KDe berie na rodiny z detmi simkovicova? Usetri miliony eur ,ked to zatrhne vselijakym lgbti pijaviciam tie ich zbytocosti.Vychodna je najvecsi folklorny festival v eu a uskutocnuje sa od r 1953.
KDe berie na rodiny z detmi simkovicova? Usetri miliony eur ,ked to zatrhne vselijakym lgbti pijaviciam tie ich zbytocosti.Vychodna je najvecsi folklorny festival v eu a uskutocnuje sa od r 1953.
Robi to dobre ked kvicia :D napr v roku 2023 na festival VYCHODNA poskytlo MK 30 tisic euro, Ale pre solocnost Drama Queer - 07/23 Pridajte sa do našej hry plnej hudby, lásky, pary, peny, tmy, straty a zúfalstva. Jedinečné a intenzívne divadelné predstavenie je založené na prostrediach, ktoré sú typickým svetom gejov, lesieb a transrodových ľudí. 26500 €, 06/23 Drama Queer - Osamenie matiek, ktoré majú guráž- 15 000 06/23 Drama Queer- drag queen, vogue žánru, progresívneho hudobného umenia, Je to výrazný apel do spoločnosti, že netolujeme žiadnu formu nenávisti, nenávistných prejavov a násilia voči nikomu a ani voči LGBTI+ ľuďom. 29000 €, 07/23 drama Queer 2023 -Festival LGBTI komunity 47000 €, Duhovy Pride Bratislava 2023-29600€, Nadacia Milana SIMECKU - fjuzn s cudzincami 29800€, Festival Pride Kosice 2023 -19500€ atd atd , TAKZE VY DUHOVE PRASCE MOZTE VRESCAT A KVILIT kolko chcete, dufam ze to Simkovicova dokonci a uprace vas vsetkych.
:D medvedev by si ani nestihol sadnut na stolicku a na ukrajinu by uz leteli 2-3 Sarmaty :D a bolo by po vojne, akoze nie zly vyber :D
No neni su zlati? ta banda ktora chystala utok na GP a dat dole zilinku teraz vyzyva " Zároveň Žilinku vyzvali, aby do svojich personálnych rozhodnutí nevkladal osobnú nevraživosť, a aby boli objektívne a transparentné&" Telce zlate pockajte, "šuškandy uz idu " pojdete do teplakov po jednom
Matovic ked prevzal krajinu mala rozpocet 17 miliard, matovic si to navysil na 35 miliard + 22 miliard si pozical, podla neho fico kradol 3miliardy rocne ,takze to mas dalsie +12 miliard,, tie "vase najvecsie " krizy" stali cca 7 miliard€ , tak akoze sme ľ ajhorsie a najzadlzenejsia krajina v EU, za nami uz len bulharsko? FICo nenavysoval platy ale pausalne vydavky, a tyka sa to 14tich ludi,tak co furt melete
ani raz sme nedostali 200euro, ty ano? tak si si vtedy prezral zajtrajsok, tvoja chyba nemal si volit matovica. a co ma tato vlada robit? ked niekto nechal sekeru cez50 miliard, co si myslis ,ze si kamenicky do rana vytlaci 50 miliard a bude to na nule alebo co?
Ako by povedal jeden progresivny potkan, POTLESK ,PALEC HORE a + :D
Pocuvaj ty neandrtalec, Ja som matovica nevolil, vy ste si ho zvolili lebo "aspon bude sranda " tak uzivajte plody jeho prace, ved vam vsetkym rozdaval dobre bolo nie?
Ten najlepsi, dokonca aj za cenu zvysenych cien :D
V decembri dane na Detsku onkologiu 15 tisic, vcera po ceste z F1 zastavka v moskve a dobre utratenych 9tisic, v Cartieri Panthery pre zenu :D
A kalinak co vyraba?
to ze si ukros postavia PVO baterie pred nemocnicou alebo pred skolou je rusko na vine ze? pozri ako vypada gaza a ako ukrajina a porvnaj pocet mrtvych civilistov, a nerozpravaj tu ze ich je vela na km2 ,izrael ich vyzval na opustenie a potom ich ten konvoj zbombardoval
V minulych rokoch som ani raz nepocul jedneho novinara s otazkou na toho trnavskeho kk*a ci to ma v rozpocte vykryte tie jeho atomofky, ani jeden jediny krat, isiel rozdavat zadlzovat ,lebo dobre vedel ze uz tam v zivote nebude a teraz sedi v opozicii a smeje sa ze ako to chcu konsolidovat. V toomto ma fico sklamal ,nie ze zdrazuje, s tym clovek musel po tych 4 rokoch bacovania ratat, ale to ze matovic neni vo vazbe a chodi si po slobode
Zas sa tie novinarske presstitutky ukazuju, cim horsie na fica tym lepsie,, za matelka boli urcite zuby zadarmo, treba ho blahorecit :D teraz idete za kazdu somarinu zrazu vypisovat, posledne 4 roky ste boli ticho ani ste nestekli
rovnaky hlupacik ako ta vlada co sme tu mali naposledy, Zadlzil krajinu ako nikto pred nim. uz len tie jeho vystupenia a kecy o tom ze sa maju dobre len si to este neuvedomuju, Na vlastnych polnohospodarov povie ze su to ruski agenti a ze cesko sa bez polnohospodarstva zaobide,ze si dovezu od kolegov zo zapadu. ma najmensiu podporu od vlastneho ludu na svete, Oh wait hlavne ze ho skrabkaju za uskami v EU a v uSSa, to je najhlavnejsie. Proste klasicky EU sluzobnicek,vlastny lud by obetoval, za jedno poskrabkanie, a to ze nakupuje granaty s bielym fosforom ,ho tiez dobehne ,to sa neboj.. https://www.tiktok.com/@wanderer.moe/video/7…
Prispel 10timi eurami, boha rusi traste sa, ukrosi su na vitaznej vlne :D
Tento iniciativny blbec, tymto sposobom zarobil cechom v buducnosti na tazke casy, raz ked ho najdu a vytiahnu z bidenovej prdele, tak mu to cesi vo volbach pekne zrataju
Ani som nemusel otvorit clanok a hned som vedel z akeho protislovenskeho klanu to vzislo taka strasne dolezita vec.
Keby tam davali motor v6 touaregu vtedy by mal zmysel tento model od skodovky, ale to zas by sa nepredavali touaregy, ze ano, Skodovke kludne stacilo mat max Karoq, Kodiak je zbytocne velky na tie smiesne motory co tam pouzivaju.
Active Citizens Fund – Slovakia (ACF) podporuje slovenské občianske organizácie pri zapájaní občanov do rozhodovania a do tvorby verejných politík, v snahách o vytváranie lepších podmienok pre dobrú správu vecí verejných, pri ochrane ľudských práv. Pomoc osobám z Ukrajiny pri ich vstupe a integrácii na území SR . Cista politicka mimovladka, dufam ze budete spadat pod zakon podobny pharah. Kde je nejaka pomoc Mladym slovenskym zenam s detmi ? ci tie pomoc nepotrebuju? To su prave mimovladky, vy ostatny ste len pijavice €
Odporúčame