Sorry ze mi vypadlo jedno "o" s holeho udu, pisal som to na tel, ale dakujem za upozornenie od odbornika a duchaplny prispevok k teme :D
Sorry ze mi vypadlo jedno "o" s holeho udu, pisal som to na tel, ale dakujem za upozornenie od odbornika a duchaplny prispevok k teme :D
Presne tak, ked matelko s hegerom splachovali peniaze doslova do dunaja, tak vtedy sa skerila v palaci jak slniecko, a teraz zrazu ide uradovat a zase vsetko na ustavny sud, O teplarni rozpravala hadam 3 mesiace, ale o zenskej ktoru zabili v presove ci kde to ani zmienka, alebo o zemetraseni, sa neunuvala ani len tam ist pozriet, Taka je prezidentka ludu a.k.a progresivnej bratislavskej kaviarne. Nech uz nic nerobi a len kuri v palaci,
s LA najme west hollywod a Skid Row najvecsie kolonie bezdomovcov a sa stava jedno velke smetisko neuveritelne jak sa tie miesta zmenili
ale nad gazou tu skor onanujete, vy tupci
Mali na to 3,5 roka ho usvedcit, a ty nepripustas ze moze byt nevinny a je to len hon na opoziciu? ci? to je zas iny meter, to co robia curilovcia speciali je hanba, sa opytaj radoveho vysetrovatela ako by bol " pomilovany od sefa " keby v niecom nekonal pol roka, alebo poda kubina zalobu a pozve svedka, a povie obhajcovi protistrany nech ho vypocuje, to kde sme, Kubina raz klienta brani potom ho zas usvedcuje, to je neskutocny cirkus tu.,Preco teda ta slaavna specialna prokuratura nevysetrila kauzy ktore mali plnu hubu pred volbami 2020? Skytoll,Dialnice,atd? ale isli fica nahanat za protest a z tlacovky isli robit organizovanu skupinu?
Lizpic, 1 je odsudeny, 2. nie je prokurator, 3. je politik 4 previerku ma podvodom. 5 aj tu advokatsku skusku ma podvodom nie je to dost dovodov aby nie ze nebol sef USp ale ani v parlamente by nemal sediet
Ako povedal simpanz z PS je v rozpore s pravidlami a nedemokraticke ked si vlada nieco vecsinou v parlamente schvali. .:D
Podla tych cisiel, ktorymi sa ukrosi klamu, tak vyhravaju na plnej ciare.,Aj na FB a v novinach vyhravaju :D
Trepes uplne kraviny, videl si aspon jeden zapas KHL a NHL nazivo? co sa tyka organizacne su na tom uplne rovnako,aj podmienky na stadionoch maju rovnake, V khl sa fandi vsetky tretiny, v nhl prvu a polovicu druhej tam sedia jak ovce a len sa napchavaju, ozivaju az v 3 tretine . v KHL maju mensie danove zatazenie. Jagr sam povedal ze v khl mal vdaka tomu vecsi plat ako v NHL
A preto treba davat pozor koho do toho eu parlamentu volime, ak budu mat zase vecsinu vypatlany progresivny slnieckari tak tu uniu dokoncia uplne a zrazia na kolena.
ty si mentalny grc, to preco rusko zacalo co zacalo malo svoje priciny, ktore uz uznavaju aj usa, ale krvilacna unia uz sa videla ako si porcuju rusko a ich nerastne bohatstvo, preto doteraz ani raz nezaznelo z papule EU slovo mier. U mali aj oficialny dokument vydany a o zabrati uzemia nerastnych surovin EU statmi.To ze to ty a tebe podobne ovce nevidia, neznamena ze sa to nestalo, novinari vas pekne spracovali a vymyli tie zbytky mozgu co vam ostali,A izrael palestina je potom co? demokraticke bombardovanie zase? su horsi ako rusi. Ale vy riesite nejakych hokejistov ktory sa do politiky vobec nestaraju, ani nemaju preco,zarabaju peniaze a zivia rodiny,sa pozri teraz napr ako je to zo svetovym poharom, Cakaju kym sa budu moct pripojit rusi az potom bude oficialny Svetovy pohar.
Pardon oprava referundum bolo ale ludia nesli kedze sa ten maly cigan dusoval ze sa predavat nebude :D
Vsetci to vedia je to aj v zaznamoch ze za dzurindu bol doslova vypredaj statnych podnikov pod cenami, Este aj ludi oklamal, ked malo byt referundum ohladom privatizacie, tak Dzurinda saa dusoval ze ked sa referendum zrusi nebude sa nic privartizovat, referendum sa neuskutocnilo a dzurinda s miklosom hned jak divy zacali vypredaj. Ale budes ho tu obhajovat ako aj natelka do posledneho dychu, ale u vas za vsetko moze FICO, a pritom neviete ani malu nasobilku,KEDZE FICO NEVLADOL 12R ALE NECELYCH 10 , SKUSI TO ZRATAT :d
pokracovaie II
Ústav vzdelávania a služieb, Bratislava 56,88 mil. Sk
Škola v prírode - Krahule, rozostavaná stavba 51,18 mil. Sk
Lignotesting, Drevársky a nábytkársky ústav skúšobný, štátna skúšobňa SKTC -129 30,4 mil. Sk
SOU dopravy a služieb Lučenec, Kokava-Háj 11,44 mil. Sk
SPŠ drevár. Zvolen, objekt býv. SOU poľnohospod. Vígľaš Pstruša 5,59 mil. Sk
Domov mládeže Lučenec - blok C 3,51 mil. Sk
Zdroj: MPSPNM, HN
Slovenská plavba a prístavy, a. s., Bratislava 2,55 mld. Sk
Reštitučný investičný fond, a. s., 2,19 mld. Sk
Novácke chemické závody, a. s., Nováky 1,59 mld. Sk
Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a. s., Piešťany 1,51 mld. Sk
Chemes, a. s., Humenné 1,29 mld. Sk
Investičná a rozvojová banka, a. s., Bratislava 8,7 mld. Sk, aktualizované: 1,044 mld. Sk
Baňa Dolina, a. s., Veľký Krtíš 487 mil. Sk
Výskumný ústav zváračský, Bratislava 286,7 mil. Sk
OZKN, a. s., Prešov 284 mil. Sk
Stredoslovenské kameňolomy, a. s., Žilina 279 mil. Sk
Stavivá, š. p., Košice 127,13 mil. Sk (7 výstupov)
Vojenské stavby, š. p., Bratislava 120,01 mil. Sk (5 výstupov)
Paneláreň, a. s., Košice 118 mil. Sk
Štátny drevársky výskumný ústav, Bratislava 104,9 mil. Sk
Vojenský kartografický ústav, š. p., Harmanec 100,59 mil. Sk
Vojenský opravárenský podnik 028, Prešov 98,73 mil. Sk
Výskumný ústav krmivársky, š. p., Ivanka pri Dunaji 96,43 mil. Sk
Solivary, a. s., Prešov 93 mil. S
naozaj?Čiastočný obraz o privatizovanom majetku môže dať základné imanie, prípadne účtovná hodnota podnikov, z ktorých sa určité podiely v uplynulom volebnom období predávali:
Slovenský plynárenský priemysel, š. p., Bratislava Účtovná hodnota majetku 31. 12. 1999 70,4 mld. Sk Slovenský plynárenský priemysel, a. s., Bratislava, aktualizované 52,3 mld. Sk
Slovenské elektrárne, a. s., Bratislava 41,9 mld. Sk
Štátne podniky vodární a kanalizácií 37,9 mld. Sk
Slovnaft, a. s., Bratislava 20,66 mld. Sk
Všeobecná úverová banka, a. s., Bratislava 12,98 mld. Sk
Stredoslovenské energetické závody, š. p., Bratislava 12,7 mld. Sk
Západoslovenské energetické závody, š. p., Bratislava 10,6 mld. Sk
Transpetrol, a. s., Bratislava 6,9 mld. Sk
Východoslovenské energetické závody, š. p., Košice 5,2 mld. Sk
Istrochem, a. s., Bratislava 5,027 mld. Sk
Slovenská autobusová doprava, š. p. (17 štátnych podnikov SAD) asi 4 mld. Sk
Slovenská poisťovňa, a. s., Bratislava 3,5 mld. Sk
ty bez do prdele aj s tvojim nepriatelom .:D doteraz ked si otocila kohutikom tak bolo dobre teplo, ze? zrazu ste vsetci fajnovi jak predkozky. uz si uvedomte, A co mal akoze robit, ked nie chranit rusko hovoriace obyvatelstvo?
Medzinarodny sport Astmatikov co davaju 200km na etapu, U wish :D
nie len ked lizpic zrazi na osvetlenom prechode v druhom pruhu chodca a zabije ho, dostane podmienku, a tu nejaka frustrovana tetka, za pisanie mailov 25r? to je akoze ok?o takychto veciach je aj ta zmena trestneho zakona proti ktoremu tak slnieckari blacite, , nestacilo by jej 3 mesiace dohladu, na nejakej klinike?
Jednoduche riesenie, Prestat sa pchat USA do zadku, zase urovnat vztahy s ruskom, kedze ich ekonomika bola postavena na ich surovinach, a zase zacat prosperovat a spolupracovat unia ako celok.Rozbehnut zase jadrove elektrarne
Odporúčame