To sa tak ten Stoltenberg rano zobudi ,da si kavu a povie si ze dneska budem tahat celu eu a ukrosov za rypak a klamat im to co chcu pocut. ukrajinska protiofenziva pokracuje nad ocakavanie dobre, :D
To sa tak ten Stoltenberg rano zobudi ,da si kavu a povie si ze dneska budem tahat celu eu a ukrosov za rypak a klamat im to co chcu pocut. ukrajinska protiofenziva pokracuje nad ocakavanie dobre, :D
Tolko sra**ciek pokope, dlho si to pisal?
Daleko lepsi ako korcok, je aj stary Kukan
Vladna sebranka plagiatorov ,kde kazdy druhy ma kupeny titul idu pranierovat niekoho z opozicie za plagiatorstvo? to si robia srandu, alebo maju ludi uz fakt za tupcov (teda okrem svojich volicov, ti tupci su bez debaty/
Presne tak ,ak si 12 kalendarnych mesiacov mimo SR alebo mas zrusene zdravotnu , trvaly pobyt, tak nazdar, stracas moznost volit,
Ten plesaty patkan by mal radsej byt ticho , https://ereport.sk/hanbi-sa-nad-za-svoju-min…
A duch kyjeva ci jak sa ten avatar volal, nad nimi lietal na F22 Raptore nie? :D
slnieckari mate pamet ako korytnacka,2 najchudobnejsou sme sa stali potom to 3 rocnom raji liberalov a hlupakov na cele s matovicom a hegerom
kazdy obcan ktory po 6 aprili 2020 prejde statnu hranicu ,musi absolvovat statom nariadenu karantenu.
Zrazu chcete pravo a pravne postupy? ked ludi zatvarali nezakonne do karanten, do nezakonnych väzieb vtedy si tu nebliakal, o zakonnosti a postupe, to ste fakt vsetci taky pokrytci? neuveritelne
Banskobystricky primator "Mrzí ma, že sa do istej miery opakuje situácia spred roka, keď obyvatelia i návštevníci mesta opäť nemajú možnosť byť pri oficiálnej časti celonárodných osláv Slovenského národného povstania" vy slniec-káry ked ste sa vesali na palac pri protestoch bolo dobre ,ci,?
no tak daj kedy boli zakazane obyvatelom zucastnit sa oslav SNP v BB,ako teraz, vy demokrati, mate plnu hubu demokracie a sami najviac v historii slovenska porusujete zakladne ludske prava :D alebo kedy smeraci pouzili vodne dela voci vlastnym obcanom ako spec prokurator lížpič v zime ? sa pozri ako niekedy vypadali oslavy https://www.youtube.com/watch?v=3GjdnJaRFpE ty demokrat
este aj toho Kovacika tam nominovali a schvalili Dzurindovci :D
BUBUBU ak byvas pri liptovskom mikulasi tak mas smolu, budes platit rublami :D a ze volici smeru su jednoduchy, ale vy slnieckarsky jednobunkovci neviem neviem :D
nepridalo link , dakujem skvela pravda, https://ereport.sk/velky-plac-u-sulika-a-mat…
bee bee vypatlany tupci, obidvaja ich velebili ked dennik Nenavist polovali po opozicii, tak boli ti najvecsi strazcovia demokracie, a zrazu aha :D sa smejem, nie je vecsich pokrytcov ako minula vlada s matelkom a hegerom na cele
TY si tiez absolvoval PS lobotomiu? ako toto mozes napisat? si pozri co navrhovali ti tvoji simeckovci teraz v stokholme, nemaju ziadny program, len lgbti dristy, To co je toto za dobu, aby tu nejaky prepnuty ludia s psychickymi poruchami urcovali vecsine naroda co je dobre alebo nie, vies kolko ludi za poslednych 15 rokov zmenilo pohlavie ? do 25 ks tak o com to vase lgbti cele je? jasne stelesnuje slusnost :D jediny uspech simeecku je to ze ide proti slovensku a poslalsem nejaku komisiu na kontrolu.
vidim ze mas prazdnu hlavu ako tvoj fuhrer edo diler chlastu ten ti povie ze to zvladneme a ty tlieskas nozickami a rukami jak taky dilino, Zvladli to za 3 roky dali krajinu do krachu, a vyhovorky typu fico neobstoja uz ani u tej blbky remisovej, mali najvecsie rozpocty v historii SR, a ako to dopadlo.Vidis to aj teraz v tych tv diskusiach, alebo na socialnych sietach, opozicia co vravi? treba riesit hypoteky, inflaciu,energie, zastavit znizovanie zivotnej urovne atd atd a vladnuci tajtrlici s PSkom? Jedine co od nich pocujes je ze treba porazit fica a smer, lebo ked vyhraju prestane vychadzat slnko, Kto ma potom jednoduchsich volicov? Sa hrate neviem naco " vy intelektuali s teplou vodou" za tisicku mesacne a chvalite sa jak ste za vodou, a dochodci a normalni ludia su pre vas socky. som hrdy dezolat ty vygumovana opica
Plesaty Direr uz zhana cocainovu oslavu :D
kazda 3tia ziarovka vo francuzsku svieti vdaka nigrijskemu uranu. Niger dodaval 18% uranu, Kazachstan 20% a Australia 19% Frantici platili dumpingove ceny za uran z nigeru.A to ich este zacali amici vytlacat z kazazskeho uranu kde od roku 2022 dostavaju len 40%.
Odporúčame