Hlavné správy, Aeronet a další sa prísle odbavajú za dohladu ruskej propagandy, pre istotu netolerujú protiruské blogy, na rozdiel od Pravdy, je to divné že?
Hlavné správy, Aeronet a další sa prísle odbavajú za dohladu ruskej propagandy, pre istotu netolerujú protiruské blogy, na rozdiel od Pravdy, je to divné že?
Tiež vieme že bez Rumunov by r.1919 zvíťazil Béla Kun a Madarská sovietska republika,Horthy by bol v exile a ani rok 1956 by sa nič nestalo v Budapešti.
Mna by zaujímalo kto vynašiel ruskú prax prepadávať krajiny bez vyhlásenia vojny, bol to ich kamarát Adolf Hitler roku 1939 Polsku.
Ani Kosovo už nie je Srbsko? Kedy ho Heger konečne uzná? Ani Tchaj wan už nie je Cína?:D
Toto už ktosi povedal, Sergej Lavrov tým rozosmial publikum v Indii:https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Nájdeš ho na Hlavných správach, majú tam bohatý blog podla tvojho vkusu, tí čo nesúhlasia tam na rozdiel od zapredanej Pravdy blogovat nemôžu, a v diskusiách sú blokovaní.
Vyrobené kanálom RT:D:D Vojna začala tak že prišiel Strelkov s oddielom do Slavjanska, možno nabudúce Viktor Ur pošle niekoho podobného do Dunajskej Stredy. Miloš Zeman obhajca Ruska , prejav pár hodín po invázii:Rusko se útokem na Ukrajinu dopouští zločinu proti míru. Šílence je třeba izolovat. Vždy som ho podporoval:https://www.youtube.com/watch?v=nuZNFs5XCkE&…
A čo plánujú vytrieskať z Ruska krachujúca Argentína a rozkladajúca sa Juhoafrická republika? Tiež nejakú 30% zlavu na ropu ako India a Cína?:D:D
Už aj FBI potvrdzuje čo tvrdil Donald Trump o pôvode vírusu, presne ako zlí konšpirátori ktorí upozornovali na nezvyčajné zloženie víru čo tažko vzniklo v prírode.Títo boli potlačovaný mainstreamom čo podporuje Bidena a Demokratickú stranu, o Fauchim je skoda sa baviť.
Práve dnes ohlásili že sa ruský vývoz obilnín medziročne zázračne zdvojnásobil. A americký susedia nerozvíjajú obchod s Ruskom,teda minimálne Kanada nie,neviem presne ako Mexiko.
Povýšil som to na nový level.Made in Kyrill, čo vyhlásil že každý kto umre na Ukrajine za Rusko pôjde rovno do neba a budú mu vynulované všetky hriechy. Sám to ale nevymyslel, len skopíroval z roku 1098 :D:D
Ze aeronet:D A o Zlatom rubly a Amere nič nepísali?:D:D
Segej Lavor nechcene pobavil publikum v Indii:https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Nie ste vy S Olajnom kamaráti? Sak nenávidíte prezidentku a milujete Orbána:D:D
Som hrdý na našich Slovanských bratov Poliakov,Cechov,Slovincov,Chorvátov,Ciernohorcov aj Macedoncov.
Knučí hlavne Rusko, celé to vraj pred rokom plánovali ináč:D
A prečo vlastne používaš americký vynález internet. Nepovedz prosím že máš aj americký vyhladávač:D:DMal by si sa toho zbaviť:D:D
Mal by si tú vodku obmedziť, lebo potom neprežiješ ty:D:D
Bola to síce španielsko-americká vojna a je divné že susedia Ruska chcú zrazu vstúpiť do NATO,napr.také Fínsko a tí čo tam už sú kladú na hranice zátarasy, ale na rozveselenie Sejei Molotovič Lavrov nechcene v Indii rozosmial publikum: https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
To určite.Ficov koaličný potenciál Blaha zredukoval na Uhríka.
Odporúčame