Ake drsne druhe kolo? videl som dve debaty tchorcoka a pelleho, a tchorcok cely cas v hube mal len pelleho, nic normalne nepovedal, ani na otazky, furt len mlel o pellem, By ho mohli poucit ze lebo pelle teraz fungovat nebude
Ake drsne druhe kolo? videl som dve debaty tchorcoka a pelleho, a tchorcok cely cas v hube mal len pelleho, nic normalne nepovedal, ani na otazky, furt len mlel o pellem, By ho mohli poucit ze lebo pelle teraz fungovat nebude
PRide cas ked bude musiet cela europa komunikovat s putinom, lebo rusko proste nezmizne, stale tam bude a bude silnejsie, a som zvedavy na tie ksichty tychto vojnovych hochstaplerov :D
A toto je hlavna chyba slovakov, z ktorej sa nikdy nepoucia, a to ze volia pudovo a nie chladnokrvne a pragmaticky, cele slovensko vie ze zdvojice fico matovic, je ako politik lepsi Fico, aj tak volili matovica "lebo fico" a takto aj dopadlo, za necele 4 roky rozhadal cele slovensko proti sebe a zadlzil na niekolko generacii dopredu kvoli vlastnemu EGU. Takisto to bolo aj v minulych prezidenstkych volbach. Teraz tak isto, Korcok je proste zla volba, uz len kvoli jeho minulosti a aj terajsim postojom, napr nedanie akreditacie novinarom, lebo on si povie ze nie su novinari, aj ked dostali akreditaciu v bruseli, Nevadi mu strata VeTA pre malu krajinu ako sme my ktore je velmi dolezite. atd Volia si stale podla nich " mensie zlo " pri ktorom ked by chvilu rozmyslali by zistili ze to je vzdy vecsie zlo.
Nie nevadi, lebo v tomto je tchorcok horsi, len sa tvari ze nie, ale plne bude podporovat brusel a jeho choru agendu v lgbti.
Slnieckari,mate plnu hubu podpory psycho pacientov lgbti +- a neviem akych rychlovarnych kanvic a podobne chorych idiotov, bijete sa do prs za Pride festivaly ale gay prezident vam vadi vy pokrytci :D
to sa ti ako podarilo spojit nase potetovane primabaleriny s ficom?J*be vam uz poriadne :D
Slnieckari porovnajte si to z Gazou ked sa tp berie hlava nehlava, a rusi, ked sa snazili mat co najmenej civilnych obeti, ale to uz sa zmenilo ked vyhlasili ofiko ze su vo vojne, prve pojdu dole prvky zakladnej infrastruktury a ci sa vam to paci alebo nie, zomrie asi aj vela civilistov.Teraz uz je darmo plakat, keby ukrajinci dali sami dole alzaka co je len figurka nato, mohli mat davno pokoj.
Sach mat, zmrdi :D teraz zacne to spravne "tóčo"
nenapisal pravdu ,ci?
Unikátne zábery zostrelenia ruského prieskumného lietadla Beriev A-50 hej? tu su UNIKATNE zabery ako krasne pracuje KH101 s PVO ochranou :D https://www.tiktok.com/@die_nwo/video/731830…
a nebolo to pred dvoma tyzdnami vyse 600 tisic rusov? sa im co pokazili kalkulacky ukrosom?
a v kyjeve nie je? Bol tam aj radiator Direr a bolo vidiet okolo neho normalne boj tankov, nevedel jak to okecat a vymyslat tak zrazu ze rusi utocia plosne na ukrosov, a za nim sa tam premavali babky s nakupmi :D
nechapem toto vytesovanie, ktore absolutne nema ziadny zmysel, ty klesajuci rubel, Ja som bol pred vianocami v moskve, a vsade lacne a kvalitne potraviny plne regale, rusi sa absolutne prisposobili sankciam, a zacinaju byt sebestacny. keby si ty nakupil za 100 euro u nas a rus za 100 euro u nich tak tam neutlacis tie plne voziky, v rusku, tak ano rus sa ma horsie :D
vysvetlovat a presviedcat nema zmysel, pozri si dokumenty do Olivera Stonea -Ukrajina v Ohni, a potom dokument od Reuters na YTt Roses Haves Thorns a mozno pochopis, co sa dialo a aku mal Putin trpezlivost ,
Pista jasne strucne, im to vylozil podla zakona :D
esteze ja som neni Putin, ja uz by som to davno ukoncil Sarmatom II alebo Bulavou, ma kur*vsku trpezlivost s tymi nackami
Jasne a preto chodi sfetovany žobrak po svete a vsade len DAJ DAJ,lebo ked nedas tak ta rusko napadne, aj japonsko aj indiu :D
treba pozriet schodok v rozpocte po ficovi za rok 2019 a potom po psychousovi z trnavy a hadam ti bude jasne kto roz**bal krajinu
Korcok a matovic, klasika degesi hned v prvej otazke utocia na pelleho :D Sa tym diskvalifikovali hned sami ani som dalej necital ich odpovede,, Tchorcok urcite rozpraval aky najlepsi, a mtelko asi plna huba mafie
To je skor prezident tych ktorych je mama a tato surodenci :D
Odporúčame