dôležité.
veru máš pravdu. tvoje názory nie sú vôbec dôležižé.
kléde, pohoda, tabáček. lebo inač ťa porazí.
pezinské jelto a osobnosť? čo si sa s koňom zrazil? alebo v mladosti padol na hlavu?
však česi rýchlo pochopia, že pri tej voľbe stúpili do lajna. aj my sme to pochopili. neskoro ale predsa.
zopakujem, čo som už raz napísal. niekto silou mocou chce, aby bola dunajská majstrom. pritom to ani netreba umelo tlačiť pri tých slabých výkonov slovana.
netrep. slalom a obrovský slalom nevynechala ani jeden. a to sú jej disciplíny. rýchlostné jej nejdú, tak je samozrejmé, že ich vynecháva. a keď si tak super šikovný, tak nám to ukáž. či vieš len mlátiť prázdnou hubou?
tak načo tam potom lezie?
ľudia by najlepšie spravili, keby tam vôbec nešli. toho blázna treba ignorovať.
tak ty si potom americké poleno.
slsovan hrá síce teraz mizerne, no zdá sa mi, že rozhodcovia dostali pokyn pískať v prospech dunajskej. asi ich chce niekto silou mocou za majstra.
manželka sa včera pokúšala na ten mega ocenený film dívať. po pol hodine to vzdala. takže u mňa stále platí, čím viac oskarov nejaký film má, tým je horší.
lenže ukrajina tú vojnu nevyhrá. a toto moje tvrdenie nemá nič spoločné so sympatiami alebo antipatiami k nikomu a niečomu. jednoducho ukrajine bude chýbať živá sila. už teraz majú problém s náborom nových vojakov. to je holý fakt.
čo zas tá ťapa trepe o ženskej sukni? ona je zbabelá. je prezidentka, tak nech koná. lenže ona nekoná v ničom. len využíva príležitosť obliecť sa do nových handier a pretŕčať sa pred kamerami. okrem toho vodiť zahraničné návštevy do gay barov a kuciakovi. myslí si, že toto jej zachráni kožu
obaja a ich partaje sú spoluzodpovední za ten chaos špeciálne sprostí a sprostejší budú spoluzodpovední za všetko zlé, čo sa tu do septembra udeje. sprostí a sprostejší umožnili predavačovi vodky pokračovať v tomto marazme. z toho sa zasnežený rypák šulino nevyvlečie.
toto sú tie vaše gender a lgbti+q šialenosti. už si uvedomte, že ženiete spoločnosť a civilizáciu do záhuby.
v podstate sa tu odohral štátny prevrat. vládu ovláda strana, ktorá ešte nie je ani zaregistrovaná. a toto naše pezinské lelito dopustilo.
a novej garderóby. musí sa ukázať pred kamerami. inak by sme ani nevedeli, že máme nejakú prezidentku. vrchol všetkého bolo pozvanie tých holandských feudálov do gay baru a ukazovanie automatu na pet fľaše. a toto je vraj najvyšší predstaviteľ štátu.
sú rovnakej krvnej skupiny. budú si rozumieť. ten pavel je ešte väčší vojnový štváč ako naše pezinské jelito. on je v tej americkej prdeli strčený doslova celý. éra nezávislých českých prezidentov sa voľbou tohoto vojnového štváča skončila.
nie je z lajna ako ty. tak ho neurážaj.
Odporúčame