Urcite to bolo SU34? ci zase krmia domorodcov kravinami aby nepriznali ze zostrelili nad kyjevom vlastnu SU25?
Urcite to bolo SU34? ci zase krmia domorodcov kravinami aby nepriznali ze zostrelili nad kyjevom vlastnu SU25?
Ten sa podaril +++
Bol si ty aspon na ZVS?
https://www.tiktok.com/@userog027pe05y/video… tu mas ajvyjadrenia tych protislovenskych h**zlov Simpecku a Valaska a nakoniec makrona
A cim sa mame chranit? ved nic nemame, je to pekna hanba ze nemame ani PVO aby sme chranili nase jadrove elektrarne. armada zdecimovana a technika rozdana :D
To vrieskal aj mlady degenerat Šeliga aj s Edom zeby nasich vojakov tam poslali, ked oni ako poslanci maju vynimku z mobilizacie
Ako 80 -az 90% nasej armady
Vies co bola hanba? matelko s hegerom v bruseli ked vypadali jak handry a tak sa k nim aj spravali, edo utekal s otvorenou narucou ze si poda ruku s macronom, a ten samu otocil chrbtom, to bola Hanba :D alebo matelko co sposobil macronovi problemy doma, alebo kolko penazi nas stalo ako odskodne ,ta "nasa" francuzska" vila,to su hanby, lebo vsetci vedeli ze obivaja degesi by zahlasovali aj za otravu vlastneho obyvatelstva, s ficom a orbanom ,nemozu vytierat podlahu ale rokovat a robit ustupky
Slnieckari puknu od zlosti :D uz sa videli vitazoslavne ako zlomili V4 a ono prd, :D dobre to povedal psonek, politici prichadzaju a odchadzaju a narody ostavaju.
Zas ber to s nadsazkou, je to ina mentalita, ludi, prostredie, spina , obtazovanie zien na uliciach, ich uroven 5* hotela je tak penzion v chorvatsku, nie raz znicene zariadenie izieb,spinava plaz a more /djerba/ su to take pasce na turistov, v katalogoch vyfotene hotely ked su nove, ale tak pred cca 10-15 rokmi :D Ale zas neber to ze som fajnovy alebo citlivka,/jak my srandujeme ze afganskou pustou zoceleny :D /zazil som dovolenku ze sme spavali na sietach na strome v indonesii ale aj cestu okolo sveta z privatnym boeingom pre 56 ludi.Proste vela ludi je sklamanych s tychto destinacii, a pritom sa da dovolenkovat a da sa povedat ze aj lacnejsie na lepsich miestach. ako tunis egypt, Jakto ze zijes skromne, nevravel si ze si nemecky dochodca? :D TO valdis sa tym hrdi ze je za vodou slovensky dochodca :D
Doteraz sem ziadne obilie neprudilo, mali to zakazane, kvoli nepslnujucim poziadavkam na kvalitu a pesticidy, exportovali hlavne do krajin 3 sveta
Cesi su nebezpecnejsi fanatici proti rusku ako poliaci, Za vsetko hovori, ze po strelbe na tej Karlovej univerzite, ked vyvesovali ciernu vlajku tak co ti zapredanci urobili,? zvesili cesku vlajku ale ukrajinsku tam nechali :D https://postimg.cc/FYVVLmgd
Pravdivy komentar pod dagovym clankom na FB :D " Dnes sú aj 2 roky čo Putin vyliečil svet z Covidu..lebo začatím vojny Covid zo dňa na deň akokeby neexistoval..a dnes sú aj 2 roky kde drvivá väčšina ľudí vrátane Slovákov zistili, že existuje Ukrajina lebo doposiaľ o nej ani nevedeli ani nepočuli dokonca poslanci NR SR nevedeli ani ako vyzerá jej vlajka.. no dnes vedia o Ukrajine všetko..do milimetra. Tesat do kamena
Ciganov poznam vela a dost dobre aj s vychyrenych letanoviec,su taky ktorym ked povies rom, sa urazia, ze on je ciganom, A ano tunisanov aj egyptanov, povazujem kolkokrat horsich ako nasich ciganov staci vyjst z rezortu a prejst po ulickach, len sa tu na tom zabavam , ze tu Valdis krizo krazom osocuje ludi a hovori im socky ktory nemaju na rozky, a potom sa pochvali ze ide do tunisu :D chapem je to dochodca, a nezazil este poriadnu dovolenku :D ale to neznamena ze si tu moze nadavat ludom do sociek a podobne
Dovolenkar Valdis tu este nebol z jeho exkrementami? ci uz isiel medzi ciganov do tunisu? :D
Tvrdí, že mu to bylo slíbeno při jednáních o sjednocení Německa v roce 1990. Západ to popírá a Moskva dosud nepředložila žádné důkazy. Jeden však nalezl německý týdeník Der Spiegel. A tentokrát nejde jen o vzpomínky, Spiegel ukazuje i diplomatickou depeši.
Velice rad, kedykolvek a kdekolvek, ale pocitam ty klavesnicovy hrdina z detskej izby ze este ani vodicak nemas.
Ty vies aj nieco ine okrem urazania? teba by som chcel stretnut na ulici
Ja neviem co by si este chcel podpis jezisa na tom alebo co? cital si ten clanok? ale ja viem prepac, ked to ta presstitutka todova nepotvrdila aj s hanzelovou, tak sa to nikdy nesstalo, ja neviem co by si este chcel ,ked ti nestaci potvrdenie nemeckeho diplomata z toho obdobia.Ale co uz s vami slnieckarmi, zvykli sme si
Odporúčame