triezvy článok. hlavne danko by sa mal uvedomiť. vo vláde dostal viac kresiel, ako má podľa výsledkov volieb dostať. tak nech drží hubu ak krok. danko je v parlamente preto, že taraba a spol. sú podstatne známejší ako ktokoľvek zo sns. tiež ich výrečnosť je na tom oveľa lepšie ako u danka. už za matochunty to boli výrazní politici. bez nich by sns v parlamente nebola to by si mal danko jasne uvedomiť. a hlavne by si mal uvedomiť, že svojimi pindami nahráva degresívcom.


