dá sa súhlasiť až na to seriózne spravodajstvo na pravde. to sa nekoná.
dá sa súhlasiť až na to seriózne spravodajstvo na pravde. to sa nekoná.
hovorí z teba čistá ideológia a propaganda. čo takto už konečne raz použiť rozum?
ach jaj!!!! asi ste sa načisto zbláznili. to vám je ľúto, že žijete, keď sa tak ženiete do tej vojny?
ešte len popoludnie a už naliaty?
dúfam, že nie. a spolu s nimi ani pôvodné lajno.
heger môže obhajovať čo len chce. a oblbovať len príslušníkov lajna. ak sa vojenský materiál dodáva do aktívneho vojnového konfliktu, tak je to vždy!!!! vojenská zmluva. tie svoje drísty si môže nechať pre slaboduchých. problém je v tom, ako potrestať vládu-kolektívny orgán, ktorý o tom rozhodol. možno by sa dali potrestať iniciátori toho aktu a tam by to už mohlo ísť. vláda by mala rešpektovať vôľu 80% ľudí, ktorí sú proti zasielaniu zbraní na ukrajinu. ľudia majú zrejme viac rozumu ako celá vláda.
oprava my lai.
vieš, čo je to my lae? či tam tvoje vedomosti nesiahajú? jedno z hesiel slávnej americkej jednotky bolo: keď to žije, zabite to. Masaker v My Lai však šokoval celý svet. Pred 50 rokmi, 16. marca 1968, tam americkí vojaci vyvraždili celú dedinu. Z 504 obetí bolo 182 žien a 173 detí. tie brutality, čo sa tam udiali si doštuduj. a takýchto zvráteností sa tí tvoji usáci dopustili podstatne viac. po druhej vojne majú na svedomí cez 10 mega ľudských obetí. tak toto isto nie je môj vzor. nemajú ruskákom čo vyčítať. nie sú o nič lepší. a ten medzinárodný súd. usáci majú zákon, v ktorom stojí, že môzu vojensky napadnúť každého, kto by dal nejakého usáka na ten súd. keď začali vyšetrovať zverstvá v afganistane, tak uvalili na tých sudcov sankcie. toto je ten tvoj vzor demokracie.
ty si riadne na hlavu, ak tvrdíš, že teraz je tu demokracia. si zaryté lajno.
ty máš sračkomet v gebuli.
ozval sa ten pravý z lajno stáda. si presne ako pleška a ožratý káčer. tiež vieš len nadávať ľuďom s iným názorom. niečo k veci by nebolo? či nie je čo?
predavač vodky a pleška si z nás robia dobrý deň. dúfam, že gp sa riadne ujme svojej funkcie a týchto porušovateľov ústavy odmení trestným stíhaním. už som to raz napísal, ale zopakujem. právnu analýzu nechcú zverejniť preto, lebo žiadnu nemajú. a ak majú, tak len takú čo hovorí v ich neprospech. oni tú ústavu a pravidlá demokracie prekračujú takmer každý deň. aj termín volieb koncom septembra je urážkou všetkých občanov tejto krajiny. a my nič. len čušíme a dívame sa, čo s nami táto čvarga robí.
už len ten nick svedčí o jeho duševnej zaostalosti. druhá možnosť je, že je za tie svoje táraniny platený. tá druhá možnosť však nevylučuje ani tú prvú.
tá právna analýza je utajená preto, že žiadna nejestvuje. už bola zverejnená analýza právnickej fakulty uk. z nej jasne vyplýva, že odvolaná vláda nemá na odovzdanie migov žiadne kompetencie. takže hegervodke a pleške reálne hrozí trestné stíhanie. je mi jasné, že sa to udeje až po zmene vlády. a teraz je tiež jasné, prečo vládna čvarga potrebovala voľby až v septembri. potrebovala vyriešiť tie migy a iné zbrane pre ukrajinu. svoju neblahú úlohu tu zohralo aj pezinské jeltio. druhá vec je nervozita v silových zložkách. ak by vždy konali čestne, tak by sa nemali čoho obávať. obáva sa len ten, čo má niečo za ušami.
zaujímavé. ten súd neuznáva rusko a čuduj sa svete neuznávajú ho ani tebou tak milovaní usáci.
netrep kraviny. to by musel niekto rusov napadnúť, musel by tú vojnu vyhrať a putina do toho hágu uniesť. a buď si istý, že sa také niečo nestane. 6000 jadrových hlavíc je dostatočnou výstrahou. zbužňujem takýchto zaslepencov ako ty.
náš predavač vodky, plešatý minister a húfnica sa radi dobrovoľne prihlásia.
že tak tento slávny vraj súd nevydal zatykač na žiadneho izraelského politika za to, čo páchajú s palestínou. takže tento zatykač považujem za politický čin angažovaných idiotov, ktorý len ten konflikt predĺži. putin sa s ním jedine tak vytrie zadnú časť tela. toto je to farizejstvo západného sveta. chcú trestať niekoho za to, čo páchali oni po celom svete a pre angažovaných idiotov u nás na slovensku. toto moje stanovisko nemá nič spoločné s mojimi sympatiami a antipatiami voči účastníkom toho vojenského konfliktu. je to len zhodnotenie situácie.
si bol chorí? pri tom rozdávaní rozumu si celkom isto chýbal práve ty.
som zvedavý, či budeš taký hrdina aj vtedy, keď nám to rusi nejakým spôsobom vrátia.
Odporúčame