Skor medaile nosia zo zahranicia, ti co aj pestuju hrozno, nie tito co na slovensku ziska niekolko medaili a pritom nema ani m2 vinica, ako nase akoze " najuspesnejsie" vinarstva
Skor medaile nosia zo zahranicia, ti co aj pestuju hrozno, nie tito co na slovensku ziska niekolko medaili a pritom nema ani m2 vinica, ako nase akoze " najuspesnejsie" vinarstva
a co ju mali rusi ostrelovat, ked ju ovladaju? uz nefetujte, ved sef MAAE grosi ked tam bol na kontrole potvrdil ze vsetko je ok , Ale zaujimave ze Ukrajinci boli strasne proti tomu aby tam isli z tej organizacie na kontrolu :D
vsak uz ich mali na ukrajine minuly rok, je to v podstate kazetova municia, a moc sa im teda neosvedcili :D proti tazko pancierovanym strojom bezmocne
No povedz ,strasne si mi nalozil :D a teraz sup naspet za pas, a uz to vydrz za par hodin mas po smene .
Si pocuval niekedy napr Infovojnu? ja som si ju pustil v aute tusim 7.3 dopoludnie s adrianom a teda ti dvaja nadavaju na vsetko a vsetkych, a zeby tam riesili nejaku konspiraciu alebo rusku propagandu povie len clovek co to nikdy nepocul. Hostia tam boli Franstisek Tanko z unie romov a Dominik Varos a normalna diskusia, ziadne dezinfo
a preco nie? v pohode jazyk, ci vsetko ruske uz je zle? v takom NY sa v pohode dorozumies rusky :D Ja osobne neznasam nemcinu, a to ako sa nemci naparuju, a ked znamemu poviem ze aj ja obycajny slovak sa s nasou recou dorozumiem vo viac krajinach ako on s nemcinou tak neveri :D
UZ ani to elektricke auto nie je take "zelene" :D ale toto je strasne volaco ,1,2 trojvalec, a este od pezotu kde je rozvodovy remen v oleji a motor vydrzi 60 tisic km, Este je dobre ze je aspon chvilu z coho vyberat a V8 a V6 zatial stale dostupne
Jasne a ked JAUKO NAD vypinal weby lebo samu nepacili tak vsetko bolo ok :D a teraz zas budete vyskakovat a skandovat na namestiach, ale teraz vam bude aspon teplo :D
Partagas v jednej a Dos Maderas v druhej ruke, a cely svet si moze na*rat :D
Len ci to nebola nejaka suseda, a len netrafila plot, no :D
ten platok to je jak nase Nko, sr*cky na kazdy den.
Jakych 100 pridaj aspon 300x viac, aby to alzakovi lepsie ukazovalo pocty v exceli :D
umyval si vozovy park, a rano chodil skriabat zemiaky do kuchyne? :D
Jasne lebo teraz su uplne ze nezavisli :D
kEd bude takto pokracovat EU dalej rozpadne sa aj sama, Zo zaciatku to bola dobra vec, az pokial to do ruk nechytili progresivne strany a zacali naokolo vsetkych poucovat ako tu bude a hotovo, a iny nazor je neakceptovatelny, nezmyselne prikazy, zakony, neuveritelne hluposti proti vlastnemu rozumu, nariadenia bez logiky to je dnesna EU
Uz sa sem tam aj naucte sledovat ine stranky a weby a nie tieto mainstreamove toaletne papiere, Preco potom HAAG nenazval rusov agresorom ako to ziadal Alzak? Zeby Charta OSN?
Jasne ze to je na obidvoch stranach toto je len priklad od jednej profesorky, Ako sa hovori Pravda zomrela prvy vystrelom v konflikte. Len ta ukrajinska je az smiesna v niektorych veciach, znicili viac strojov ako tam protistrana mala a podobne kecy, Vyhravaju, Hlavne na FB a v mediach. a kde prosim ta uverejnovali, ze sa to neda overit? Lebo nase media to beru ako hotovu vec
A kto akoze obsluhuje tie Patrioty a NAsamsy? Ukrajinci to veru nebudu
Ako funguje zapadna vojnova propaganda :D podla profesorky Morelli 10 zákonů moderní západní válečné propagandy, která musí mainstreamová média dodržovat, aby ohloupila své občany
Nechceme válku.
Za válku nese vinu pouze nepřítel.
Nepřítel je čisté zlo, podobá se ďáblu.
My bojujeme za ušlechtilé ideály, ne pro své sobecké zájmy.
Nepřítel se záměrně dopouští válečných zvěrstev; všechny naše prohřešky proti válečným zákonům jsou náhodné, a nepřítelem vynucené.
Nepřítel úmyslně používá zakázané zbraně.
My máme malé ztráty, ale ztráty nepřítele jsou obrovské.
Všichni umělci a intelektuálové podporují naši věc.
Naše věc je svatá, hájíme vyšší hodnoty.
Každý kdo pochybuje o naší válečné propagandě, je zrádce! zdroj je v reci ktoru neznasam :D v nemcine :(
TO je ako ked ta autopredajca ide presviedcat ze mas vo vybave alebo si predplat spickovy audio system spolu s DAB+ a potom zistis ze na slovensku chytis tak 3 trapne stanice :D
Odporúčame