jasne nikto s nim nic nechce len vecsina sveta ano :D ani pocitat neviete vy lateckove exkrementy
jasne nikto s nim nic nechce len vecsina sveta ano :D ani pocitat neviete vy lateckove exkrementy
Zatial jedina mafia vo vlade bola a skonstatovala to aj SIS a NBU bola ta matovicova vlada, trtko ,ALe skusil si nevyslo, skus este raz :D
ked tak silou mocou chcu jadro, treba napisat Vladimirovi, ten im tam posle jadro a uz by aj bolo na case :D
kotlebacik? fetujes riadne teda, ze kotlebacik :D nacista
Europa by mala presvecit uSSakov aby ho konecne toho fetaka zavesili na najblizsi most alebo stlp
Vraj? vase protislovenske media Nko smecko a aktuality s pravdou klamu kazdy den, ale vy pozieraci nacistickej propagandy, ste spokojny :D
pocuvaj ty fetak, a toto su zarucene pravdive spravy ze? Na Facebooku to uviedol generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl, ktorý dodal, že iba počas soboty prišli Rusi o 1 730 vojakov, šesť tankov, 14 bojových obrnených vozidiel a áut na prepravu vojakov, 14 delostreleckých systémov a 76 vozidiel a autocisterien. :D :D tvoja hlava je ako serbel- tiez je v nej nas+rane z tej ukro propagandy :D
ake rozumne argumenty ,stale sa tam vyhovaral na ine krajiny a konsolidacie, aj oni mali najhorsi stav financii? a tvari sa akoby nebol vo vlade posledne 4 roky. to sa nedalo pocuvat a musel som to vypnut, dalsi trnavsky hlupak
a ty si slniecko naivne myslis ze ukrosi kapu pri patriotoch a podobnych komplikovanych zapadnych zbrani? ale pockaj ano smecko a Nko pisalo ze ano ze ukrosi su zazracny inteligenti a naucili sa to za 2 dni ako lietat na F16tkach :D
Tu teraz ako nacisti? volby ok alebo do roka znova, pokial nebudete spokojny ci?
Demokracia podla nacistickej EU, bud vyhra nas ,alebo do roka opakovat volby a zase a zase pokial nam to nebude vyhovovat. :D
Migalovi ide o jedine a to € pre jeho zdruzenie" hobby horse"kde clovek pobehuje s maketou kona,ludom uz nacisto +ebe, lebo danko odmietol z ministerstva sportu posielat peniaze pre neregistrovane sporty , tak migal vypaluje vladu klasika od hlasu .
Ten krupa agent s teplu vodu, odbornik na vsetko, kolkoze to dostal hlasov? 1800? a tak orozhodovali o nasej krajine, a ta je tam kde aj je v r+ti
tak makaron zas dostal vychovnu cez hubu v Čade :D posledne miesto kde mal vojakov sa musia porucat :D
a taky cyklisti vsetci do jedneho "astmatici" a zazracne da na supu 400km po kopcoch ze aj pesi bolia z toho nohy ako nic :D
a mozno to bude aj dobre, pridu teda ti "odbornici" na vsetko a hned to tu bude ako na oblaciku v raji :D tesim sa
a je to aj mikulcova chyba, ze to sem otvorili a nekontrolovali kto prechadza cez hranice, ale zjavne to niekomu vyhovovalo, kedze predtym nepresla cez hranice ani mys
Presne tak, ssa to pekne potvrdzuje zeliberlane hovna, ine nazory nechcu pocut, proste ak nie je po ich tak nijako, a cim horsie pre slovenska tym lepsie. fakt tu treba asi obciansku vojnu a....
kokos ale ta natvrdla natrasajuca sa puca co vysavala peniaze z kultury je v poriadku ze? vam nacisto vy slnieckarskje hov-na prepina v tych prazdnych hlavach
zase lebo fico,je+be vam to uz na mozgx blbci, to ze ten vas fuhrer matovic zobral samospravam 750 milionov na jeho uchylne atomovky ,to radsej nevidite
Odporúčame