Z pelleho mam menej obavy ako z tej handry korcoka,staci jeho vystupovanie v poslednych tyzdnoch ako sa krasne odkopal a je naplno vidiet co je to za zmrda. To ze je pelle gay mi vadi najmenej, mame kopu rodinnych znamych inej orientacie, dokonca kvoli jednemu chodime 2-3x do roka do Manchestru za nim chlastat, lebo u nas sa neciti bezpecne. :D Ja necakam od pelleho aby kvitoval ficovi alebo korcokovi, nech robi to co ma a bude nestranny, Prezidentov ktory ked mohli tak isli proti ficovi ,sme tu uz mali 2ch podvodnika a teraz podvodnicku, stacilo

