hlupák si ty. žiadne referendum by nebolo treba. stačilo by 76 poslancov. aspoň si to poriadne prečítaj. no pochybujem, že to aj tak pochopíš, veď do lajna sa berú ľudia s iq pod 60.
hlupák si ty. žiadne referendum by nebolo treba. stačilo by 76 poslancov. aspoň si to poriadne prečítaj. no pochybujem, že to aj tak pochopíš, veď do lajna sa berú ľudia s iq pod 60.
si neskutočný debil. aj ty budeš mať raz tú gebuľu šedivú. jedno je však isté. teraz ju máš totálne prázdnu. a to u teba ešte ani nezačala starecká demencia.
lajná sa tu síce vytešujú, no neuvedomujú si jeden fakt. v posledných voľbách mala opozícia okolo 770 000 hlasov. teraz prišlo takmer 1 200 000. to znamená, že opozícia získala 400 000 voličov. ak bude táto suma platiť aj vo voľbách, tak to bude takmer ústavná väčšina pre terajšiu opozíciu. takže lajná!!!! opatrne s tou radosťou.
si lajno, tak aj píšeš ako lajno.
ty nevieš, o čom to bolo. ak by referendum prešlo, nebol by žiaden problém získať 76 hlasov na vypísanie volieb. teraz nemáš nič. nemáš ani tých 90 na zmenu ústavy. tak nerob zbytočne zo seba vola.
súhlas. teraz je to len hniezdo tupých degresivistických nápadov.
tebe je škoda čo vysvetľovať. logické chápanie ti robí problémy.
tu nejde o to, ktorá mafia príde a odíde. tu šlo o to, že si svojou lenivosťou spôsobil to, že sa nebude dať vyhnať u úradu. presne tak, ako sa to deje teraz. vláda má vyslovenú nedôveru a nechce sa pratať na smetisko dejín. predavač vodky tu chce byť na veky.
z tvojej strany typická reakcia tupého lajna. presne si sa charakterizoval.
referendum neprešlo vďaka práci zapredaneckých médií a postoju pezinského jelita. vy, čo ste neprišli sa teraz nesťažujte, že vám tu do februára bude mútiť mozgy odvolaný predavač vodky. smutné je len to, že pre vašu lenivosť bude slovensko naďalej trpieť a bude sa rútiť do záhuby. asi vám to takto vyhovuje.
lajno v tebe prehovorilo. vieme, že si svedok igiotov. potvrdzuješ to každým svojim príspevkom. keď ti neprekáža ten chaos, tak je to tvoja vec. pokojne sa v tom vyžívaj. len nezabudni, že robíš zo seba riadneho hlupáka.
všetci traja najvyšší ústavní činitelia sa môžu hanbiť. ignorujú občanov, ktorí sa podpísali pod petíciu za vypísanie toho referenda. ešte raz fuj!!!! a hanba.
Aj takéto katotalibanské špiny porodila lajno.
lajno!!!! vyšetruje polícia!!!! pýtaj sa čurilovcov.
tento mesiac musí štát zlikvidovať viac ako 160 000 preexpirovaných vakcín. do konca roka to budú milióny. kto to zaplatí? komu sa ten nezmyselný nákup zosobní?
vakcína bola aj šťastie a radosť. dnes je situácia taká, že všetky veci vtedy vyhlásené za hoaxy sa teraz ukazujú ako pravda.
môžete si ich strčiť kam len chcete. nemám v sebe ani jednu a tak to aj zostane. pre mňa predstavuje covid podstatne menšie zdravotné riziko ako ten hnoj. jeden som prekonal v novembri 2020 s jednodennou teplotou, druhý minulý týždeň s rovnakými takmer nulovými príznakmi. za dva dni som ani nevedel, že som mal nejaký covid.
ty si riadne kované lajno. tak prečo sa nestíha mikulec? svedectiev proti nemu je viac než dosť. ak nebudem brať do úvahy tie úplatky, tak je tu ten nákup vrtuľníkov, ktorý skritizoval a označil za nezákonný aj úrad pre verejné obstarávanie. sú tu jasné svedectvá, že igiotova pavlínka obrala štát o 11,3 mega eur. prečo sa to nevyšetruje?
tam sa môžeš prihlásiť ty. nebudeš nám tu chýbať.
Odporúčame