presne nechapem co to neberu po vzore izraelcov a nezacnu to kobercovo rovnat zo zemou, lebo ako to vypada tak ukrostan a nacisti z eu asi nicomu inemu nerozumeju
presne nechapem co to neberu po vzore izraelcov a nezacnu to kobercovo rovnat zo zemou, lebo ako to vypada tak ukrostan a nacisti z eu asi nicomu inemu nerozumeju
uz prestante dookola sirit taketo s+acky vy jednobunkovce. neviete nieco nove? libya,irak, afganistan juhoslavia,jemen, syria, gaza, to je co, to vam nevadi? to boli okupacie vy idioti pri-posrany
tak uSSaci sa po+rali a zatvaraju ambasadu v kyjeve :D
tak najprv cela unia dokopy nevedela vyrobit 1 milion delostreleckej municie, a zrazu skorumpovany ukrostan ktory zobre € a municiu a zbrane po celom svete kade chodi, vyrobil sam 2,5 miliona? :D a neni to malo? nie je to preklep ? nemalo to byt 25 milionov,?
no daj koho oslobodil? a nepis tu ze kovacika, ked to nebol ani ich nominant, a ma preruseny vykon trestu, nie oslobodeny, ja som za nech si to odsedi cele ak je vinny, ale je smiesne, za coho sudili :D
presne najprv nic nechceme, potom pomlcku ale uz viac nic, potom zase vlastny klub, ale to je vsetko, a teraz ministerstvo napr ministerstvo sportu ale aby k tomu bol aj tipos :D mohol sa takto odkopat? taraba je ok, za svojim si zatial stoji, a robi poriadky, ked mu to vydrzi tak hlasy ma iste a mozno buduci premier. ale v kazdej vlade je nejaky negramotny idiot, v minulej to bolo trio matovic remisova a procko, no tak teraz pre zmenu cirkus robia huliak litak, a sevcik ,
Ja byt na ficovom mieste normalne to polozim, nech sa tie tlchuby simpecka a plagiatori ako grohling a spol ukazu a nielen blabotat s opozicnej strany a tvarit sa ze minule 4 roky neboli pri moci, a v klude s vylozenymi nohami bude mat v dalsich volbach 40% len nech pocka aspon 2-3 mesiace kym si pripravim vankus € aspon na ť rokov bestarostnych dni s nohami na stole a pukancami v ruke :D
a preco by som mal? mna sa toto nijako netyka, to len vy sa tvarite ze ano, ze ste tak nestebotali ked bombardovali syriu, libyu, irak, juhoslaviu, a teraz gazu, ale sorry zabudol som to je demokraticke bombardovanie a vrazdenie. V hlavach mate na+rane ze ani neviete co hovorite, naprv ze putin dojde az po liptovsky mikulas, na druhy den zase ze maju problem dobyt domy cez cestu. si myslite ze ste pupok europy, ale ste len naivne vymlete slniecka, nic ine
stbakom si bol a aj si ostal :D
oni tomu fakt asi aj veria tí europsky nacisti na cele s von lajno, otazka na vas lateckove slniecka, preco bol najstrazenejsia hranica v celej EU , na nasej vychodnej hranici? a mila pravda nezabudni zase zmazat ,prispevky, +s+acky od lateckarov tu nechavas v plnom zneni
Ozbrojeny konflikt skoncil- zacala vojna, a vy slnieckarske potkany, hor sa branit skorumpovanu ukrajinu, zatial co ukrosi si valaju vajcia po hoteloch v europe :D hadam aspon 10 % z vas videlo niekdey nazivo 58cku a aspon 5 % aj realne drzalo v ruke.
ale nevrav, uz zatal sekeru 22 miliard ako matohegerodor vlada?
Tak slnieckari dosiahli ste svoje, ja a moji znami ako terajsi prvovolici smeru, dalsie volby podporime financne aj hlasmi tych vasich skvelych PS-károv. Sme sa dohodli ze si vytvorime "finacne vankuse" na prezitie mordoru od PS. dokonca vytvorime fond SPG(SUNSHINE PROPERTY GROUP/ :D kde vlozime financie a budu sa skupovat nehnutelnosti, ked budete pomaly ale isto pod vladou PSkárov krachovat, pretoze vy si to proste musite vyskusat na vlastnej kozi aka bude ich vlada plna odbornikov paradna, tesime :D
tvoj fuhrer psychopat z trnavy mal v plane 25% dph
tak to vypada ze najvyssi cas preniest konflikt vojnovy na britske a usa uzemie, aby si okusili vlastnu medicinu robenu po desatrocia
tak ukrosi sa chystaju nasrat este aj Kima :D ide im karta.
malo si pouzil slov fasisticke, pridaj este, nehanbi sa, nazvat rusko fasistickym to chce mat poriadne v hlave povysavane. ale ja viem vy nememorujete v pokusne vypatlane morcata, pre vas dejiny neexistuju, to sa nestalo
alzacik uz nemrkoc a zautoc tym atacamsami a storm shadovmi, lebo to je dalsi zlom vojny ,ako boli leopardy ,abramsy, drony f16tky atd furt ti to zeru a pchaju ti do gagora dalsie nase miliardy, ty zebrak, ale aspon bude prca ,a konecne zacnu lietat topoly a vymazu ten tvoj ukrostan z mapy, ked furt provokujes
od 2014eho debilko
mali na nich nasadit vode dela a gumove projektily ,pockaaj, ved nie su pri vlade progresivci s liberalmi a spol ,tak nic :D
Odporúčame