Pockam na teba, ci? tak mi povedz slnieckar, ty ked chces plat si 2 nasobok, mne to pochuti nie je, ked to nema ziadny realny zaklad,
Pockam na teba, ci? tak mi povedz slnieckar, ty ked chces plat si 2 nasobok, mne to pochuti nie je, ked to nema ziadny realny zaklad,
Rovnaku ako curilovci- nic odovzdat prazdny papier :D
Naco sa pytaju toho hlupaka simpanza z PS? uz asi 7x citam tie iste frazy dookola na vsetko :D A kvooli comu by sme mali mat dvojnasobe ceny elektriny, ked len okolo 3Twh dovezieme? a to este neboli spustene mochovce, kedy viac vyrobime ako spotrebujeme,My sa mame skladat nejakym nadutym zelenym nemcom ze si zavreli jadra ,a spustaju uholne? nech idu do prdele
a co je na tom zle, je to top co skoda ponuka ci nie? nie som sice cielova skupina, ale nevypada zase az tak hrozne a oproti konkurentom ma nejake vyhody. Este by skodovka mohla spravit nejaku akciu v style "zloz si svojho superba" :D a sup na jednu smenu na nocnu a prilozit ruku k dielu, verim zeby si ludia aj nieco priplatili za to :D
Minule si tu vrieskal na ineho diskutujeceho ze wsj je pro rusky web riadeny FSB ty pravnik z kinderka
Rusko zatial bilancuje 75 miliard usd v pluse a USA 2 biliony v minuse ale debata bola rupie vs hrivny a hned sem tahas rusko , a za tie indicke rupie ma vecsiu moznost nakupit ako za hrivny na ukraine,
no ukrainska hrivna nie je na to o nic lepsie ze ano :D
Ja v tom lietam nebudem ze ano, a nezmyselne vedies debatu a pointa ti unika, ale nevadi :D
Pristavali na sliaci F16tky? alebo nie? co je na papieri mi je akosi jedno ,papier znesie rok 2023 Kuchyna https://www.siaf.sk/lietadla/2x-f-16a-fighti… 2017 Sliac Turecke F16 https://www.siaf.sk/en/news/details/2017/tur… 2018 Polsky Tiger demo team na F16
a ostalo ticho po pesine :D
to vie cely svet, len tuto panko dostal asi tricko od honeywellu ked tak sniva ze je to top technologicka firma, ale jednu radu zadarmo ti dam kupuj akcie ASML to je fakt firma bez ktorej by padol svet aj ked su teraz asi na maxime, som kupoval po 177 v r 2019
Toto je cele maslo na hlave toho plesateho koyota ktory ma kurzy. vrieskal na placovkach ze nebudu moct f16 pristavat a odlietat, ak to cele tam rozbili a ze rekonstrukcia, Hlavne ze tu holandske F16 niekolko rokov cele dni pristavali a vzlietali na SIAF
Jasom mal takeho v uvodzovkach priatela ktory cez kovid bonzoval na svojich susedov ze nenosia ruska alebo ze vencia psov dalej ako bolo povolene,este sa tym aj chvalil, Na rozlucku isiel aj s rozbitou papulou aby vedel aky je realny svet a ze ciny maju nasledky :D
prezradim ti jednu malickost, je jedna cinsko taiwanska spolocnost, bez ktorej by sa svet nevedel pohnut a vyrabat.polovodice a integrovane obvody.
Len ci ta raketa nahodou neletela z mora, kde su usa kamarati a letela ponad gazu do izraela :D
Urcite sedeli aj na kridlach a par sa drzalo chvostovky :D ale furt chyba asi 200 sedadiel :D
Hlavne ze slovnaft ma technologiu nastavenu na spracovanie tazkej ruskej ropy :D ty honeywell
Len tak narychlo co ma napadne TMS,Foxconn,Texas instrument,Accenture,ASSE group,Tencent, ST microelektronics atd
uz si jak matovic,zase trieskas blbosti ako vzdy, pouziva Aurus Senat https://en.wikipedia.org/wiki/Presidential_s…(Russia)
Odporúčame