ani sa nebudem pýtať, či si ty z lajna. ono je to celkom evidentné. si kovaný člen lajno stáda.
ani sa nebudem pýtať, či si ty z lajna. ono je to celkom evidentné. si kovaný člen lajno stáda.
povdal by som, že obaja sú rovnakí. jeden je na hlavu, druhý ožran. ani jeden by nemal nikdy vykonávať nejakú verejnú funkciu.
predavač vodky bude vždy!!! spájaný s lajnom. môže hovoriť čo chce, stále to bude lajno 2. najväčšia sranda je, že ako sa heger urazil na to druhé miesto kandidátky kdh. v kdh by museli byť sprostí, keby ho dali na prvé miesto. predavač vodky si nezaslúži byť v budúcom parlamente. rovnako ako jeho vodca igiot.
píšeš nezmysly. ak by eu a usa robili reálnu politiku, tak tá vojna už mohla mať prímerie. musí byť predsa aj tebe jasné, že za rok sankcií rusi neustúpili usákom a eu ani o milimeter. a tak to bude aj naďalej. to musí vidieť aj slepý. a ak uznáš tento fakt, tak potom ostáva len jediná možnosť. tlačiť obe strany do mierových rokovaní. viem, výsledok nebude do 5 minút. ale niekde treba začať. potom pozri po svete, kde aké sankcie zabrali. prídeš na to, že nikde.
lenže ona nie je príčetný človek. je to vzor neschopnosti podobný našej verone. v nemecku ju vyrazili pre neschopnosť a úplatky z ministerského kresla. to svinstvo je to, že ju povýšili do vedenia eu, kde tú svoju neschopnosť a úplatkárstvo len znásobila.
len nech uvalia sankcie na čínu. harmatanec nastane, ak začne čína vymáhať od usákov dlhy. títo tupci fakt nevedia nič iné, len uvaľovať sankcie a jednať z pozície sily. a sú na veľkom omyle, ak si myslia, že rusi nejako zmenia svoj postoj. lajnová je tupá, korupčnícka krava, ktorá vedie eu do záhuby.
ps sú degresívci, čo ženú slovensko do záhuby. sú rovnako nebezpeční, ako igiotovo lajno. v niektorých momentoch ešte horší.
tri promile má minister káčer. a zdá sa, že od rána do večera a aj počas celej noci.
ak by bola republika fašistická strana, tak by ju museli súdy zakázať. pokiaľ viem, nič také sa nestalo. takže je to legálne pôsobiaca strana. jej názory a postoje sa ti nemusia páčiť, ale s tým nič nespravíš.
ale veď už toľko nenariekaj. môžeš hlasovať aj ty. a ak chceš, tak aj 10 razy. nikto ti v tom nebráni.
oprava. propagandou.
si fakt tupelo. prvý príspevok som napísal, potom som si niečo prečítal a pri tom ma napadol ten dodatok, čo som napísal. takže pre teba: za svoje nezávislé názory sa nehanbím, ba môžem smelo povedať, že som na ne hrdý. nemám hlavu vymletú štátnou porpagandou.
tak isto má v hlave prievan ten, čo volí sme spodinu, sprostých a sprostejších a hlavne degresívcov.
predstav si, že republiku nevolím a ani to nemám v pláne. ale keď si už načal tému republika, tak zrejme by to bolo lepšie ako igiotovo lajno. takže klídek a tabáček. dobre vieš, že sa vám to už kráti.
aktuálny prieskum neprekvapil. už bolo viac prieskumov, kde smer viedol. a je to tiež dôsledok nepolitiky hlasu. ako vidieť, nejasné postoje prdelíniho sa nevyplácajú. ani jeho snaha posielať lietadlá na ukrajinu hlas nerobí žiadnu opozičnú politiku. raz za čas nejaká tá slabá tlačovečka, inak nič. žiaden tlak na predčasné voľby, žiaden tlak na pezinské jelito.
ide to správnym smerom. len to ešte chce nejaké to štiepenie vládnej čvargy, aby to bolo poistené.
tak prečo je v zdravotníctve stále vyhlásená mimoriadna situácia? či niekto potrebuje stále nakupovať bez verejného obstarávania?
ty budeš nejaký blaváciy kaviarenský povaľač. a nakoniec ukrajina môže byť zdecimovaná. chudáčik ani nepozná význam slov.
my vyrábame elektrinu z plynu?
nie náhodou pod kolesami vlakov? to si neviete po sebe prečítať ani ten nadpis?
Odporúčame