Fandím ti starouši, len sa bojím že až vyčerpáte Fond národného bohatsva,údajne určený kedysi na dôchodky a zdaníte šecki oligarchiské firmy, tak sa zopakujú 90roky, mafia na uliciach, šak prečo asi Gasprom stavia vlastnú armádu,zrátali si 2+2,lenže ja to nikomu neprajem ani ruskemu ludu čo im Cár vymýva v TV mozgy, nemozu zato, lebo bolo kommické pred rokom tzv.Farebná revolucia v Kazachstane,kde demonstranti hovorili do kamery ze nechápu prečo sú chudobní a že chcú mat zivotnú uroven ako v Saudskej Arabii.Novinár im nato už nedokázal odpovedat.

