Mam objednanu Kiu EV9 a ked som mal na skusku jednu pozicanu na tyzden tak BA-KE-BA s jednou zastavkou na kavu na kaskadach, za 24 min nabite na 90% a dosiel som aj naspet do BA, ked clovek bude elektro pouzivat v meste tak nabijanie mozno tak raz za 10 dni, takze toho by som sa nebal, ma to zmysel, len to zbytocne pretlacaju nasilu.Mali najprv budovat infrastrukturu.


