Pardon oprava referundum bolo ale ludia nesli kedze sa ten maly cigan dusoval ze sa predavat nebude :D
Pardon oprava referundum bolo ale ludia nesli kedze sa ten maly cigan dusoval ze sa predavat nebude :D
Vsetci to vedia je to aj v zaznamoch ze za dzurindu bol doslova vypredaj statnych podnikov pod cenami, Este aj ludi oklamal, ked malo byt referundum ohladom privatizacie, tak Dzurinda saa dusoval ze ked sa referendum zrusi nebude sa nic privartizovat, referendum sa neuskutocnilo a dzurinda s miklosom hned jak divy zacali vypredaj. Ale budes ho tu obhajovat ako aj natelka do posledneho dychu, ale u vas za vsetko moze FICO, a pritom neviete ani malu nasobilku,KEDZE FICO NEVLADOL 12R ALE NECELYCH 10 , SKUSI TO ZRATAT :d
pokracovaie II
Ústav vzdelávania a služieb, Bratislava 56,88 mil. Sk
Škola v prírode - Krahule, rozostavaná stavba 51,18 mil. Sk
Lignotesting, Drevársky a nábytkársky ústav skúšobný, štátna skúšobňa SKTC -129 30,4 mil. Sk
SOU dopravy a služieb Lučenec, Kokava-Háj 11,44 mil. Sk
SPŠ drevár. Zvolen, objekt býv. SOU poľnohospod. Vígľaš Pstruša 5,59 mil. Sk
Domov mládeže Lučenec - blok C 3,51 mil. Sk
Zdroj: MPSPNM, HN
Slovenská plavba a prístavy, a. s., Bratislava 2,55 mld. Sk
Reštitučný investičný fond, a. s., 2,19 mld. Sk
Novácke chemické závody, a. s., Nováky 1,59 mld. Sk
Slovenské liečebné kúpele Piešťany, a. s., Piešťany 1,51 mld. Sk
Chemes, a. s., Humenné 1,29 mld. Sk
Investičná a rozvojová banka, a. s., Bratislava 8,7 mld. Sk, aktualizované: 1,044 mld. Sk
Baňa Dolina, a. s., Veľký Krtíš 487 mil. Sk
Výskumný ústav zváračský, Bratislava 286,7 mil. Sk
OZKN, a. s., Prešov 284 mil. Sk
Stredoslovenské kameňolomy, a. s., Žilina 279 mil. Sk
Stavivá, š. p., Košice 127,13 mil. Sk (7 výstupov)
Vojenské stavby, š. p., Bratislava 120,01 mil. Sk (5 výstupov)
Paneláreň, a. s., Košice 118 mil. Sk
Štátny drevársky výskumný ústav, Bratislava 104,9 mil. Sk
Vojenský kartografický ústav, š. p., Harmanec 100,59 mil. Sk
Vojenský opravárenský podnik 028, Prešov 98,73 mil. Sk
Výskumný ústav krmivársky, š. p., Ivanka pri Dunaji 96,43 mil. Sk
Solivary, a. s., Prešov 93 mil. S
naozaj?Čiastočný obraz o privatizovanom majetku môže dať základné imanie, prípadne účtovná hodnota podnikov, z ktorých sa určité podiely v uplynulom volebnom období predávali:
Slovenský plynárenský priemysel, š. p., Bratislava Účtovná hodnota majetku 31. 12. 1999 70,4 mld. Sk Slovenský plynárenský priemysel, a. s., Bratislava, aktualizované 52,3 mld. Sk
Slovenské elektrárne, a. s., Bratislava 41,9 mld. Sk
Štátne podniky vodární a kanalizácií 37,9 mld. Sk
Slovnaft, a. s., Bratislava 20,66 mld. Sk
Všeobecná úverová banka, a. s., Bratislava 12,98 mld. Sk
Stredoslovenské energetické závody, š. p., Bratislava 12,7 mld. Sk
Západoslovenské energetické závody, š. p., Bratislava 10,6 mld. Sk
Transpetrol, a. s., Bratislava 6,9 mld. Sk
Východoslovenské energetické závody, š. p., Košice 5,2 mld. Sk
Istrochem, a. s., Bratislava 5,027 mld. Sk
Slovenská autobusová doprava, š. p. (17 štátnych podnikov SAD) asi 4 mld. Sk
Slovenská poisťovňa, a. s., Bratislava 3,5 mld. Sk
ty bez do prdele aj s tvojim nepriatelom .:D doteraz ked si otocila kohutikom tak bolo dobre teplo, ze? zrazu ste vsetci fajnovi jak predkozky. uz si uvedomte, A co mal akoze robit, ked nie chranit rusko hovoriace obyvatelstvo?
Medzinarodny sport Astmatikov co davaju 200km na etapu, U wish :D
nie len ked lizpic zrazi na osvetlenom prechode v druhom pruhu chodca a zabije ho, dostane podmienku, a tu nejaka frustrovana tetka, za pisanie mailov 25r? to je akoze ok?o takychto veciach je aj ta zmena trestneho zakona proti ktoremu tak slnieckari blacite, , nestacilo by jej 3 mesiace dohladu, na nejakej klinike?
Jednoduche riesenie, Prestat sa pchat USA do zadku, zase urovnat vztahy s ruskom, kedze ich ekonomika bola postavena na ich surovinach, a zase zacat prosperovat a spolupracovat unia ako celok.Rozbehnut zase jadrove elektrarne
Praveze to je pruser, pre zakladne utvary ktore mali hned zasiahnut a necakat na urnu, alebo a zasahove timy
mozes si ho kludne kupit kedze nespada do kategorie zbrani , ale je to kategoria "obranne prostriedky" ale tiez sa tu bavime o kontaktnom tasery, ak mas namysli ten co pouzivaju napr policajti v USA tak ten je drahy cert jak napr X26 stoji cca 600 dolarov
preco by si nemohol?ak nemas zaznam v RT a urobis zbrojak, mozes kupovat aj kazdy tyzden a legalne
Vies co uz to nema vyznam, 2x sme to tu napisali preco to nebol terorizmus, a ten admin to vymazava stale . tak naco, ADMIN mozes mazat kolko chces pravdu nezmazes,
BUde zaujimave ak to cesi nechaju ako aktivneho strelca, a neprekvalifikuju to na teroristicky cin, tak my budeme aj s nasou hlupou vojanou za blbcov ,kedze milenecku hadku pri teplarni s velkou pompou zmenili na terorizmus .
ASi tam nemal tu jeho blondavu pipinu ktora mu nasepkava ako v divadle, :D tvari sa ako novinarka a pcha sa medzi nich s mikrofonom bez oznacenia medii a nasepkava co ma simpanz povedat. ked som to videl som nevedel ci sa mam smiat alebo plakat, To nam chcelo vladnut, nedonosene decko, rovnako sprosty ako jeho zapredany tatko. PS: pravda mozte mazat kolko chcete, raz aj vam niekto za tie klamstva ktore zverejnute hadam niekto stupi na krk
a ten inteligent procko si uz tahal madrac a paplon do parlamentu, teraz bude mat z toho psychicke problemy,kto ho teraz odblokuje,? bude uplne "vyruseny" z toho :D
aj keby som sa rano zobudil a povedal si podle dnesnej chorej doby ze som krava, tak proti nej nemam sancu :D
Mas pocit zeby smer alebo sns robili taketo trapne teatro s citanim papierov ako degesi, ako galko a grendel a procko a spol?
Matovic po zlozeni vlady stale vykrikoval dajte mi sto dni ako je zvykom potom mozme debatovat, ale teraz to uz neplati ,ze?Ukazali ze to nevedia, a postupne vychadzaju veci napovrch a bude este horsie ,len fico a spol su moc tolerantny, ja som dufal ze bude Oko za oko a zacne hon od zaciatku na matelkovcov, z coho som sklamani, mapr nad podpisal zmluvu na obsluzne stanice, na letiskach taku ze aby neprepadla zaruka na F16 tak bude muset mat temperovany hangar na 17 stupnov, co je uplne na smiech
Remisova vyhlasila ze jej ludia pisu a oslovovuju aby kandidovala na prezidentku,Tak to mozte pelle s korcom zabalit. Budeme mat dalsiu kravu na hrade :D
Odporúčame