Co na tom co napisal nie je pravda, ty tlk
Co na tom co napisal nie je pravda, ty tlk
To je normalne, to vyladia, este ich par clupne :D aj Muskovi sa smiali s falconom 9 a pozri sa teraz :D
To jak kvicali nase media ze ostrelovali zakladnu skolu, a ked potom reuters priniesol spravy a fotky ze tam ukrosi vyrabali IED, ktore pouzivali namiesto min ked ustupovali, zrazu aj clanky z pravdy a sme zmizli :D
ty mas dost s tych cisiel ale mas ich asi opacne, ale ved bloggeri povedali :D ukrosi pri avdijivke stracali cca 1500 hlav denne + technika, ale jasne rusi uz stratili kolko si to napisal skoro milion vojakov? .D
komu pridal? ty slniecko, obedy a vlaky zadarmo, bolo prd vo vetre v rozpocte, zvladali to aj 18 miliardovym rozpoctom s prehladom a znizovali dlh, ale potom dosiel her general matovic, a zrusil to a nestacilo mu ani 35 miliard + dalsi 22 si pozical. Len sem netrep zas plandemiu a energo krizi, ked to stalo stat cca 7 miliard ako povedal heger. tak de su tie peniaze? mas sa2 nasobne lespie ked mali dvojnasobny rozpocet?Matovic nevratil obedy zadarmo, len posledny rocnik skolky a prv stupen na zakladnej.Ten psychopat ti dal 100 e do vrecka ale z druheho ti samosrpavy vytiahnu 200 lebo im zobral peniaze, tak zvysovali dane, smeti. Hlavnew ze lebo fico, uz ste s tym trapny
Presne ale radsej sa vsetci tvaria ze poslenych 3,5 roka tu nic nebolo Vakuum.nikto na slovensku nezil az pred volbami sa vsetci vratili na slovensko,Pokrytci
Mas to trochu pomylene, kazdy nadava na meciara, ale pravda je trochu inde, ale nevadi. Skus si vypocut rozhovry M s Vincourekovou, kde jasne on hovori aj menuje kto rozkradal stat a co sa dialo, a leby nemal pravdu asi by ho za to zalovali, ale cuduj sa svete nic, ticho o pesine :D
Tito teraz co su dochodcovia vybudovali tento stat, za ich mladej ery sa stavali sidliska, ibchody, cesty ,dialnice, priehrady, atd, vsetko co je v tomto state mnozte dakovit, im, tak zavrite tie slnieckarske tlamy boha sak ste sprosty to je neuveritelne
Co ste nekvicali ked matelko rozdaval a dobre vedel ze jeho to uz trapit nemusi kto to splati, ked vedel ze uz v zivote nebude vo vlade. zadlzil nas na desiatky rokov vy hlupaci avy mu este tlieskate,lebo fico
To ze sme v r..ti moze aj ty a tvoj fuhrer bobkovy list, ste si ho tam dosadili, "lebo bude sranda" no aj je roz&&&bali krajinu najhorsie od jej vzniku, a teraz sa tvarite ze ste tu 3,5 roka neboli a idete nieco vycitat tejto vlade po 100 dnoch, trochu sebareflexie by nezaskodilo slnieckari
TY si dobra mraznicka, dalsi adept po matovicovi, na ustavnu liecbu :D
On February 17 the Russian Armed Forces captured the strategically located town of Avdiivka in the disputed Donbas region, inflicting extreme casualties on Ukrainian forces in the area which reportedly peaked at approximately 1,500 daily. Drone footage released by the Russian Defence Ministry a day after the retreat began showed ground forces fleeting the town, with large numbers of Ukrainian Army soldiers withdrawing on foot leaving behind significant quantities of heavy equipment. This pullout notable began a day before forces actually received orders to do so, raising speculation that the order to withdraw may have been given to cover for the fact that forces had simply retreated on their own initiative. The footage also notably showed retreating Ukrainian forces continuing to be subjected to artillery bombardment and air strikes, with multiple Ukrainian military vehicles shown to have been taken out
ukrosi pri avdijivke cca 1500 denne + technika tak rataj
tato stranka neexistuje, ty pravnik z kindervajca
Ale to ze prichadzali denne pri Avdijivke o cca 1500 ukronacistov to nepriznaju, lebo by to kazilo moralku, ale nakoniec to ze utekali den pred stiahnutim odtial ako potkany ,im tu moralku urcite dvihlo :D
11.5.2015 : "Ukrajinski vojaci v Krasnoarmijsku ukoncili nasilne referendum a strielali do davu" 21.10.2014 Ukrajinci ostreluju Doneck Kazetovou munici atd atd je toho plny archiv, ale najprv by si musel vedet citat ze ano, a Sama Merkelova priznala ze nemali v plane absolutne dodrziavat minske dohody, ale co najviac oddalovatcas, aby stihli vycvicit a vyzborjit ukrajincov https://www.tiktok.com/@morrisbender/photo/7…
Nic skoda debaty, ty veris Nku a todovej, tak si zi svoj zivot na ruzovom oblaciku,.
On nerozpraval o jej vine alebo nevine, to jasne povedal ze necha na sudoch, ale to ze ake smiesne obstrukcie a amaterciny robili ti "elitny" jak si protirecili ,odmietali pridavat dokazy do spisov, zatajovali veci, a pod. napr zabavili 3 iphony, a poslali ich do Uk na nejaku expertizu, ale potom zrazu v spise bolo ze z UK sa vratili 4 iphony ,kde dokonca 2 mali rovnake imei a podobne hluposti
A kto stoji za tou najviac kriciacou mimovladkou? skuste 3x hadat, :D Pan prezident Rizman :D
Tak si napr toto precitaj a povedz, ze ci to je v poriadku taketo vymyslene hluposti ,kde si mozes do rovnice dosadit kohokolvek a cokolvek. Tu sa niekto cuduje ze treba tych curilovcov jednoducho zrusit. Pretoze keby taketo uznesenie napisal ktorykolvek vysetrovatl na OOPZ tak mu to prokurator otrieska o hlavu.. https://ereport.sk/co-je-napisane-v-uzneseni/
Odporúčame