nakoniec nám tu bude tento predavač vodky tvrdiť, že nikdy v lajne nebol a toho trnafského magora vôbec nepozná. svoj podiel viny na tomto marazme nezaprie a môže tárať koľko len chce.
nakoniec nám tu bude tento predavač vodky tvrdiť, že nikdy v lajne nebol a toho trnafského magora vôbec nepozná. svoj podiel viny na tomto marazme nezaprie a môže tárať koľko len chce.
na toto máme naše pezinské jelito. aby sa pretŕčalo s takýmito papalášmi pred kamerami no ak má riešiť problémy krajiny, tak čuší ani voš pod chrastou. mala by byť súdená za vlastizradu, lebo nekoná. neplní si povinnosti prezidentky.
mal by si vedieť, že matoviča stvoril šulino. on ho dotiahol do politiky. a vy všetci ste sa rehotali na tých jeho debilinách a v konečnom dôsledku ste ho volili. mysleli ste si, aká to bude sranda. najhoršie na tom je to, že poniektorí ste sa nepoučili a chcete ho znovu voliť.
on počíta s tým, že európa dodá a zacvaká. on dobre vie, že eu sa riadi pokynmi z usákova. a pokyn je dodávať a platiť.
áno, zelený žiada. a my budeme doma svietiť sviečkami, alebo platiť nehorázne sumy za elektrinu.
aj teraz na hnojke je predavač vodky bez oponentúry. bude do nás hustiť tie tupé kaleráby.
odborníci v kdh? to kde repa nabral takú volovinu? keby napísal zlodeji z kdh, tak by som súhlasil. kdh ničilo rovnako túto krajinu ako to robí trnafský idiot. a samozrejme netreba zabúdať na krpca z sdku. popol na hlavy by ste si mali sypať vy novinári. vy ste zrodili matoviča. vy ste zožrali každú sprostosť, čo vypustil z huby. vy sa nemáte na čo vyhovárať ani teraz. informujete neobjektívne, zamlčiavate fakty. stačí si v rtvs pozrieť posledného havrana. je to jeden odporný hnus. a apatiou trpí aj naše pezinské jelito. to úplne kašle na to, ako to na slovensku vyzerá. drží túto lúzu a bude držať až do posledného možného dňa. podľa nej vláda stále nezlyháva, všetko je v poriadku, klídek a tabáček.
presne tak. vedomosti môže mať, no dôležité je, ako a v čí prospech ich využíva.
takže krádež. treba to pomenovať pravým menom.
takže časom sa môžeme pripraviť aj my. najväčšia srranda na tom je to, že ten ruský plyn je najekologickejší.
celé lajno je len jedna banda tupých idiotov. veď to už konečne pochopte.
šanca na postup je. ale treba povedať, že aj slovan nie je práve v najlepšej forme.
doslova hnus. hnus zaplavil slovensko. po zmene vlády bude nutná riadna deratizácia. zo štátnych orgánov bude musieť odísť každý, koho nominovalo lajno. bude to nevyhnutný krok, lebo inač by sabotovali prácu novej vlády. dnešné dianie sa nedá pokojne komentovať. vidíte vy všetci, čo ste navolili lajno, čo ste spôsobili?
celé je to o tom, že stádo tupcov sa presunulo z lajna1 do lajna2. a celé to vymyslel trnafský idiot mysliac si, že mu ľudia skočia na lep a neprehliadnu ten jeho podlý manéver. predavač vodky čosi trepe o úpadku slovenska, pritom on je celé tri roky členom tejto vlády, čo má ten úpadok na svedomí. má tam pekne odporné kreatúry. dvoch, čo nadávajú ľuďom do opíc a jedného udavača a agenta štb. krásna to zostava.
zhnilo ešte predtým, ako vôbec dozrelo.
a ty šialená luca si čo dosiahla? máš síce pravdu, ale ty si rovnako neschopné tupelo ako tí dvaja. ty si netušila, čo je zač ten trnafský idiot? tak ja som to nielen tušil, ale som to aj vedel. a mnoho rozmýšľajúcich ľudí tiež. ty nie si záchranou pre slovensko. na šťastie tvoj politický výtlak sa takmer rovná nule.
rozmýšľaj ty a pozri do ústavy, na čo je tu úradnícka vláda a kedy sa vyhlasuje. predavačovi vodky bola vyslovená nedôvera, tak nech vypadne. ak je skutočne taký demokrat, tak by to mal pochopiť a zmiznúť z toho úradu. je neakceptovateľné, aby tu smradil až do konca septembra. toto demokrati nerobia. ty budeš zrejme jeden z lajno stáda.
pochybujem, že tú atrapu bude niekto voliť. čas sa jej pomaly kráti a dobre platené miestečko v bruseli končí. chudera si bude musieť hľadať nejakú robotu. kto už len toto bude voliť?
Odporúčame