Cirkusant Ľuboš Blaha dehonestuje štát
na teba nemá. z teba tá blbosť doslova srší. blaha neporušil žiaden zákon. takže je jeho vec, či si to pezinské jelito nechá vycapené na stene. tiež nemá žiadnu povinnosť mať tam zástavu eu. ak má dve slovenské, tak je to úplne v poriadku. podľa mňa je nezmysel po každých prezidentských voľbách natlačiť tisíce fotiek a spraviť z nich obrazy. je to prežitok z minulého režimu a z doby monarchie. príde nový prezident, ten starý sa musí zošrotovať. toto je spôsob vytváranie kultu osobnosti. je to nezmyselné plytvanie. a svoj názor by som nezmenil, ani keby bol prezident fico.