To určite.Ficov koaličný potenciál Blaha zredukoval na Uhríka.
To určite.Ficov koaličný potenciál Blaha zredukoval na Uhríka.
Už aj Deripaska priznal že sa Rusku minú budúci rok peniaze, ale podla čerpania z Fondu národného bohatsva bol skôr optimista, ale tí starší v Rusku si len zopakujú mladosť ked musela príjmať z cudziny potravinovú pomoc.
To bolo hnusné, ale nebol ten hrad vyhoretý od roku 1811 a obnovený v 60tych rokov?
Nevieš ako presne logicky zdôvodnila orbánova vláda že madarských občanov romskeho pôvodu zo Zakarpatskej ukrajiny pred rokom poslali do Ceska ked mali madarské pasy ?
Nie o sto percent, nejako cez 20%.
Divné je že si tu môžeš vypisovať čo chceš, ja ked som chcel prispiet na pohlavné správy tak ma hned rusotrolli zablokovali,hold sloboda po rusky.
Ano, leden pre Neeuropanov-je v preklade január,minulý mesiac, nie ten príjem za február pred rokom:D:D
Ked chceš aby sem prišiel milion tak sa modli za víťazstvo Ruska.
Ze chcú aby sme susedili s ruským protektorátom a mali na hranici ruskú armádu. To sú velmi zvláštne myšlienkové pochody.Lebo Poliaci aj Pobaltania stavajú mínové polia na hranici s Ruskom.
To ako tá demošntrácia minulý týžden v Moldavsku, že "ja nehovorím po rumunsky"-"ale ved ste musel mat rumunčinu v škole"-"nie ja som prišiel z Ruska".
Príjmy Ruska z ropy a plynu sa vo februári medziročne znížili o 46%.Už aj Deripaska verejne priznal že Rusko sa budúci rok minú peniaze a je odkázané na zahraničie, iste sa nájdu nejakí činski filantropovia čo požičajú na 20% a ručiť sa bude ropnými vrtmi.Zabratia to zle Zrátali.
No ved to bolo vždy, aj ked prepadli Chorvátsko a začali etnické čisty, odsúvali aj Slovákov, napr.z mesta Ilok.
Ruská piata kolona to posudzuje podla seba:D
Bastardi v Europe nezmzrli, generál zima neposlúchol rozkaz:D:D:https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/je-na-c…
Zábery z Kabajevovej vily, Ivan Hrozny a Peter Velký bývali oproti tomu ako mnísi.https://pravda24.cz/hlavni-zpravy/putin-zije…
Mobilizovaní čo prosili Imperátora o pomoc boli poslaní na sebevražedný útok:https://pravda24.cz/hlavni-zpravy/mobilizova…
Zdroj RT alebo Pervij kanal? :D:D A o Kabajevovej nehlásili nič?:D
Wagnerovici sú v Rusku populárni. Tento alebo minulý týžden ukazovali že bývalý vazen v kukle bol verbovat na strednej škole-ked vzali mna, vezmú každého, povedal študentom. Rovna sa vlastenecki rozhodlo vela mladých mužov s vysokovou kvalifikáciou nastúpiť ako pomocké sily do vojnovej výroby za malé platy, veria že tak ich nepošlú do mlynčeka na maso. :D:D
Juhoafrická republika je krásny prípad prečo nebyt spojencom Ruska.Belosi si tam v referende odhlasovali koniec aparteidu a teraz ich tam krájajú na kúsky, a krajina kolabuje.
Odporúčame