Pokial tam bude ta uSSacka filcka menom Fiala ,V4 nebude fungovat, snazi sa ju rozbit odvtedy ako bol zvoleny
Pokial tam bude ta uSSacka filcka menom Fiala ,V4 nebude fungovat, snazi sa ju rozbit odvtedy ako bol zvoleny
a my cim akoze prispejeme do tych bojov alebo do nato? PVO? nemame, bvp? nemame ,hufnice? nemame, stihacie letectvo? nemame este aj tie kvalitne a funguje SA58 uz skoro nemame a idu ich menit za tie prehrievajuce sa americke braky. tanky? nemame, parodn mame 2 hrdzave natrete leopardy, tak teda hor sa na tych rusov, mozno ich aspon ukecame :D
vy slnieckari mate normalne obsesiu z toho fica, za to ze ste negramotne nuly nemoze fico, ked ani citat neviete , hlavne ze denny plan splneny ked ste si kopli . :D " Dôvodom je podľa Romana to, že sa dopyt po elektrobicykloch nezvyšuje tak, ako sa pôvodne predpokladalo. Na uspokojenie súčasného dopytu firme stačia existujúce výrobné kapacity v hlavnom závode v Miškovci v Maďarsku." jako to ze fico je idiot to sa nebavme, ale to co vy predvadzate ste normalne ze stalkeri :D
Svedi by si najprv mali spravit poriadok doma s moslimami, lebo za chvilu budu mensina vo vlastnej krajine a zaniknu
staci si dat obycajnu jednoduchu otazku, Keby rusi, zafinancovali prevrat dajme tomu v Mexiku na hraicaich s uSSa alebo na kube, a vyzbrojili a vycvicili armadu, co myslis, za kolko dni by tam bola spalena neobyvatelna zem? ja si myslim ze tak tyzden dva max
to vedia vsetci, len sa strasne hraju na moralizatorov, pozri si radiatora Direra zTA3 ten vysielal z kyjeva ,normalny zivot za nim, babicky, a ludia chodili hore dole, keby mohol hystercit tak si da balisticku vestu a prilbu,ale to by mu nikto nezozral
co tam maju ist pesi ked plesaty simpanz vsetko co malo kolesa alebo pasy rozdal
kks ze do tunisu, to mozes ist aj na lunik a vyjde ta to lacnejsie. ty dovolenkar :D
uSSaci bolo 20 rokov avfgane a iraku a isli odtial ako zbabelci, jedine co sa zmenilo ze talibanci zosadli z konov a presadli do novych humwee a maju taku vyzbroj o ktorej sa im ani nesnivali, a cul este aj nasrali amikov tym ze zacali likvidovat opiove polia :D Nevydalo no :D
Stretnut ta ,tak ti stupim do usmevu ty somrak
Zdechovsky je rovnaky hlupak ako Krupa
Moje nervy slnieckari vypatlany ,fakt mate kratku pamet, https://standard.sk/318646/uhrik-sa-pytal-he…
A ti vojaci z kolumbie su co?
https://www.tiktok.com/@morrisbender/photo/7… pozri si historiu titulkov svetovych medi z toho roku ty truhlik, za to ze ty sa tvaris ze sa nic nedialo este neznamena ze to co povedal nad tebou nie je pravda
Nejaky argument by nebol na to co hovori? lebo ma pravdu
Keby bol pri moci stale bobkovy list a plesata prostitutka s kurzami nato ,co odzbrojil celu armadu,nasi su uz davno na fronte,len aby sa zapacili EU/uSSa zadkom
To im nevysvetlis, ze momentalne su pri moci vo viacerych krajinach vojnovy stvaci a potomkovia nacistov, ktori by najradsej uz porcovali nerastne suroviny ruska
Musíme Ukrajine pomôcť viac. Napríklad tým, že ponúkneme vojakov a leteckú podporu k zabezpečeniu evakuačných koridorov a ochrane civilného obyvateľstva v nich. Naše odhodlanie a vôľa použiť silu je dnes jedinou možnosťou, ako zabrániť ďalšej humanitárnej katastrofe.“ Petr Pavel februar 2023
Odporúčame