Už je to 9 mesiac čo Druhá najsilnejšia armáda sveta dobíja Bachmut, za ten čas aj ruská bárišna vynosí malého imperialistu.
Už je to 9 mesiac čo Druhá najsilnejšia armáda sveta dobíja Bachmut, za ten čas aj ruská bárišna vynosí malého imperialistu.
Videl som, inokedy viac-menej nestranný moderátor teraz vyškolil Fica jeho vlastnými slovami a otázkami ako malého chlapčeka.
Mobilizinovaní záložníci si sťažovali a prosili Vodcu o pomoc, zatrest ich velitelia poslali na smrt:https://pravda24.cz/hlavni-zpravy/mobilizova…
Jediní neonacisti čo bojovali v Chorvátsku boli srbskí četnici za mučii a popravovali civilistov. A je velmi zaujímavé, že do invázie bol ešte aj hlavný ruský Konrad Henlein Medvedčuk poslancom.V Rusku žiadne volby nemajú a mať nebudú.
Tí si radšej zakrývali tvár a poslali ich za trest na smrt:https://pravda24.cz/hlavni-zpravy/mobilizova…
Tí nie sú Slovania, podobne ako,Tatári,Cečenci,Inguši,Dagestanci,Abcházci a dašlí Allahovi bojovníci na Ukrajine:D:D:D
Pravda je vraj proamerická, šak to tu peknépapagáje vypisujú každý den a čo si to ešte dovoluju ti novinári vypisovať:D:D
A pred americkým velvyslanectvom neskandovali Ukrajina,Ukrajina, ale Rasija, Rasija.Ani sa nečudujem že už aj Ceši vypisujú že po volbách u nás budú musiet strážiť aj východnú hranicu.
Som hrdý na našich Slovanských bratov-Čechov,Poliakov,Slovincov,Chorvátov,Ciern ohorcov aj Macedoncov:D
V Kijeve na rozdiel od Orientálnej despocie v Azii mali už 3x volby aj s proruskými stranami v parlamente až do invázie. V Mordore 23 ročná chunta ani nedovolí nikomu kandidovať, prípadne ho rovno zavre do trestaneckej kolonie. Srbsko prepadlo vtedy už tri krajiny-Slovinsko, Chorvátsko, Bosnu.
Vy hladíte len do Moskvy a k Slovanskému dubisku z 19.storočia :D:D
To o tom vtrhnutí písali zlí mainstream u nás, v Cesku, na celom svete, ale Cár a jeho arménsky minister zahraničia so zmeneným menom s miliardárskou dcérkou v Londýn City ešte dna dni dopredu vytruboval že je to západná hystéria a provokácia. Co písal Blaha je škoda hovoriť.
Tak prečo tam včera mávali vlajkami ZSSR čo 32 rokov neexistuje? Cestovatelia v čase?
Nevedel som že Girkin-Strelkov čo to začal v Slavjansku je Ukroš.Asi by sa mu to nepáčilo :D
Ano, tam píšu aj ako Putin už roky vie že Rusko si chce svet rozdeliť a okupovať:D:D Bude velké Estonsko,Velký Azerbajdžan aj Velké Fínsko. Presne ako ked Hitler 1933 zapálil Ríšsky snem a vykrikoval: Sme v obliehaní! Každú chvílu nás prepadnú!:D:D
Včera som otvára oči, ked na tej demoštrácii chlap vykrikoval na Ukrajicov že "zadarmo tu žerú!", dedo bol prvý raz v Bratislave, ani spisovná reč mu nič nehovorila a asi nečíta že vačšina Ukrajincov tu aj pracuje, a určite nečítal dejepis že ked nás okupovali 1968 tam nám na Západe aj v Juhoslávii(Chorvátsku) tým čo boli na dovolenke dávali ubytovanie aj stravu zadarmo.Ale Slovák-stará generácia závidí aj rakovinu a nenávidí Zidov,Madarov a Cechov.
Ano vidíme ten rozdiel v HDP a platoch 2004 a 2023. Madarsko má zmrazené fondy a zúfalo prosí Brusel o rozmrazenie, všetky štátne investície vo východnej Europe idú z fondov EU, za poslednej vlády SMERu nás nejakým zázračným spôsobom predbehli Litva,Lotyšsko,Rumunsko, všetci okrem Bulharska. Pri vstupe do EU boli pred nami len Cesko a Slovinsko, teraz sme po Grécku a Bulharsku 3 najchudobnejší štát. Proruské Srbsko žije z investícii z EU a predstupových fondov. Je divné že v ropnom raji Rusku majú ovela menšie platy a dôchodky ako na Slovensku, oproti bývalej provincii Estonsku je to doslova civilizačný rozdiel v Rusku, čo sa asi stalo?
Deripaska,jeden z najbohatších Rusov tiež žiada preložiť hlavné mesto do Azie:https://echo24.cz/a/HUdQX/zpravy-svet-rusko-…
Teba tam treba poslať, ako povedala v nemeckej televízii organizátorka pochodu za mier-ved znásilnenie vo vojne je normálna vec:https://echo24.cz/a/Hnx2d/zpravy-svet-znasil…
Dvakrát za 20 rokov sa môžu Slováci hanbit:1. ked prišli 2004 počúvať do Bratislavy prejav Georga Busha, 2.včera ked sa prišli pokloniť ruskej ambasáde a vykrikovať pred ambasádu USA čo bráni prepadnutého.Ostatné slovanské národy sa za Slovákov hanbia.
Odporúčame