velkém. Včera ovšem vzala jako první do zaječích
A co ten alzakov povereny gubernator Maibozenko, naliaty jak doga na novom volve XC90 zrazil ludi na zastavke, ludia ho vytahovali z auta jak skorumpovaneho psa . Hlavne ze zase maju zatarasy a odchytavaju meso pod dela do mlynceka
A Teraz co, tie protesty po celom svete, ako ho dal putin dole? Kto bude za blbcov? taka Nvotova, todova, bardy a spol , povedali ze to bol Putin a hotovo. a ako povedal ta mala metla skareda, o pravde sa nediskutuje
Coho sa tie politicke mimovladky tak boja, ked sa predstavuju ako etalon cistoty a demokratickosti,? 99% ludi v PS pochadza z tychto mimovladok. Ved ked su taky cisty a idem im o dobro, nech ukazu kto ich financuje? alebo zeby nie? a ludia by sa dozvedeli pravdu?
Co je tecu nervy ? ty prostitut, no das ten dokaz kde ten putin povedal ze vyhladi celu ukrajinu?, a co jozo uz ti dal? co zachranil ta jano
Das nejaky zdroj kde putin hovori ze chce vyhladit ukrajinu?
na ukrajinu toho moc nepojde, citacia " Krv v očiach, zbrojenie a egoistické presadzovania vlastných „demokratických“ záujmov – to je vizitka tých, pre ktorých je dodávanie zbraní a teda rozdúchavanie vojnového ohňa vo svete každodennou náplňou. Žiaľ. Aj teraz, pravda je nasledovná: schválenie 61 mld USD je jednoznačne príležitosť, ako prezbrojiť armády na západe,Jednoducho nastal čas zastaralú vojenskú techniku vyexpedovať na Ukrajinu a vyčlenené finančné prostriedky sa investujú do vývoja a výroby novej.K tomu je žiadúce ešte veľmi jasne povedať, že priamo Ukrajina z tejto finančnej pomoci dostane necelých 14 mld USD. Zbytok bude slúžiť na financovanie prítomnosti príslušníkov Ozbrojených síl USA v Európe a na prezbrojenie OS USA. Áno, takto „slušne“ reálne funguje americká pomoc." alzaka moze aj porazit od jedu :D
Blinken sa počas návštevy Číny vyhrážal Si Ťin-pchingovi
„USA sú pripravené prijať nové opatrenia a uvaliť sankcie proti Číne v súvislosti so situáciou na Ukrajine,“ povedal americký minister zahraničných vecí v Pekingu. toho pajaca omrzel zivot ci ako :D ale cina trosku pritlaci, a hned uSSaci skrotnu . USA sa tiež držia zásady „jednej Číny“. To znamená, že Taiwan nepovažujú za samostatný nezávislý štát. bolo to len reci nezavisly taiwan ,sa posrali do gati gestapaci
staci? Mordvičevův postup na Slavjansk nikdo neohrožuje ani z jihozápadu, protože tam rozmístěná elitní 47. ukrajinská obrněná brigáda už ztratila většinu svého mužstva i tanků Abrams, a její ústup začíná spíš připomínat útěk dezorganizované tlupy, než boj na zdrženou. Nutno podotknout, že není divu, protože Zelenského řezník Syrskyj hnal celé dva měsíce 47. brigádu do sebevražedných nájezdů na ruské pozice, bez dělostřelecké, letecké i dronové podpory. Jak poznamenal slavný ukrajinský válečník generál Krivonos, tupci z nejvyššího velení letos zničili poslední ukrajinské bojeschopné jednotky v nesmyslných bojích o nesmyslná místa jen pro slávu Zelenského, a teď jim nezbyly žádné zálohy, které by zastavily ruský postup.
Prosim ta hlupacik degresivny, najdi si konecne preco dal kali 100 milionov dotaciu tej firme, a aku to ma suvislost s vasim generalom modra knizka napoleon nad. uz si stymi hlupostami trapny
co to zase meles , jakych vlastnych, vies vobec co bola vlastenecka vojna a co tomu predchadzalo? si pozri co bola operacia Barbarossa ,ty si kazdy den najdes nejaku vymyslenu hlupost a tu verkliklujes pod kazdym prispevkom, co ti jozo nedal zatr*kat alebo co? povec janovi,
Odporúčame