Ani jeho meno nevies normalne napisat, a Sudca Šamko, ma urcite lepsie predpoklady byt sefom sudnej rady ako ten skorumpovany Mazak
Ani jeho meno nevies normalne napisat, a Sudca Šamko, ma urcite lepsie predpoklady byt sefom sudnej rady ako ten skorumpovany Mazak
Iba sa opytam kolkoze sa to ttyka ludi to dvihnutie platov? 14? ja im to kvitujem preco by mal minister mat zodpovednost a zarabat menej ako prechlastany uchylak procko, ktory este nic neurobil ,len robi neustale zo seba kk*a v parlamente
ToTo slnieckari nepochopia, staci sa pozriet ake podmienky mali slovaci a cesi ked sa otvoril trh v EU, bud sa prisposobis domacim zakonom alebo nazdar, mozes ist odkial si dosiel.Nikto nam nic zadarmo nedal
Pretoze s tym vysla ovca ktora cely zivot nacecana na mimovladky, ona zbadala vrtulnik a presnym okom zmerala ze leti nizko. Na kazdy let nepotrebujes letovy plan ani nikomu predkladat. Ako ho ma Kuffa zverejnit, ked nie som si isty ci disponuje Ministerstvo zivotneho vrtulnik, cize musel byt najaty. Cize moze nieco zverejnit az po suhlase druhej strany.Preto ked si novinari hovoria "investigativny" mali by to za 10 min zistene, ale nasi slovensky nie, ti si radej pribeh vymyslia. a hned vsetko uzavru a odsudia. Akoze mne je jedno zajtra ho toho Kuffu aj zaveste na stlp, ale aj toto je dokza ze nasi novinari potrebuju poriadne stupit na krk ,ay sa vratili k svojmu remeslu, a nemanipulovali a klamali ludi
Akoze mi toto niekto vysvetlite https://www.tiktok.com/@milan_uhrik_republik… Ten pomyleny Hojsik tam bol zaco zvoleny za Slovensko alebo za EUkomisiu? Takto si on predstavuje hajit zaujmy slovenska? Niekedy mam pocit ze my si vlastnu krajinu nezasluzime, A moje rozhodnutie 1.9 .2024 odovzdat slovensky pas, mi dava viac a viac zmysel. Pretoze toto je nonsens, a on sa tym este bude chvalit,
Stale vam to slnieckari nezapina ze toto su EKONOMICKY migranti, ktory robit nebude a idelen zneuzivat socialny system kraji, budovat svoje getta v mestach a postupne ovladnutie "vid leeds UK, Malmo SWE. Ak sy naozaj utecenec, tak najlahsie je poziadat o azyl.v kotrejkolvek krajine, ked utekas z tej svojej, nie? staci na Hraniciach, v priestore letiska alebo policajna stanica na to urcena, alebo na Ambasade. , tak prestante tu tlacit kaleraby do hlav,
Psko a henten nedonoseny deges by zahlasoval aj za to aby sme zajtra odovzdali hranice a celu krajinu pod spravu EU,
Tento posahany idioetklamarsky je vierohodny asi ako matovic. ten by mal sediet za vlastizradu, ale uz nech si pocka v EU parlamente skoncil.
Zato kazi zivot ludom uz dost dho, Som environmentalistka,Pracovala som pre Transparency International Slovensko,dlhodobo som spolupracovala s europoslancom Michalom Wiezikom,spoluiniciovala najúspešnejšiu petíciu za reguláciu pyrotechniky boha to su predpoklady,a referencie, tusim cele TIS je v PSku.
Lipsic siel cez 50 , a ako mu mohol skocit na osvetlenom prechode v druhom jazdnom pruhu? preco nefukal, a komu volal hned po nehode? 112 to nebola,, klames dookola cely den.Das ten zdroj kde putin chce vyvrazdit celu ukrajinu?
Samozrejme, ze zakony treba dodrziavat. Ale nedocital som sa co porusil, To co robi sucasna opozicia nie je jej robota, kroky proti vlastnemu statu nemyslis? a tuto sa snazia spravit senzaciu na ukor coho? Mimovladky dochadzaju o "penazovod"? preto ten skrekot? Preco sa novinari nedvihnu a neopytaju sa pilota, letel ste nad hranicu 300 m ako prikazuje zakon, ANO/NIE, jednoduche, ak nie a donutil ho kuffa, zavret a hotovo, Life is easy
Toto jepekna hlupost, a vymyslene a nezmysel ako 99% veci od teba . "Vase konto bolo blokovane na popud BLA BLA BLA TOTO PRAVDA NIKDY NEZVERJNUJE, ZBYTOCNE ZO SEBA ROBIS ESTE VECSIEHO HLUPAKA AKO SI
Zacinam mat pocit ze PSko je tiez vyberko dutych hlav ako olano, Citam uz asi 3 ti clanok a stale som sa nedozvedel ci porusil tu 300m hranicu alebo nie. a ked ju porusil tak problem bude mat pilot a nie kuffa. A ta stohlova, to jej akoze o co ide, sprosta jak vedro gitu.
A?chapes pointu toho rozhovoru? ze su ako urazeni mali chlapci ked nedostanu to co ziadali tak i budu robit co chcu ale za chvilu skapu, to co si mele nejaky nacek uSSa ma netrapi, ale ich to zacne ak saudi zacnu obmedzovat tazbu zase moze potom Biden nacupitat a zebrat na kolenach. Ropa v poslednom čase rástla kvôli ukrajinským útokom na ruské rafinérie, ktoré obmedzili dodávky pohonných hmôt, a pre obavy, že sa vojna medzi Izraelom a hnutím Hamas v Pásme Gazy môže rozšíriť o Irán. To by mohlo narušiť dodávky z Blízkeho východu. I
Ty uz das sem ten odkaz kde putin povedal ze neskonci kym nepozabija vsetkych ukrajincov? akosi sme sa nedockali
Keď Igor Matovič predstavil novú daň na ruskú ropu, okrem iného uviedol, že na cenách palív by sa prejaviť nemalo. Prešlo však iba zopár hodín a Slovnaft ceny zvýšil. ajnižšej úrovni. Nové dane u nich nie sú na programe
Nejde to, nedá sa. Tieto slová už dva roky znejú pravidelne z úst ministra financií Igora Matoviča, keď je reč o znížení dane z pridanej hodnoty (DPH) či o výraznejšej pomoci ľuďom napríklad menšími daňami. Práve tieto opatrenia patria medzi najčastejšie zavádzané v rôznych krajinách Európskej únie.
Myslis tych co sa kazdy vola ahmed a narodeny je 1.1.2000, Akoze ako si to predstavujes, ze ho zoberies a donutis ho ist pracovat ,ci ako?
Su to kk*ti aj s kulebom. Toho ked sa opytali novinari ci prestanu utocit na rafinerie, ked im to amici vycitali ze to moze sposobit krizu na svetovom ropnom trhu.Tak Kuleba povedal ze nedodali patrioty, nebudu nam hovorit co mame triafat :D dho dychat vzduch nebudu ti dvaja cirkusanti.
Povedala Nulandova ze ich majdan stal 5 miliard usd? povedala a este sa tym chvalila ze to bol prvy prevrat ktory stal tak malo penazi. Terazsa o podobe veci snazi v Juznej Afrike, ale tam ked ju chytia tak jej odrezu hlavu
ja by som si rad precital ze kde tieto tvoje zvasty putin povedal o tom zabiti vsetkych ukrajincov. Daj nejaky zdroj
Odporúčame