Ked si nedrzal v rukach dlhu zbran, tak tomu nemusis rozumiet, nic sa nedeje, Smrtiaci ucinok po celej drahe letu, priestrely a atd, ale skor si myslim ze to je zle napisane ze tam muselo byt viac vystrelov
Ked si nedrzal v rukach dlhu zbran, tak tomu nemusis rozumiet, nic sa nedeje, Smrtiaci ucinok po celej drahe letu, priestrely a atd, ale skor si myslim ze to je zle napisane ze tam muselo byt viac vystrelov
Skopiroval si hned prvy prispevok na idnes, ale je na 100% pravdivy :D
Slnieckari fakt ste tak vytrety?alebo to je stale o tom istom lebo fico? Matovic sa postavi v pred ludi a povie ze za to ze vam mesta a samospravy zvysuju dane a smeti moze FICO ale nejak zamlcal ze im nevyplatil 730 mil € ktore im zobral, a rozdali ich na loterie a podobne blbosti, Odor im slubil 108 mil a poslal 54mil ,To fakt toto nevidite? mate problem s nasobilkou? UZ vas zacinam fakt mat plne zuby, ze rozmyslam ze 2slnieckarskym rodinam nepredlzim najomne zmluvy od januara, nech idu za svojim samaritanom Matovicom
Oni su tam na hlavu vsetci, cela opozicia, uz sa tam handrkuju a prerokovaju tyzden tak reci o nejakom zrychlenom konani uz nemoze byt reci, tu je aspon vidiet ze im nejde absolutne o ludi, ale len robenie naprieky koalicii a nic ine, Ale dobre povedal pelle ze nech sa vyrozpravaju ked doma nemaju komu, ze tam bude kludne sediet nonstop :D A ked im to netrkne v tych prazdnych hlavach ze tu ide len o rozpocet a ostatne po 8 januari, tak im nepomoze nic, a ten grendel za poslednych 3,5 roka ked bol vo vlade nebolo o nom absolutne nic pocut, a teraz tam ide hrat geroja aj s prockom, a cita tam nepodstatne flasjtre jak dilino s alzheimerom, a na otazku ze nech zrhnie v com je jeho navrh zmenom oproti prerokovanej veci tak je ticho jak deges. skoda slov toto
kazdy hovori ze multipla je najskaredsie auto, ale na druhu stranu ma perfektny vnutorny priestor, vymenuj mi aspon 3 auta na trhu, kde das vedla seba 3 plnohodnotne autosedacky, nie caravella,multivan a pod
mas pravdu ,mali by to urobit ako izraelcania, a amerikanci, zacat bombardovat nonstop hlava nehlava cele uzemie.
Bohato co je toto, to uz aj multipla vypada lepsie ako ten rodster, jednovalec, s 15 kw, sak to ani po meste nie je dobre, to vypada ako ked sa utopia eurofondy, to uz radsej ten britsky Morgan
A teraz poprosim nejaku foto EV automobilu ,ktore navrhlo slovensko a pojde do seriovej vyroby na slovensku,. :D ked sa tak smejete z nejakeho prototypu z ruska.
V miami a jej blizkosti kupis dom lacnejsie ako u nas byt. :D
keby ti nasi zlovinari, stali za nieco tak sa mali pytat lizpica 2 jednuduche otazky. 1 komu telefonoval hned po nehode? /112ka to nebola/a kto zanho fukal? :D
ma pravdu ,vzdy najviac utocny a urazaju progresivne slniecka, si to vsimni v tych diskusiach. Si pozri napr reporterov uliciach kde sa pytaju ludi: biden- trump 95% ludi povie ze trump, lebo ukoncil vojnu, zvysil zamestnanost, ceny potravin a pohonnych paliv klesali, teraz? maju najdrahsi galon PHM za poslednych 40r,potraviny extremne vysoke,velku migraciu, atd
Robil tusim raz protest a to kvoli tym pandemickym hlupostiam nie nahodou? tito robia preto lebo nevedia pochopit ze prehrali volby, sa pozri teraz co robia v parlamente jak male deti ked im zoberies formicku
Toho by som dal za GP, by sa opozicia posral a za usami
Teraz bol v debate Babis s fialom, ten je rovnako sprosty ako matovic s hegerom :D ako cez kopirak, Nechapem ako to mohli dat takto dokopy taky Dream team -sa nasli ako dvojicky. ministerka obrany ,rovnako vypatlana ako Nad- teraz robi zbierku na vrtulnik pre ukrajinu ,letajiciho cestmira :D kazdy minister ako keby mal dvojnika a o agentovi pavekovi ani netreba hovorit :D
Vakcina je sloboda :D a ta je momentalne v kanali :D
Sr at na nu, uz konci, na ich mieste ju uplne ignorujem,tam nech sa stara a citlivo vnima tu svoju ukrajinu
Tak toto bude krute ako si s tou komisiou elon vytrie, oneee :D
tebe musel fico fiknut zenu alebo co , lebo ty mas bubaka smeraka aj v chladnicke, nezabudni pozriet pod postel. naco sem porovnavas cechov? tak sa teda pozri to tvoje porovnanie, Slovensko: Dlh v roku 2012 51,8% v roku 2019 48,5% pokles o 6,4% USA dlh 2012 16 bilionov USD prekrocil 100 % HDP 2019 30,3 biliona posledne 2 roky narastol o 30 % USD cez 127%hdp tak fico vypada ako ekonom tutti frutti :D
presne tak len ovciam to nevysvetlis, napr tak caste podvody, objednas okna, a nemas ani peniaze ani okna, das to na sud, ale ty chces naspet svoje peniaze tebe je jedno ci dostane 5 alebo 7 rokov, je chore trestat nepodmienecne vsetko nad 266e
mas stare info rok 2021 Čína a India sťahujú svojich vojakov zo spornej oblasti vzájomných hraníc, informovala vo štvrtok agentúra AP s odvolaním sa na úrady z oboch krajín.
Vojaci sa začali sťahovať v stredu z oblasti južného a severného brehu pohraničného jazera Pangong v regióne Ladákh. Ten je súčasťou regiónu Kašmír, o ktorý vedú spor Čína, India a Pakistan Prieplavy ovladaju clenovia Bricsu, preco ty mas vzdy tendenciu vsetko prekrucat a pritom pises sprostosti, Keby to zoskupenie nestalo za nic, tak by zapad neprostestoval proti jej rozsirovaniu.Podľa Svetovej banky Rusko vlastní najväčšie svetové zásoby zemného plynu, druhé najväčšie zásoby uhlia a ôsme najväčšie zásoby ropy. Brazília má rozmanité poľnohospodárske produkty a obrovské nerastné bohatstvo. Ich rôzne výhody plus podpora spolupráce BRICS v oblasti zásobovania potravinami a výmeny národných mien spôsobili, že skupina bola menej ovplyvnená globálnymi krízami
Odporúčame