sam tomu neveris co pises, si pozri krivky zadlzenia pravicovych a lavicovych vlad. ale nie co ti ukazuje ten psychopat z trnavy v tv. Tu je strasna chyba ze kazdy chce diplom a vysoke skoly produkuju len samych politologov a filozofov, a ludi co sa nehabnia sa nazyvat novinari, Dnes zohnat dobreho elektrikara alebo vodara je nadludsky vykon, pritom zarabaju daleko viac ako nejaky pisalkovia alebo mudrosraci politologovia zasity na verejnych instituciach.


