Boha to bol rozhovor ako z ucebnice, nevadi ze nic rozumne nepovies, hlavne hovor dlho a vela :D
Boha to bol rozhovor ako z ucebnice, nevadi ze nic rozumne nepovies, hlavne hovor dlho a vela :D
najlepsie december januar aby ste si poriadne uzili vodne dela ako za lizpica
Zase ABM?niekolko desiatok? ved ich tam bolo ledva 15, to uz teraz je pomylena dalsia generacia novinarskej sebranky. Uz tam len Stanke chyba s podiom,Nechuti vam ta vasa polievocka ze? :D
Ma pravdu, kto chce zrat surovu fazulu alebo sosovicu je nesvojpravny.
Dobre im tak ked pravdu nehladaju a neoveruju, ale si ju vytvaraju a vymyslaju nech si nas eru :D
Ako mi moze ukradnut niekto cislo karty ked som karty ktore pouzivam v zahranici nikdy nepustil z ruky, penazenku mam len na karty chranenu RFID, V eu mam zablokovane platby pomocou magnetickeho pasika, na vsetkych kartach, mimo eu platim Amexom v usa kreditkami, Ten vikend som bol v azerbajdzane na f1 a platba prebehla v dubaji
Od zaciatku SVO zarobilo rusko na exporte ropy ,plynu a uhlia cca 550 miliard eur, Najviac nakupila EU, hlavne ze sa hrame na nejake sankcie.
Smejdi zase cucaju analyzi z prstu, na vsetko su mudry, ale ked mi posledny aprilovy vikend zmizlo z uctu za nakupy v apple store v dubaji cez 7 tisic euro a ja som bol dokazatelne 3 tisic km daleko,tak sa vykrucali jak hadi,
zacinam tie media podozrievat ze jej to robia naschval ze ju tam volaju, maju aspon kabaret a vzorku hluposti zdarma :D
Hanbil by som sa do toho polepeneho cuda sadnut, a este robit reklamu psychopatovi a jeho cirkusu neandrtalcov.
Ake mu to dal pelemu podmienky ,ze sa vzda mandatu? mal by to pelle urobit najlepsie investovane miliony, ked by sa zbavil toho debila z parlamentu, nemusi potom mojim rodicom cely rok posielat dochodky, ja im dam :D
Dnes bolo 1980 usd za oz kupoval som 09/22 ked bolo 1629 usd/oz takze zatial dobre :D
cosi a ukrosov kazdym dnom pribuda,vstavaju z hrobov a zo zakopov. tie ruske straty ked vydelis 4 mozno sa priblizime k cislam, realnym :D
Chora doba vselijakej korektnosti ku kravinam a aktivisti s teplou vodou,by chceli o vsetkom rozhodovat, Je to proste tradicia a hotovo,Hadam ziadna ina krajina sa nevzdava tradicii ako slovensko.
novodobý "smejdi" mali seansu jak pozeram :D
Bezte uz do prdele, cela novinarska banda takto dehonestovat postup na ME, je nieco neuveritelne, co si vy uz v tomto state dovolujete.ale zacina vam zvonit umieracik. :D
Mlady chalanisko vytrie podlahu z lizpicom jak s malym chlapcom, ale manistream nad tym onanoval toto uz nezverejni alebo sa lizpica neopyta ze preco klame jak maly jojo :D
To sa z tych 150 blbcov nenajde jeden co mu vymlati zuby s papule?druhykrat by si dal uz pozor.
Odporúčame