Lebo za posledne 3 mesiace dostali ziadost od 153 oznamovatelov, ale statut chraneneho dostalo len 8, tazke to je tiez take nemastne neslane a podozrive ako ucelove
Lebo za posledne 3 mesiace dostali ziadost od 153 oznamovatelov, ale statut chraneneho dostalo len 8, tazke to je tiez take nemastne neslane a podozrive ako ucelove
Ale bude zaujimave ako sa toto vymota, ci sa upravi zakon, lebo tu je jasne ze im islo len o zabetonovanie na funckiach,
v tom rozhovore sa vyjadroval sudca Krajskeho sudu a clen sudnej rady, Tamto hovoril ze ich minister postavil mimo sluzbu " currilovcov" na zaklade trestneho stihania z r 2021 a nie co oni oznamovali v roku 2023 ,na to nepotreboval suhlas UOO. lebo to sa vztahuje a musi to mat suvis s tym co oni oznamovali, a oni podavali zaloby voci politikom smeru a estok je hlas, Kiss ci ako sa vola, Suhlas uradu nepotrebujete ak Reštrukturalizáciou sa zrusili miesta /setrenie financii, nadstav atd/, nevyhodil ich , mohli kludne ist co ja viem na hranicnu policiiu alebo ,kam, len ako chce teraz sud dosiahnut aby sa vratili naspet, akoze co sa zase vytvoria miesta?
Je to hlupak ,nenastupil, hodil sa marod, a potom bol v tv vyplakavat na rozhovore,cize sa usvedcil sam ze marodka je len podvod :D
Ty co si bol vcera naje ba.y si tu v diskusii urazal vsetkych naookolo, a dneska si nejak zmenil retoriku a dokonca ja slusne :D skusi pozriet v tomto videu po lopate vysvetlen od sudcu Šamka a clena sudnej rady, cize ziadne orezavatko https://youtu.be/y-ETiod2zpg?t=1661
a nie je nahodou cteneho sudcu manzelka clenkou nejakej politickej strany?
mas dobre pocty :D v nato nie je ani miliarda obyvatelov, cca 950 mil a je otazne na ktore strane by stalo turecko a to mas 84 mil , aj keby sa nato pustilo naplno do ruska, tak cina a india a to mas skoro 3 miliardy obyv. by ich nenechala prehrat, sami to uz povedali na summite, preto sa este ako tak usaci drzia dalej a k indii a cine by sa pridal iran pakistan, arabske krajiny a to by veru pre nato asi nevyzeralo dobre
Tak to mozes pocuvat cele https://www.youtube.com/watch?v=y-ETiod2zpg
obsah ti zjavne unikol ze?
a co tak §46 zo zakonu o statnej sluzbe prislusnikov PZ,SIS,ZVJS
Judr MAGAL : Podľa môjho názoru, pri ktorom vychádzam zo zákonov platných v Slovenskej republike, je rozhodnutie prokurátora ÚŠP GP SR o priznaní ochrany oznamovateľom nezákonné. V tomto prípade by teda mala existovať príčinná súvislosť medzi podaním trestného oznámenia zo strany „čurillovcov.“ A hrozbou odvetného opatrenia zo strany ich nadriadených, resp. osôb, ktoré majú zákonom zverenú právomoc rozhodovať o ďalšom trvaní ich služobného pomeru.
Podľa dostupných informácií, „čurillovci“ podali trestné oznámenie proti osobám, ktoré v čase podania tohto oznámenia nemali a nemajú ani v súčasnosti žiadnu právomoc vo vzťahu k ďalšiemu trvaniu ich služobného pomeru. (pozn. aut. trestné oznámenie podali voči politikom strany Smer) Bude este veselo :D ale ked pockaju na zalesku ,ked bude mat sluzbu, ta im schvali aj modre
Co ten 1 viceprezident, alebo ten trtko na zivotnom ktory potreboval bezpecnostnu previerku na jeho miesto a ktoru nemal, co oznamili aku protispolocensku cinnosti? za mesiace 07-10/2023 sa na urad obratilo 153 oznamovatelov ale len 8 zatial dostali statut, kto to asi bude :D uz nevedeli kam s konopi, tak to skusili takto s vymyslenou kravinou, ale dlho im to nevydrzi
Hlavne ze ta prava vlada "odbornikov"bola ticho 3,5 r
Precital si si to cele? mne to pripada jako pracka na peniaze resp presun na ine konta strana 106 nadacia SOCIA 3,5m euro robi tam 5 ludi, 910 - Jednotkové výdavky. 1 013 854,85
521 - Mzdové výdavky 95 174,40
521 - Mzdové výdavky – ekonomická
hodnota dobrovoľníckej práce 1 451 149,82
903 - Paušálna sadzba na ostatné výdavky
projektu (nariadenie 1303/2013, čl. 68b 1 024 071,63
Výška spolufinancovania z vlastných zdrojov
žiadateľa (EUR) – ekonomická hodnota
dobrovoľníckej práce
1 451 149,82 € venoval som tu narychlo cas kym som vypil kavu, vsetko rozdelili medzi seba, ziadne OZ nic, len co patri alebo v minulosti patrilo pod NOS a jedna zaujimava vec ,ze vsetky medzi ktore sa to rozdelilo tak z vlastnych zdrojov financovali reps prezentovali ako hodnota dobrovlnickej prace a tu vsade rovnakou sumou 1 451 149,82 €
AJ toto pisala FSB :D https://www.hlavnespravy.sk/sas-podala-trest… https://www.teraz.sk/slovensko/sas-podala-tr… https://domov.sme.sk/c/23242063/sas-sutaj-es… vcera mu tu debi lkovi dal diskutujuci pod menom COOLIO odkaz na wall street journal a sa tu vyrojil na nho ze vsetko pise FSB, tak dobre teda citame vsetko co psie FSB truhlici
vypocuj si rozhvovor Huliaka tusim na pravde o tom projekte za 15 mil euro ako z toho na co isli peniaze tam o tom hovori. a k tym peniazom, mam pocit ze sa bavim s deckami, chytate sa za slovicka, dostali alebo nie, sorosovske NOS 21 milionov ? https://www.crz.gov.sk/zmluva/7942931/
BUdete otacat cierne na bielom, ako toho sysle ci korytnacky za 15 mil kde 90 % islo na mzdy, Jedno z prvých opatrení novovymenovaného ministerstva sociálnych vecí: poskytnutie dotácie vo výške 21,7 milióna eur nadácii Györgya Sorosa na pomoc ukrajinským utečencom etablovať sa na Slovensku! z toho 3,5m ma ist na nadaciu SOCIA ktorej jednou z členiek správnej rady je aj podpredsedníčka Demokratov Andrea Cocherová, https://simon22.blog.pravda.sk/2023/11/02/ma…
Nadacia otvorenej spolocnosti o nas " Patríme k zakladateľom Fóra donorov, pravidelne pripomienkujeme legislatívne procesy, sme aktívni pri tvorbe rôznych politík a pôsobíme v mnohých poradných výboroch a komisiách." financovane zo zahranicnych grantov OZ Stastne deti o nas " je dobrovoľné, nepolitické združenie, ktoré sa chce svojou dobrovoľnou prácou podieľať na výchove a vzdelávaní detí, mládeže a dospelých. Zdroje občianskeho združenia sú predovšetkým finančné a iné prostriedky vo forme:
príspevkov a darov od právnických a fyzických osôb, výťažkov účelových akcií a verejných zbierok a prostriedkov z vlastnej činnosti /kultúrne akcie, koncerty, zábavy, športové podujatia, burzy, príspevky za časopis, semináre, prednášky, prenájmy. VIDIS TEN ROZDIEL ? ak nie nema zmysel debatovat, pekny den
"
mas + ale jedna lastovicka jar nerobi, podla toho ako sa teraz hned vyrojili a vlada nie je este ani mesiac
ty uz si si precital zo vcerajsku ten clanok na Wall street jurnal? co si tu kvoli nemu napadal druheho diskutujuceho? ty vidis vsade FSB, pomaly doma otvaraj chladnicku aby odtial na teba nevyskocili,, dookola verklikujes newsfront, a pritom ja osobne to pocujem prvy raz taku stranku ty agent
Odporúčame