Nepouzivajte slovo " demokraticka " ked neviete ani co to slovo znamena, len sa stym stale ohanate
Nepouzivajte slovo " demokraticka " ked neviete ani co to slovo znamena, len sa stym stale ohanate
Momentalne papa Joe ani nevie ci rano sral alebo nie, to bude vyzivna debata,s "vrchnym skladnikom v EU" ale Nasa najznamesjia zuza v celom vesmire, je pekna hanba ze ta ani raz oficialne neprijal v USA prezident :D ved aj naco, poddana ,podavala spravy kazdy mesiac :D
Toto su udaje z tejto poitickej kampani? bolo to aktualizovane v polovicke januara, v 2016 mal vecsich sponzorov napr ToMa Barracka/ realitny magnat/ Sheldon Adelson,/uz je mrtvy/ Peter Thiel, atd Tuto to mas pekne spracovane, z minulych volieb https://www.forbes.com/trump-biden-2020-elec…
Americký miliardář Donald Trump usilující o prezidentský úřad získal na svou kampaň v posledních třech měsících loňského roku od dárců pouhých 2,6 milionu dolarů. Oznámila to v neděli federální volební komise. V tomto směru ho zastiňují jeho republikánští soupeři Ted Cruz i Bush, kterým se podařilo získat 20,5 milionu dolarů, respektive 7 milionů dolarů. Tři čtvrtiny vybraných peněz pocházejí z prodeje reklamních předmětů, například čepic se sloganem Trumpovy kampaně. Pouze 540 tisíc dolarů pochází od dárců, kteří poskytli sumy vyšší než 200 dolarů.
Nesmies hlupo verit srackam ako Nko, Sme, aktuality, Nko v poslednej dobe ide karta, najprv bombsticky clanok, a na druhy den sa zanho ospravedlnuju ze sirili nezmysly, sem tam si otvor WSJ, WP BG alebo bloomberg podobne zauzivane denniky, ktore este ctia staru poctivu novinarcinu
Nie im to nedocvakne, nikdy, oni si idu svoje, porazime rusov za kazdu cenu do posledneho ukrajinca, Im uz ked nevychadza ta ich mantra, ze dodavanim zbrani bude mier, tak zacnu, s tym ze nase firmy sa moz uchadzat o rekonstrukciu ukrojiny, Tak ako sme rekonstruovsli Irak,libyu,Syriu, Balkan, proste nic, na to su iny hraci
Ty si fakt myslis ze tie Patrioty a Nasamsy obsluhuju ukrajinci? Kyjev, aby odstrašil ruské bombardéry SU-34 masakrující jeho vojska, vysunul jednu baterii Patriotů z Kyjeva do palebného postavení 52 km od frontové linie. Ruské drony na kolonu Patriotů navedly Iskander a nejméně dvě odpalovací zařízení a jeden radar byly i s jejich obsluhami při obrovském výbuchu spáleny na prach. Cena jediným Iskanderem zničených Patriotů a jejich radarů se odhaduje na 1 miliardu USD.
Podle materiálů Kongresu USA – Vycvičit kompletní tým obsluhující Patrioty trvá podle US manuálů 56 týdnů. Obsluhy radarů 20. Obsluhy odpalovacích vozidel 13. Je tak zřejmé, že nejméně vyšší technické kádry obsluhující ukrajinské Patrioty buď nebyly vycvičeny podle US manuálů, nebo jsou vojáky jiných armád, které mají Patrioty ve výzbroji.
Nápady miliardářské rádkyně Pritzkerové, kterou Biden osobně vyslal do Kyjeva, aby Ukrajina podobně jako Rusko přešla na válečnou ekonomiku, a začala vyrábět, co potřebuje, Pidlasová označila utopii, protože ukrajinský průmysl byl v posledních letech úplně rozkraden, a co zbylo rozmlátily Putinovi rakety. Navíc více jak polovina vší ekonomické činnosti na Ukrajině probíhá na černo nebo v šedé zóně, a zbytek ekonomiky představují jen služby placené obyvateli, nebo dotované státem. Rozkradená země a všudypřítomná korupce tak znemožňují Ukrajině chovat se jako Rusko a většinu svých válečných potřeb vyrábět.
Presne tu vidiet vselijake tie OZtka a aktivistov, ako zbytocne vsetko zdrzuju a vydieraju nezmyselne stat, Presne ako ten debilko z petrzalky ktory takto terorizoval developerov po celom slovensku, hlavne jeho akcia "fontanka" v presove pred bytovkou :D
Prosim ta co to pises aky hlavny sponzor trumpa?si pozri kto sponzoroval trumpa
Sa pozri v tom vasom slavnom eu parlamente kto je priamy potomok nacistov, a potom hovor.
ty prestan uz mlet kraviny stale dookola, Vy progresivci vy nieste nic ine len analny alpinisti celej EU, Furt mate plne usta solidarity a neviem coho, a videli sme to pri prvej prilezitosti tej solidarity od nemcov ked nam chceli zabavit ten kontajner hygienickych pomocok, Tie velke staty v eu maju plnu hubu solidarity len pokial sa ich to netyka,Navzdy budeme pre nich GASTARBEITERI nic, ine, to len vy si furt nahovarata ,ako nam pomahaju,
Presne, Nad si nasieral do huby cele vladnutie, nasluboval tupym ovciam hory doly, preplatene migy, nic z toho, vsetko co malo kolesa, pasy daroval este aj tie slavne Vipery su za plnu cenu, Srat na nich ,Treba kupit S500 Prometheus a hotovo
teba keby sused resp akoze "priatel " zakazdym neoje**al pri kazdej prilezitosti tak by si tiez zbrojil
Chces tie zlodejstva podla abecedy alebo podla velkosti :D BTW ten most v srbsku ho uz caka :D
a kde su tie miliardy ktore akoze kazdy rok kradli? jedine co ste chceli na fica hodit bola nejaka trapna tlacovka, :D tu uvidis teraz ako sa budu robit trestne veci, lebo ti pravicovi idioti, dokonca sami na seba bonzovali kde kto ako kradol vid matovic na kolikovu atd :D
Slovenská advokátska komora sa oboznámila s textom návrhu novely Trestného zákona, ktorý dnes schválila vláda SR. Po bezprostrednom preštudovaní návrhu konštatujeme, že novela obsahuje aj úpravy, po ktorých roky volala veľká časť odbornej verejnosti z radov sudcov, prokurátorov, advokátov i akademickej sféry.
Navrhované zníženie trestných sadzieb by Slovensko podľa nášho názoru významným spôsobom priblížilo k európskym štandardom. Súčasne platí, že aj po takejto zmene trestných sadzieb by bol slovenský Trestný zákon stále relatívne prísnejší v porovnaní s inými krajinami EÚ. To ze nieco povie Simpecka,s plagiatorom Grohlingom alebo tela z palacu ,nie je o nejakom vyvrateni
To si len mysli ze utecie a o imunitu v EU parlamente pride rychlejsie ako keby sedel v nasom parlamente. Uz mal byt z neho kajucnik, :D ale nebojte sa kandidovat nakoniec nebude, 20 teho ci kedy konci Lizpic a potom sa to zacne :D
Akoze nazvat peleho podrztaskou oproti cloveku, ktory prezliekal kabaty ako slizsky had pri akejkolvek vlade, to uz chce fakt odvahu :D . okuliarnaty je proste protislovensky potkan a hotovo, a mozte sa aj rozliat ale prezidentom nebude
Pavek je proste idiot ako aj cela ta jeho 5tikoalice. A dzurinda by mal by t radsej ticho a ked je taky tvrdas a ma furt silne reci, nech ide pozriet do srbska na ten svoj most. :D co mu srbi darovali
Odporúčame